Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Tatica

#10840
Citat: mareskin poslato 30 Septembar, 2014, 09:14

Da li je nekoga od vas tukla policija 10 minuta i da li ste posle toga mogli da hodate?

Mog roðaka su tukli izbacivaèi 5 minuta i odneli su ga na nosilima, a niko nije mogao da ga prepozna danima.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/498696/Postoji-jos-jedan-snimak-premlacivanja-Vucica-i-pratnje-tukli-ih-u-haustoru-10-minuta

А можда су га само ''убили од к...а''? Хаустор, интима, геј-парада у току...? Многи жандарми су завршили полицијску академију...



Hattrick

Koga jednom Zandari pretuku, taj i postaru ljubi ruke ;D

monsterbnt

Dans je vrhovni vodja zvao Gl.Od.Ur. Blica da mu se najebe mile majke sto je blic napisao da je ovaj premlacen jer je na zahtev da sluzbenom licu pokaze licnu kartu odgovorio sa ''ZNAS BRE TI KO SAM JA!!!''
Zatot i pise danas u blicu da postoji famozni drugi snimak, koji doduse niko nije video, ali postoji......
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 01 Oktobar, 2014, 01:23
Dans je vrhovni vodja zvao Gl.Od.Ur. Blica da mu se najebe mile majke sto je blic napisao da je ovaj premlacen jer je na zahtev da sluzbenom licu pokaze licnu kartu odgovorio sa ''ZNAS BRE TI KO SAM JA!!!''
Zatot i pise danas u blicu da postoji famozni drugi snimak, koji doduse niko nije video, ali postoji......

Vidim da su navalili na Blic, a niko ne pominje i druge novine tj. njihove sajtove koji su kačili istu vest.

A gde je snimak oduzet od žandarmerije?

To da su ih tukli 10 minuta u haustoru, a oni se već legitimisali i ovaj sve vreme drži svoju legitimaciju i maše sa njom je malo čudno.
Voleo bih da saznam šta je prava istina.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat


mrle



Lazic


Jecko


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

i ¹ta je pozadina ovakvog zakona? Eksperiment. Ako proðe u Bugarskoj, proæi æe i dalje.

http://srbin.info/2014/09/29/bugarska-evropski-zakon-brani-deci-da-se-krste-i-idu-u-crkvu

mrle




mrle


monsterbnt

Mislim da cu za siptare i ja da bacim koji kamen....Ipak ih do sad nikad nisam gadjo kamenjem...
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

..pa ¹to ti da bude¹ najgori od sve dece... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

a ¹ta ako ti navijaèi doðu i navijaju za svoj klub i ne naprave nijedan incident? treba ih pustiti da doðu i da navijaju. al da navijaju za svoj klub a ne za politiku. u sluèaju da sve proðe ok, ispratimo ih kao goste i æao.


u onom drugom scenariju, ako poènu da se trse, aps.

taj fudbal je postao go kurac. samo se èeka da se skupi masa i da se lema i ru¹i, nikome vi¹e nije do navijanja. bul¹it.

mrle

Jedan od komentara u vezi ubistva one devojèice




Crni
Petak, 03. 10. 2014. 12:14h

neregistrovan korisnik.Da je kojim slucajem, ovaj gopsodin prebijen ili ubijen, u novinama bi pisalo "ROM taj i taj ..." Zasto se sada molim vas ne navodi njegova nacionalna pripadnost? Ukoliko mislite da gresim imate pretragu na sajtu i ukucajte Romi, pa cete videti da se pominju samo kada je njima nesto lose ucinjeno, a kada nece da placaju struju, duguju, kradu, siluju i ibujaju maloletnu decu po Srbiji onda se navodi puno ime i prezime.