Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 24 Oktobar, 2018, 14:18
ja na Brdu imao 42 prijave za jedno veèe, sru¹io sam Golf naselje, pravio ¾urku u dvori¹tu.
Souncraft dj mikseta, snaga¹ Kvad 405 2x150w pravih razglasnih koje je gurao trafo od 1,5kw u pojaèalu.  i dve kutije Monarh (jo¹ uvek imam ovaj razglas)
Oti¹ao kod sudije i rekao da nemam muzièki ureðaj, da imam samo televizor i tranzistor :)
tako sam poèeo svoju karijeru pisanja ¾albi :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [kralj] :-* [srce] [ljubav]

PECA BMW

ja konacno poceo da pakujem polako :

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

nadzire se kraj projektu !



Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major

Ima li nekih manje gabaritnih zvucnika koji mogu da odrade posao za gledanje filmova da imaju dobar zvuk i dobar bas.
Imam dva komada WHARFEDALE DIAMOND koji su mi sasvim dobri ali mi zauzimaju dobar deo sobe pa bi da ih uklonim i uzmem nesto manje gabaritno ali da daje dobar zvuk :)


Taraba

Uzmi manje diamond-e.. bookshelf + bas, recimo Klipsch. Ili ceo sistem Kipsch (2.1, 4.1, 5.1, 7.1, 90.1 :D)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Taraba poslato 11 April, 2019, 16:38
Uzmi manje diamond-e.. bookshelf + bas, recimo Klipsch. Ili ceo sistem Kipsch (2.1, 4.1, 5.1, 7.1, 90.1 :D)

Gledam taj ceo sistem Kipsch je isto glomazan.
Mene treba nesto manje :)
Moze i wifi varijanta :D

Iskopao sam recimo JBL Arena 120 nisu wireless ali su mali i imaju bas i koliko vidim ok zvuk  [panic]

Taraba

Zavisi koliko si raspolozen da platis i koliko je prostor.
Klipsch mozes i 2x Bookshelf, 2x On-Wall + woofer ili za manji prostor 2x Bookshelf i woofer - ne moras floorstandere da uzimas.

Drugar vozi JBL ControlOne za filmove i zvuce sasvim korektno i adekvatno. Mozda da imaju malkice vise bas-a za Transformers-type filmove. :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Cena recimo do 400eur.
Najvise bi mi odgovarali neki manje gabaritni, a da imaju lep zvuk i bas :) kako zbog filmova tako i zbog igrica :D

stilgar

#628
Citat: Major poslato 12 April, 2019, 13:36
Citat: Taraba poslato 11 April, 2019, 16:38
Uzmi manje diamond-e.. bookshelf + bas, recimo Klipsch. Ili ceo sistem Kipsch (2.1, 4.1, 5.1, 7.1, 90.1 :D)

Gledam taj ceo sistem Kipsch je isto glomazan.
Mene treba nesto manje :)
Moze i wifi varijanta :D

Iskopao sam recimo JBL Arena 120 nisu wireless ali su mali i imaju bas i koliko vidim ok zvuk  [panic]

https://www.player.rs/surround-sistemi/soundbars/tannoy-tfx-5-1-black/pro/7074
evo ti majusni :) al ne potcenjuj, prosetaj se da cujes :)  pre nekoliko godina kukala mi zena "puna ti soba zvucnika nemam gde da se okrenem" i ja odem i kupim ovo. imam ga jos uvek.



PECA BMW

Citat: stilgar poslato 12 April, 2019, 16:19
"puna ti soba zvucnika nemam gde da se okrenem"


ovo i mene ocekuje . osecam
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


despic

da nema mozda neko neki fensi graficki eq ili ne daj boze spectrum analyzer?
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Ok nema veze, iovako vrv kosta 5000e
klasican divljak

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: despic poslato 08 Novembar, 2020, 10:54
Ok nema veze, iovako vrv kosta 5000e

Ma jok , oce da ti pusti link sa apalikaciom za simbijan .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andjelo

Ja jos uvek imam Sharp 7700 iz 87 godine  i dalje grmi samo su skretnice i zvucnjaci 2 puta rikli