Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Imaju cekic plastici, sa njim popravljaju sve :D  Ma ne kaci nista, stavio sam mrezice, ni ne vidi se sada.. Ko ga j...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

aluminijum se ne pegla sve i da ima¹ boga od alata. nikad vi¹e ne mo¾e da bude kako je bilo. samo zamena membrane a ¹to te boli kurac bre, turi maske i æao

Hattrick

Ovo vase ozvucenje pustis u nekoj zgradi, dobijes 32 prijave od stanara momentalno.  [rofl]

Kostić

e jednom ja kupio od drugara iz fabrike neko ruèno sklepano pojaèalo 2,4 kw i duple binove 18tice, i neke bigest horne i pootvaro prozore, odvrndeèio i doðe murijia, ka¾e pandur jel zna¹ ko je zvao miliciju? jok reko, ko? ka¾e, èovek iz skojevskog i ne èuje televizor u sobi od tebe. a i tre¹ti cela rakovica od ogre do tebe.

au au au, reko

i naravno kazna za uznemiravanje jrim bila neka siæa ja platio :)

posle sve to prodo da ne izgibem po glavi od buke ;D

a sloba ispod mene jadan imo zemljotres i nije zvao muriju nije mogo duvati telefon u ruke ;D a stalno me cinkario za sitne bukice ;D par puta mi se ¾alio da mu se trese ka¹ika u tanjiru i da ne mo¾e da ruèa ko èovek ;D

Taraba

Nisi isao 200km/h dok su ti pisali kaznu?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kostić


Kostić

nisam. mz bio parkiran vezan za znak. èepijo sam muziku

UFF

Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 17:50
ka¾e pandur jel zna¹ ko je zvao miliciju? jok reko, ko? ka¾e, èovek iz skojevskog i ne èuje televizor u sobi od tebe. a i tre¹ti cela rakovica od ogre do tebe.

a sloba ispod mene jadan imo zemljotres i nije zvao muriju nije mogo duvati telefon u ruke ;D a par puta mi se ¾alio da mu se trese ka¹ika u tanjiru i da ne mo¾e da ruèa ko èovek ;D

[rofl]  pobedio si sa ovim sto se mene tice

veci lazov od onog sto je pricao kako dok je vozio helikopter video ljude kako se muce dok vrse zito pa ga okrenuo naopacke i proleteo nisko da im pokosi  [kralj]

®or¾


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2018, 08:53
Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 17:50
ka¾e pandur jel zna¹ ko je zvao miliciju? jok reko, ko? ka¾e, èovek iz skojevskog i ne èuje televizor u sobi od tebe. a i tre¹ti cela rakovica od ogre do tebe.

a sloba ispod mene jadan imo zemljotres i nije zvao muriju nije mogo duvati telefon u ruke ;D a par puta mi se ¾alio da mu se trese ka¹ika u tanjiru i da ne mo¾e da ruèa ko èovek ;D

[rofl]  pobedio si sa ovim sto se mene tice

veci lazov od onog sto je pricao kako dok je vozio helikopter video ljude kako se muce dok vrse zito pa ga okrenuo naopacke i proleteo nisko da im pokosi  [kralj]
nije laz....nije bas bilo tako ali posle trideset godina sve ti se cini je vece, jace bolje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46















Ево и ја да сликам моју канцеларију. ;D

Трудио сам се да уклопим све...па да чујем критике?  ;D

Twist of wrist!

perlx


mrle

Citat: Hattrick poslato 22 Oktobar, 2018, 17:44
Ovo vase ozvucenje pustis u nekoj zgradi, dobijes 32 prijave od stanara momentalno.  [rofl]
ja na Brdu imao 42 prijave za jedno veèe, sru¹io sam Golf naselje, pravio ¾urku u dvori¹tu.
Souncraft dj mikseta, snaga¹ Kvad 405 2x150w pravih razglasnih koje je gurao trafo od 1,5kw u pojaèalu.  i dve kutije Monarh (jo¹ uvek imam ovaj razglas)
Oti¹ao kod sudije i rekao da nemam muzièki ureðaj, da imam samo televizor i tranzistor :)
tako sam poèeo svoju karijeru pisanja ¾albi :)

mrle

za 18ti roðendan sam uzeo razglas iz ¹kole ET© Nikola Tesla, ali bila '94ta, do¹la samo jednom murija, bolelo ih tuki da dolaze opet.

PECA BMW

Ja rokam muziku redovno u zgradi od 36 stanova , niko nista ne prigovara ali zato ni ja se ne bunim kad neko drugi odvrne .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

jamo voli jam jamooooo ;D neodijumski visokotonci, ako ih spali¹ skupa opravka ;D mrleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;D ;D ;D

UFF

Citat: VR 46 poslato 24 Oktobar, 2018, 13:17
па да чујем критике?  ;D

prodaj monitor i spusti tv na njegovo mesto

VR 46

Citat: UFF poslato 25 Oktobar, 2018, 00:41
Citat: VR 46 poslato 24 Oktobar, 2018, 13:17
па да чујем критике?  ;D

prodaj monitor i spusti tv na njegovo mesto

Пробао сам,једноставно после неких сат времена рада на компјутера,очи тражим по столу.
Не прија ми никако ТВ за очи...Кад гледам филм или играм сони,све то преко ТВ-а...А кад се ради на компу,само монитор...
Twist of wrist!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Malo sam obnovio ozucenje: Technics risiver SA-EX140 :)



I feel the need..... the need for speed !!!