Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

juga.v i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

bigsheki

nego....strast nad svim strastima je vlast.reko koji ce odstupiti,bice kako baba kaze...kad ih suspenduje,ko ce im decu i porodice hraniti,pisem o cestitim ljudima u mupu kojih ima,ubili su im ponos i dostojanstvo.

Kostić

narezak pa¹teta suvo meso, leba, voda. opa, gozba. svi ste vi boranija, moj pradeda Ђорђе, oti¹o na konju garde a vratio se u opancima, ¾iv i ceo. i za to dobio onaj papir. posle oti¹o u ameriku, pa se i odande vratio. ;D

eclipse4

dobro da se vratio inace danas se ti ne bi zvao Kost-A nego Bone-A

[cheers] [cheers]

monsterbnt

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 03 Oktobar, 2014, 18:58
Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:15
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 03 Oktobar, 2014, 15:14
Citat: monsterbnt poslato 03 Oktobar, 2014, 15:13
I opete ce zandarmerija da dobija po nosu za 2000 dnevnice, sendvic, i radost evrope kojoj ce nasa vlast opet da pokaze kako ne trebaju oni da nas bombarduju.... sami cemo...
Их.... Па неће само Жандармерија.... Ту је и ИЈП мученичких станица.... Полицијска бригада као врхунски стручњаци свог посла....

Al oni ne dobiju ni dnevnicu ni sendvic...
I posle zandarmerija kuka, a kakve samo beneficije imaju.... sramota.... i treba da ih hapse sto tuku gospodina vrhovnog brata dok mase licnom kartom...
Мислим да си мало побркао нешто....
Жандарми функционишу по одредима. БГД, НС, Ниш и Краљево имају интервентне чете и оне поред свега што раде имају и ЈРМ.
Свака полицијска станица зависно од категорије има обавезу да даје одређени број људи у "Интервентну јединицу полиције" који поред својих обавеза раде и у том саставу - ИЈП, бивши ПЈП, пре тога ПЈМ,....

Било да је Жандарм или припадник ИЈПа који напушта територију своје Полицијске управе која се дели на Полицијске станице или територијалне надлежности одреда, има накнаду за "терен", "дневницу",.... како год да то људи зову....
Жандармерија из састава БГД одред добијају неких 400 динара, нешто јаче или мање - нбт,.... ваљда за излазак из базе.

"Ланч пакет" добија сваки припадник Жандармерије, ИЈПа или Полицијске бригаде који је распоређен.
Класика - флаша воде, хлеб, кекс и вечни ребус - нарезак, паштета или чајна, суво месо, шта год.

Ништа од овога није тајна. Служба се финансира из буџета и људи то треба да знају.


Жандармерија за шта је намењена - врши посао. Да је специјална јединица - није. Како су људи примани тамо - није ни битно сада.

Е сад.... Да ли је махао личном картом, да ли је флашом погодио неког Жандарма, да ли је пре свега вређао Жандарме, да ли је припадник "Кобри" потегао оружје након чега је разоружан, да ли је непосредно по догађају била потрага за возилом из кога је прећено Жандармима од стране неког цара са аутоматским оружјем па кад су господа Жандарми потегли своје оружје овај запалио,.... не знам.
Нисам био ту.  [sutirakamen]

Ma ja sam samo sarkastican.... znam kako otprilike funkcionisu....
Na dan parade sam bas pricao sa ekipom koja je stajala ujutru u knezu kod albanije..... ne znam odakle su.... Prvo su subotu bili na ulici od podneva do 1 sat nocu, pa spavali u autobusima, pa nedelju na ulici od 4 ujutru.... Ja bi nekom otkinuo glavu posle toga a ne stajao na ulici.... Kaze komandir... ''Jbg, neko mora da cuva ljude i grad....''
Klasicno su opet gurnuti da krvlju i slomljenim kostima ispunjavaju hirove politicara....

Inace.... bio sam sa ekipom novinara na mestu gde su prebili vucica. Ne kad se desavalo nego posle. SVE komsije, zena iz obliznje trafike, gosti i osoblje obliznjeg kafica..... SVI su rekli da se ovaj majmun drao na policiju i da nije hteo da se legitimise.... Jedan od kobri se masio za oruzje i tu je bio kraj price..... to je onaj sto se na snimku vidi da sedi na zemlji.... Inace.... kad policija vice lezi dole, a na snimku se jasno cuje da vicu lezi dole, ti treba da legnes a ne da pokusavas da bezis....

