Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

zna li neko aplikaciju neku, vazno je da bude povezana sa gmail nalogom, u fazonu da bude kalendar i da mi tog dana kad mu kazem posalje mail, ili obavesti nekako preko maila... ne mogu u telefon jer promenim telefon i odose podaci... (da ne menjam telefon nije opcija, ukoliko izleti povoljno uzimam) [rofl]

monsterbnt

koristi google kalendar
imas opciju da ti salje obaveze upisane u kalendar na sms
mozes da upisujes sa kompa ili moba svejedno...
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

skinuo sam, sad cu da se igram malo dok ne skapiram.... hvala

bigbad86


nash

Ima li neko IGO navigaciju za android? Ili gde da skinem?

Darko

Imam ja ... Samo sad sam na poslu , dezuram ... Ostavi mi neki kontakt mail, skype ili nesto pa ti saljem tomorow ;)

Imam aplikacioni fajl all resolution ;)

Kanarinac

Treba mi pomoc, upucao sam se. Ne mogu da prebacim sa Nokie 6700 classic  na Sony xperia m4 aqua kontakte. Preko PC suita mi daje da prebacim samo u excel, backup uradi ali ne mogu da prebacim backup na sony. Preko kartice da prebacujem mi je jebeno jer ima 1500 kontakata ali ih mesa. Ima neko neku ideju?

lvl1

Citat: Kanarinac poslato 05 Februar, 2016, 17:41
Treba mi pomoc, upucao sam se. Ne mogu da prebacim sa Nokie 6700 classic  na Sony xperia m4 aqua kontakte. Preko PC suita mi daje da prebacim samo u excel, backup uradi ali ne mogu da prebacim backup na sony. Preko kartice da prebacujem mi je jebeno jer ima 1500 kontakata ali ih mesa. Ima neko neku ideju?

probaj da posaljes sve kontakte preko sms-v.karte pa upload-uj sa sonya

Bori¹a

Citat: Kanarinac poslato 05 Februar, 2016, 17:41
Treba mi pomoc, upucao sam se. Ne mogu da prebacim sa Nokie 6700 classic  na Sony xperia m4 aqua kontakte. Preko PC suita mi daje da prebacim samo u excel, backup uradi ali ne mogu da prebacim backup na sony. Preko kartice da prebacujem mi je jebeno jer ima 1500 kontakata ali ih mesa. Ima neko neku ideju?
jesi probao preko wondersharea?

castor

Ptièice, koji taèno format fajla dobije¹ iz PCSuite-a? Meni se èini da je .csv, ¹to je par koraka manje. Ako je .xls (u ¹ta èisto sumnjam), onda je dva koraka vi¹e...

Ajde javi, pa da nastavimo...
It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

CSV mi daje :) Na kraju sam se zainatio, otisao kupio karticu sa adapterima i prebacivao na sim :)

Ali sveedno moze objasnjenje za ubuduce, trebace opet sigurno :D

OKi

Nije android, ali jeste softver za nokiu lumiu 630 dual sim (a i pominjan je veæ windows u ovoj temi  :) )! Da li neko zna kako vratiti prethodnu verziju softvera >>Cyan<< umesto drljavog >>denima<<  :o

castor

Citat: Kanarinac poslato 06 Februar, 2016, 04:34
CSV mi daje :) Na kraju sam se zainatio, otisao kupio karticu sa adapterima i prebacivao na sim :)

Ali sveedno moze objasnjenje za ubuduce, trebace opet sigurno :D

I ne mogu da vjerujem da ti jo¹ na pamet palo nije. Uvezi taj .csv na Google u Contacts, pregledaj, sredi ¹ta treba, ako treba i samo pusti sinhronizaciju na telefonu... ;)

Inaèe, idealna prilika da se sredi imenik jednom za svagda.
It's the ride that matters, not the bike…

Nika

Тако сам и ја урадио док сам још сматрао да нема ништа лоше у томе да Гуглу "на изволте" дам све податке о својим пријатељима.
Одавно сам искључио синхронизацију контаката, календара, и радим сопствену резервну копију са времена на време.
Свесно се одричем комфора у корист приватности...

dzimika

Pitao sam pre par strana za kalendar, neki slican kao nokia sto ima, sad ga imam na LG G3, ima u widget-ima vise opcija ali meni najbolja varijanta koja prikazuje celu nedelju pa eto da znate ako nekom treba




grber

Citat: Nika poslato 07 Februar, 2016, 04:03
Тако сам и ја урадио док сам још сматрао да нема ништа лоше у томе да Гуглу "на изволте" дам све податке о својим пријатељима.
Одавно сам искључио синхронизацију контаката, календара, и радим сопствену резервну копију са времена на време.
Свесно се одричем комфора у корист приватности...
Tako sam i ja presao na staru Nokiju posto su mi rekli da u centrali Googla hoce da mi uzimaju podatke  ;D

OKi

Citat: grber poslato 07 Februar, 2016, 13:39
Tako sam i ja presao na staru Nokiju posto su mi rekli da u centrali Googla hoce da mi uzimaju podatke  ;D
Koliko æe to da te dr¾i ?

sremac

Postoji li neki pretrazvac za android da nije puno zahtevan , a da moze da reprodukuje snimke bez pokretanja yt aplikacije poput dolphin-a za stariji android ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

castor

Citat: Nika poslato 07 Februar, 2016, 04:03
Тако сам и ја урадио док сам још сматрао да нема ништа лоше у томе да Гуглу "на изволте" дам све податке о својим пријатељима.
Одавно сам искључио синхронизацију контаката, календара, и радим сопствену резервну копију са времена на време.
Свесно се одричем комфора у корист приватности...

A ti jo¹ uvijek misli¹ da ti nisu uzeli ni kontakte, ni kalendar, ni slike?
It's the ride that matters, not the bike…

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.