Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: petar357 poslato 15 Jun, 2018, 23:37

Sad vidim, zatamnjen mi onaj post gde samo pitam sta se dogodilo sa kidnapovanim a mozda i ubijenim novinarom.
Jel mozda to pitanje nekima toliko tesko palo?



A ¹ta bi bilo?


"SEDI TU DOK TE NE NAÐEMO!"

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Stefan Cvetkoviæ je u na¹im rukama, ¾iv i zdrav, a trenutno je na ispitivanju u policiji, jer ima puno informacija da podeli - rekao je predsednik.

https://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-novinar-stefan-cvetkovic-pronaden-ziv-i-zdrav/9sln7jy

Da ga malo prijupitaju neke stvari " Djura ce ti oprostiti sto te je tukao"
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

znam znam djura ima tesku ruku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Definitivno nam treba test inteligencije i morala za pristupanje forumu...

Lazic


mkt

prica mi koleginica koja ga poznaje dana kad je nestao da je lik dalabu i da garant folira
bila je u pravu

Lazic

Ma neka je budala, ako nam ameba izmakne, jako æu se smoriti...


Lazic

Sad smo kao pre 1883... ©ta li æe sa Dunav stanicom da urade sad...?

mrle

Citat: Laziæ poslato 17 Jun, 2018, 00:04
Sad smo kao pre 1883... ©ta li æe sa Dunav stanicom da urade sad...?
kao i svuda : Novi soping molovi, poslovni prostor, ekskluzivni stanovi...

ukratko: Rekao i Kurc, rekao i Bosko pre neki dan u skuptini: Srbija se sprema za Bliski istok, bogati kupuju sve ovo po Bg, siromasni naseljavaju prazna srpska sela... ,i polako odlazimo, ko ostane, ostao je, ali nas nema kao naroda mozda i brze od prognoza. TO JE CILJ!

mrle

balkan dobija kintu, to jest izdajice, i polako se naseljavaju sa juga i ovi vraceni sa severa. Kurc otvoreno izneo plan za buducnost.


durmitor2000

Ne znam da li je istina samo prenosim. Mada ako je na oca onda je to pravo dru¹tvo za njega.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

mrle

pa vidite svakodnevna ubistva dilera, zna se ko i tu mora da bude glavni.
I cela ova prièa kosovo, makedonija, Taèi, zaev, protesti... sve je to rat oko gudre. Jer mi kompjuter, dobar auto, smart fon... te¹ko da æemo da napravimo.

ЯЭВОЛУТИОН

ni dobru drogu...ali neki umeju da trguju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

drager95

Sto ne bi bila istina.
Sad je sve i jasnije posle ove slike.
Ovog decka ubili 2011. godine i dalje niko ne odgovara,kao da se sam ubio

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: mrle poslato 19 Jun, 2018, 10:01
pa vidite svakodnevna ubistva dilera, zna se ko i tu mora da bude glavni.
I cela ova prièa kosovo, makedonija, Taèi, zaev, protesti... sve je to rat oko gudre. Jer mi kompjuter, dobar auto, smart fon... te¹ko da æemo da napravimo.
B92: U eksploziji d¾ipa poginuo navodni "atentator na Vuèiæa".
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=06&dd=19&nav_category=16&nav_id=1406912


Petre, Petre...

viper

😂😂😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

dzimika

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2018, 10:46
Citat: mrle poslato 19 Jun, 2018, 10:01
pa vidite svakodnevna ubistva dilera, zna se ko i tu mora da bude glavni.
I cela ova prièa kosovo, makedonija, Taèi, zaev, protesti... sve je to rat oko gudre. Jer mi kompjuter, dobar auto, smart fon... te¹ko da æemo da napravimo.
B92: U eksploziji d¾ipa poginuo navodni "atentator na Vuèiæa".
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=06&dd=19&nav_category=16&nav_id=1406912


Petre, Petre...

ceo clanak izgleda kao da ga je pisao neki priuceni decacic iz SNS omladine za koga je pravljen onaj test za malu maturu kako bi mozda i zavrsio neku skolu

Ali ovo mi onako bode oci ne znam sto
"Ðuroviæ je nastradao u crnom “por¹eu“ aranðelovaèkih tablica pod zasad nerazja¹njenim okolnostima, a preminuo je na putu do bolnice. Nakon njegovog ubistva, Sini¹a Miliæ je napustio Crnu Goru i trajno se nastanio u Beogradu,"