Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

Nisam bas ljubitelj lorenca :D nekako sam vezan za hondu :) e sad jbg nema se mnogo pa mislim da je ovo beki kompromis izmedju kvaliteta i navijanja :D mozda je glupo ali eto... Jbg... Sem ako nema neke razlike u izradi lorenco replike I ben spies replike?  [neampojma]
Samo polako i pun gas

Bishke

Citat

meni sljaka taj mehanizam za sve pare , i bas sam odusevljen tim sistemom sa unutrasnjim vizirom....zar treba da po danu stavljam dnevni a nocu nocni ?

sto mislis da nije dobra?!? daj konkretan razlog

Tebi se svidja tako i to je skroz ok,dok se meni taj sistem ne svidja...stvar ukusa :)

A za taj mehanizam sam rekao,nisam nosio takve kacige da se razumemo,ali sam cuo od vise ljudi koji nose takve kacige da nisu odusevljeni tim mehanizmom...vrlo lako hoce da se polomi,tj da ostane u jednom polozaju,da ne mozes da ga pomeris posle itd !

A mozda mi se samo ne svidja jer nosim naocare pa ne mogu da nosim takve kacige :D ;)
You should do one thing every day that scares you

makinjo

Jesi bar probao? Moj prijatelj ima takvu kacigu sa integrisanim naocarima i nosi svoje dioptrijske bez problema :)

Darko

jedno je ako ti se ne svidja i to je ok , nego si napisao da je sranje i da se kvari , pa se ja javio , kao jedan od korisnika istog da ti kazem da je u mom slucaju sve besprekorno , i vrlo prakticno i korisno , a nemam neku do jaja skupu kacigu , nego , ono , tipa 250e ...

evo je ...

Airoh Miro XRP -Review on www.hondabikes.gr

Darko

da neko ne zna gde bih mogao da nedjem mehanizam i vizir za kacigu  NOLAN N25 INTEGRALE JSW?
ili za poznavaoce , da li pase od nekog drugog modela za koji bi eventalno lakse nasao ?
evo i slike...




perlx

U nekom muzeju.

Kanarinac

Sto merix kaze tesko da ces nasi bilo sta za tako matoru kacigu. Jedino da ganjas po ebayu, mozda neko prodaje nesto polovno, ali su i za to slabe sanse

Darko

Resih , resih...svaka roba ima kupca  , svaka !!!

perlx

Super, sad je vrati u vremensku kapsulu :)

Bishke

Citat: Darko poslato 07 Decembar, 2013, 18:43
jedno je ako ti se ne svidja i to je ok , nego si napisao da je sranje i da se kvari , pa se ja javio , kao jedan od korisnika istog da ti kazem da je u mom slucaju sve besprekorno , i vrlo prakticno i korisno , a nemam neku do jaja skupu kacigu , nego , ono , tipa 250e ...

evo je ...

Airoh Miro XRP -Review on [url=http://www.hondabikes.gr]www.hondabikes.gr[/url]

zato smo tu da se ispravimo :)
You should do one thing every day that scares you

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 08 Decembar, 2013, 14:08
da neko ne zna gde bih mogao da nedjem mehanizam i vizir za kacigu  NOLAN N25 INTEGRALE JSW?
ili za poznavaoce , da li pase od nekog drugog modela za koji bi eventalno lakse nasao ?
evo i slike...





...stekaro jedna,kupi zeni novu kacigu,ova je starija od nje...hihihihiih.... :P

Darko

ne bre , fali joj vizir i mehanizam , al "ode" i ovako ....
zence ce dobiti bre sve sto treba ... ;)

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 08 Decembar, 2013, 21:40
ne bre , fali joj vizir i mehanizam , al "ode" i ovako ....
zence ce dobiti bre sve sto treba ... ;)

...da ce dobiti ''sve sto treba'' u to ne sumljam...hihihihi.... ;D

jocale

Stigla HJC RPHA 10 ben spies replica i odusevljen sam kacigom... unutrasnjost udobna, uz kacigu i crni vizir i pin lock, vrecica, podbradak... ali sve je to nebitno... bitno je da radi ventilacija, stabilna i nije bucna pri vecim brzinama... jbg iako je hladno nisam mogao da podnesem da je ne testiram :D preporuka!
Samo polako i pun gas

OKi

Kupio bih Pin lock ali zatamnjeni , ako postoji. Jer pored magljenja vizira voleo bih da danju stavim, a nocu skinem zbog vidljivosti!  [hello]

perlx

PinLock nije nesto sto zelis da skidas i stavljas svaki cas ;)

OKi

Citat: perlx poslato 05 Februar, 2014, 10:59
PinLock nije nesto sto zelis da skidas i stavljas svaki cas ;)
Hvala na odgovoru, ali mislio sam da je lakse nego rezervni vizir. (naocare su svakako najbolje) .
PS kaciga je Shark S600

Darko

Treba li da se pinlock skida zimi ? Meni je i dalje namontiran...dal je bolje da ga skinem?

perlx

PinLock i sluzi za zimu.

Darko

To kad vozis taj traktor ko tvoj,pa ne znas koje je godisnje doba...mi,koji vozimo motore , zimi obicno vozimo aute , a pinlock koristimo zbog kise , zbog jutarnjih i vecernjih magljenja pri kraju sezone i tako....ne razumes ti to... :-)