Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...to skidam iz okreta - bez problema.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

ima vas dvojica istih, nije fora ;D ;D

Plazma Keks

a koliko godina imas?

Bori¹a

jos pola godine i 18 :D

Plazma Keks

prelazis ti 190 bez problema ;D

Bori¹a

da cuknem u drvo... voleo bih :D

Major

Cukni u glavu ;D

OKi

Imam ovu kacigu oko 20-tak godina, draga mi je uspomena i ponekad je opet stavim(zal za mladost)  ;D  iako imam novu SHARK  . Medjutim vizir je katastrofa. Sad pitanje za Vas = da li neko zna ko moze da mi napravi vizir. U pitanju je GPA kaciga  Hvala !!! 







Hohštapler

Èuvaj ovo, za koju godinu vredeæe jako puno para. Saèuvaj i sve originalno. Napravi vizir ako mo¾e, ali stari originalni obavezno saèuvaj.
Trenutno je u porastu hipster generacija motora¹a, koji se lo¾e na staru opremu i vintage stvari, gledao sam cene nekih starih kaciga, ono je neverovatno...
Ako uskoro budemo mogli da prodajemo preko ebay-a, za koju godinu ovo mo¾e biti lepa cifra po¹to je neobièna.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Hvala Kolega :) . Kao i dosad cuvam i koristim :)

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 April, 2014, 21:25
Èuvaj ovo, za koju godinu vredeæe jako puno para. Saèuvaj i sve originalno. Napravi vizir ako mo¾e, ali stari originalni obavezno saèuvaj.
Trenutno je u porastu hipster generacija motora¹a, koji se lo¾e na staru opremu i vintage stvari, gledao sam cene nekih starih kaciga, ono je neverovatno...
Ako uskoro budemo mogli da prodajemo preko ebay-a, za koju godinu ovo mo¾e biti lepa cifra po¹to je neobièna.

Joooj, HIPSTERI!!!


ALi neka, treba im uzeti pare. Vidim da sad oni prastari bajsevi kad se prefarbaju i skinu brzine (i koènice :)  ) mogu da se prodaju i za 200 evra. Samo mora¹ reæi na engleskom da nema brzina: "SINGLE SPEED".   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks


Gligoric

Hvalio sam se kupljenom kacigom HJC rpha10.. Ali evo sada nakog izvesnog koriscenja imam i primedbi.. Najveca je to sto ne mogu da je izdrzim na glavi duze od sat vremena jer me pritiska u predelu cela jako mnogo.. Druga zamerka je to sto je deo koji sluzi za blokiranje vetra od ulaska pod kacigu ima kacenje na takozvani èièak koji ostecuje platno na koje se lepi.. Kaciga ima 5 godina garancije ali opet nije mogli su i nesto bolje da smisle.

TEEfqd

ako ti se stvara pritisak u glavi znaci da nisi uzeo odgovarajuc broj kacige ili ti ne odgovara kalup , to je jednostavno pogresan izbor.

Gligoric

Bice da mi kalup ne odgovara.. Jer sam probao vecu kacigu i bila mi je prevelika.
Kako sam mogao da znam da mi kaciga nece odgovarati nakon sat,sat ipo vremena voznje..

zemunboy

Kuci je drzi na glavi neko vreme dok ne pocne da te boli... Skini i pogledaj na ogledalu gde si crven po celu... onda skines postavu i na tom mestu gde zulja naneses tigar lepak ( sintelan i sli.)... on ce topiti stiropor i moci ces fino da ga skidas... ponavljati iz vise puta ( vise dana ako trreba ) dok ne ostranis taj deo koji tvoju ocito ne ravnu glavu pritiska...

Gligoric

Hvala za savet,pokusacu tako :)
Znam tacno gde me zulja i sta mi stvara probleme :)

Tatica

''Тигар'' лепак може да поједе и понешто што ниси планирао. Ја сам тај проблем решио притискањем критичних површина стиропора палцем или неком тврђом заобљеном површином (метална кашичица или сл.)

TEEfqd

nemoj da se igras sa lepkom, probaj da sabijes taj deo kao sto tatica reche, da ne useres celu kacigu.

Taraba

I mene nolan zeza kad stavim podkapu. Boli me glava pola dana posle ove kombinacije.
Nolan je izgleda za jajastu glavu a ja imam krompir.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?