Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Hahaha... Hteo sam da se ubijem :(

Dukags

Here maps ba¹ detaljno dobro i jednostavno se instakiraju i rade ali pobolj¹anjem Google mapa zaista nemam pojma ¹to jo¹ imam duplu navigaciju na telefonu, valjda mi Here lep¹e prièaju ¹taznamja

http://internetzanatlija.com/2015/11/28/kako-koristiti-gugl-navigaciju-van-interneta-android/

Bori¹a

Citat: Joker poslato 03 Decembar, 2015, 21:31
Da se meni to desilo, ja vise ne bih video smisao zivota..

ja sam u bg imao bolju navigaciju [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: Dukags poslato 03 Decembar, 2015, 22:16
Here maps ba¹ detaljno dobro i jednostavno se instakiraju i rade ali pobolj¹anjem Google mapa zaista nemam pojma ¹to jo¹ imam duplu navigaciju na telefonu, valjda mi Here lep¹e prièaju ¹taznamja

http://internetzanatlija.com/2015/11/28/kako-koristiti-gugl-navigaciju-van-interneta-android/

HERE mape se inaèe koriste u iGO programu. Tako da je stvar izbora Here ili iGO program.
Korstim iGo zato ¹to ga imam i na navigaciji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

p0peye

 Ја таман припремио кинту да купим АјГо, међутим - одустадох када сам код ортака видео да су са мапама
Serbia_83_HERE_2014.Q4_150410.fbl
Променили систем одабира адресе. У претходним верзијама си могао да укуцаш земљу, град: Београд, и онда улицу.
Од ове мапе је потребно да знаш која је општина у питању, тако да ако хоћеш да те води до неке улице, мораш да знаш који је то део града.
Ја да знам где се улиа налази - навигација ми не би ни требала...
Значи - ако почнеш да куцаш "Беог" излази као могућност избора "Београд-Звездара", "Београд-Палилула"...
Не може се изабрати само Београд.
С' обзиром да сувише често не знам општину адресе коју тражим (јбг- продавница нпр делова напише улицу и "Београд") - од мојих пара се неће најести кавијара...
Ма колико ми се не свиђао Сиџик - остајем на њему до даљњег...
П.с. - да не постоји можда нека фора у "sys.txt" фајлу да може да се промени начин филтрирања градова...? Можда је овај блента нешто сјеб'о а да није ни свестан...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

OKi

Citat: p0peye poslato 01 Januar, 2016, 17:47
Ма колико ми се не свиђао Сиџик - остајем на њему до даљњег...
Meni za windows telefon ne daje opciju voice navigation u free varijanti. U PRO ima !

idanijel

Ni kod mene ne divani Sygic nista na androidu.

bigbad86

Jel moze neko da mi preporuci neko aplikaciju pomocu koje mogu sve svoje kontakte da uploadujem na SD karticu da mi ne stoje na samom telefonu. Telefon ima samo 2G unutrasnje memorije ali je particionisana pa imam 2 puta po 1Gb. A kontakti mi zauzimaju 90mb, pa pored ostalih aplikacija to dosta koci telefon. Takodje imam dosta duplih kontakata, kada sam reinstalirao fon, on je iz neke memorije povadio neke kontakte koje znam da sam obrisao a neke je duplirao. Tako da sada na primer imam "peru" kome je stavljeno 3 broja telefona a sva tri ista.

Darko

Po meni najbolje resenje je da ti kontakti stoje na gmail-u .. Znaci , ni tel a ni kartica. Kad promenis tel opet su svi tu. Nikad ti kontakt ne zavisi ni od tel ni od kartice , nema dupliranja i to je to.

bigbad86

Da ali nemam opciju da prebacim sa fona na Gmail nego samo sa fona na sim i obrnuto. Imam opciju Gmail za nove kontakte.
Sad sam skinuo neku aplikaciju My contacts, uploadujem kontakte na cloud. Reinstaliram fon pa uploadujem opet, valjda ce tako da bude bolje. A na cloudu mogu da ih aranziram lakse preko desktop racunara.

dzimika

ja koristim gcloud za cuvanje podataka, cuva mi i slike i pozive i jos neke stvari koje odaberes da hoces ili neces, svakodnevno mi prebacuje i to iskljucivo kad je baterija preko 50% i kad je na wifi-u

inace bez obzira sto ces da ih sacuvas i dalje ce ti ostati ti duplirani pa ti ne gine da jedan dan sednes i lepo sredis imenik, sto sam i ja pre neki dan pre zamene telefona uradio :D

i moram da pohvalim huawei koji ima neka jednostavnija a bolja resenja od ovih fensi skupih marki kao sto su samsung, lg i slicno

bigbad86

pa to ti kazem, lakse mi je da ih sredim na desktop racunaru pa ponovo uploadujem na fon. Inace ova aplikacija se hvali da sama automatski spaja duplirane brojeve.
To su ovi
www.intouchapp.com

Ona je valjda stalno povezana sa mojim telefonom i koju god izmenu napravim na desktopu ona to uradi i na fonu. Ako sam lepo skapirao. Posle kad sve sredim cu da je uninstall i boli me dupe.

dzimika

ipak ja to vise volim rucno, ko zna kako sam koga upisao i samim tim duplirao kao ime a u stvari dva razlicita coveka u pitanju

ne zna aplikacija zasto imam dva naloga za vodoinstalatera :P :D :D :D :D

bigbad86


jevta


OKi


Bojan

Citat: bigbad86 poslato 01 Januar, 2016, 18:24
Jel moze neko da mi preporuci neko aplikaciju pomocu koje mogu sve svoje kontakte da uploadujem na SD karticu da mi ne stoje na samom telefonu. Telefon ima samo 2G unutrasnje memorije ali je particionisana pa imam 2 puta po 1Gb. A kontakti mi zauzimaju 90mb, pa pored ostalih aplikacija to dosta koci telefon. Takodje imam dosta duplih kontakata, kada sam reinstalirao fon, on je iz neke memorije povadio neke kontakte koje znam da sam obrisao a neke je duplirao. Tako da sada na primer imam "peru" kome je stavljeno 3 broja telefona a sva tri ista.

Ja koristim ovu aplikaciju i perfektna je, nikad ni jedan problem a koristim je od pre android telefona
http://www.fjsoft.at/en/

Bojan

E sad videh da ima mnogo ljubitelja

bigbad86

Reinstalirao, kontakte stavio samo na Google, sad ih nemam na aparatu,i tih 100Mb kontakata mi je pravilo probleme. Za sat telefon radi dobro i bar 2x brze.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.