Mamlaz se kurcio i dobio je sta je zasluzio... Zao mi je tih pandura sto ce sad da naajebu jer su radili svoj posao.... Samo da bi se zastitili lik i delo velikog vodje i njegove bezgresne familije....
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Pa ispada da stampa nema sta da stampa osim o pandurima, pederima i politicarima.

Kostić

ima. i o kaznama i maltretiranju nani¾eg sloja stanovni¹tva. onog ¹to rmbaèi za kapitaliste i nema za leba, kamoli za jeboimpasmater, busplus. i one njihove izdrkane kontrolore koje ¹titi ko? policija. moj deda se tuko za narod, a ne narod. kad narod izaðe da se buni jer je gladan, opkole ga kao da je navijaè. jednom su ¹estorica i¹la vozom na neki zadatak i toliko su se drali ko ima veæi kurac i ko je jebo rundaviju pièku, da je putnicima u susednom kupeu bilo veoma neprijatno. i takvi ¹tite koga? dr¾avu koja se najebala majke gladnima, da bi naranila svoje debelo stado.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

juga


PECA BMW

Sta se desilo posle !   Secate se onog taksiste iz BG sto je vozio onu dronfulju pa nije htela da plati ... http://www.pravda.rs/2014/09/19/kako-je-beogradski-taksista-nadmudrio-bezobraznog-klijenta/

"Nastavak prièe nije ba¹ tako ¹armantan… Dotièna ,,dama“ je posle sela u jedan od kafea na aerodromu poruèila malo vino i sendvic i sela, jos uvek nije bilo puno putnika na aerodromu a ni skorijih letova. Upadala je u oci po preterano smernom ponasanju i izuzetno vulgarnom izgledu. U onim marsovskim krznenim cizmama, drecavo roze suknjici na karnere, preterano kratkoj i za devojcicu a kamoli za zenu njenih godina (mada je izgledala kao znatno starija osoba od tih 37) i malenoj bundici od ve¹tackog krzna preko ruke. U ruci je imala malu braon torbicu/neseser a za sobom je vukla ruèni prtljag. Probala je da udje u neku pricu sa konobarom koji ocigledno nije bio preterano raspolozen da sa njom caska i nastavio nesto da prica sa kolegom. Smucala se tu u krug i do toaleta. Porucila je i drugu turu, kolaè i jos jedno belo vino. Vec je poodmaklo par sati od kad je dosla. I drugi ljudi su poceli da pristizu jer su uskoro trebali da propustaju na pasoskoj kontroli za prve letove. Jednog momenta je ustala da ponovo ,,protegne noge“ i nonsalantno se uputila iza coska prema toaletima za jednim ,,gospodinom“. Konobara koji joj je odneo porudzbinu je kolega prijateljski zavitlavao da ce mu ova gosca izgleda platiti u ,,naturi“. Guzva je postajala sve veca i veca, zbog prvih jutarnjih letova a red ispred kase je postajao sve duz Posle 15-20 minuta, ,,gospodin“ je izasao iz toaleta namestajuci se uz put a doticna ,,dama“ se nemalo zatim i sama vratila do sanka sa zadnje strane i porucila trecu flasicu krstaca pokazujuci na sto gde je do tada sedela. Drugi momak joj je spustio na ¹ank fla¹icu insistirajuæi da plati ceo raèun jer veæ poèinje gu¾va pa da se kasnije ,,ne zaboravi“. Odsetala je do svojih stvari i uzela neseser koji je donela do sanka i zamolila konobare da joj ga prièuvaju dok ona proveri da li ,,su joj dovezli i istovarili njen kofer“. Sad mi je jasno da je ustvari htela da proveri da li se taksista umorio od cekanja i nervozno izbacio njen prtljag ispred ulaza na aerodrom. Zbog strogih aerodromskih propisa a iz bezbednosnih razloga nisu primili njenu torbicu na cuvanje ali su joj garantovali da njene stvari niko nece dirati ako ih ostavi za stolom gde je do tad sedela jer je policija stalno prisutna tu negde a i bezbednosne kamere su postavljene na sve strane. Izvinula se snishodljivo jer ,,nije joj bila namera da im napravi problem“ i oti¹la niz pokretno stepeni¹te prema ulazu na aerodrom… Posle nekog vremena a po njenom mi¹ljenju, neprimetno, se vratila i iza dugackog reda putnika koji su porucivali pice na sanku, provukla se do svojih stvari, pokupila ih i krenula da se prikljuci masi putnika ispred pasoske kontrole. Treæa fla¹ica vina je i dalje stajala na ¹anku. Konobar je napustio ¹ank i oti¹ao za ,,gospodjom“ da je podseti da je ,,zaboravila“ da plati raèun. Vratila se do sanka podalje od ostalih gostiju i vidno uznemirena pocela da pretura po neseseru… Navodno nije imala ni¹ta dinara kod sebe da bi mogla da plati raèun a jedino u ,,tranzitu“ (posle paso¹ke kontrole) mo¾e da se plaæa devizama, takodje nije htela da plati karticom jer je izdata od strane banke i ,,da joj ne bi skidali proviziju“. Uputili su je do menjacnice u prizemlju ali su za svaki slucaj pozvali obezbedjenje da ,,dama“ ne bi ,,odlepr¹ala“. Opet niz pokretne stepenice… A èim su zamakli iza coska pocela je da se prenemaze i objasnjava momku da ona nema kd sebe prebijene pare jer je sve potrosila na odmoru, da putuje kod mame u Majami, koja joj je i platila kartu i sve putne tro¹kove… Ali oèigledno da ne padaju svi na napuæene silikonske usne i srceparajuæe ¾ivotne prièe isprièane uz par treptaja ve¹tackim trepavicama. Zavrsila je opet u policiji ali sad u pratnji ,,slu¾benog lica“. A uz put je nudila i svoju bundicu u zamenu za neplaceni racun. Da je podlegao njenim ,,èarima“ verovatno bi i ovaj momak bio prijavljen policiji za napad i kradju ali nekad i prevarantima dodje ,,crni petak“ pa sve ,,skrene s’ puta“ i mimo njihovog zaplaniranog scenarija. I opet slièna prièa u policiji… Ne mogu oni ni¹ta da preduzmu osim da ih legitimi¹u pa ako ¾elite da lopova sudki gonite oni imaju ZAPISNIK… Na osnovu njenih podataka je provereno i dotièna nije bila ni na jednom letu a posle uzimanja podataka vracene su joj i putne isprave, koje su dodu¹e, puno puta vizirane ali Bog te pita kad… Zgrabila je svoja dokumenta i uz ki¹u psovki i besom izobliceno lice izletela iz stanice na aerodromu. Jo¹ su se neko vreme hodnikom orile besne i uvredljive pretnje na raèun policije i ,,obeæanja“ da æe svi ,,skupo platiti“ za sve to jer je ,,njen tata naèelnik“ u 29. novembra (valjda je toliko dugo bila van zemlje pa nije upoznata da je ulici odavno promenjen naziv ili joj je i to ostalo samo kao navika koje se tesko resiti)… Vuk dlaku menja ali æud nikada."

inace : taksista napiso na FB

Zvala me Mara iz radio centra da mi ka¾e da doðem po pare. Tata doneo pare i uzeo kofer. Opaaa
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

taj lik, taksista, je stari bloger, ume da napi¹e prièu, bolje da je postao pisac, no taksista.

Dukags


Boban_m

Citat: kosta66 poslato 05 Oktobar, 2014, 18:28
taj lik, taksista, je stari bloger, ume da napi¹e prièu, bolje da je postao pisac, no taksista.
Vala bas. Toliko detalja u vezi doticne, kao da joj je virio preko ramena i u restoranu, i u wc, da je ocigledno da je piscu radila masta. A ako je radila masta tu, mozda je radila i za sve ostalo [neampojma]

Kostić

ne poznajem èoveka, al sam ga èitao jo¹ na blogoju be¹e, ume da sroèi do¾vljaj.

nego, ovo iznad, danas peti, a maksi pun ko oko. velike korpe pune, svi veseli, kupuju li kupuju. ja uzo francuski leba i pa¹tetu, a neki u¹togljeni me gleda, zakopèana jakna ovo ono. ma mazno sam ti i jedan paradajz, u jakni mi je. ¹ta koj kurac bulji¹ (pardon za psovku : ) jo¹ se ima za jesti unas, pa se niko ne seti


Joker

Citat: Dukags poslato 05 Oktobar, 2014, 18:45
Citat: monsterbnt poslato 04 Oktobar, 2014, 00:45
Na tu temu....
******************

apropo...




Ovo je moj drugar, inace nas kolega bajker...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

zanimljiv mu je pristup problemima, al da li on stvarno ¾ivi sa dvaes iljada, ili je borac za sirotinju?

Lazic


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!