Glavni meni

GSXR1000 L2

Započeo Gašpar, 25 Oktobar, 2011, 12:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: revolution poslato 19 Februar, 2013, 17:52
Citat: x3mer89 poslato 19 Februar, 2013, 16:14
Pricao sam sa dosta ljudi koji voze Suzuki na trkama i svi kazu da je K5-K6 nesto posebno. Pitanje da li ga je Suzuki nadmasio kasnijim modelima. Nije dzaba BMW po njemu pravio S1000 RR. Kazu da su ga do te mjere skinuli da glava motora od S1000 RR saraf na saraf pase na K5, ne znam da li je istina.
Sto se tice R1 na nasim stazama, nisam cuo da se iko posebno hvali sa njom niti da je drugi hvale, mozda izuzev Darija Horvata (big bang model).
Nisam siguran da iko vise vozi K5 ili K6 na stazi......nije vise konkurentan...u to vreme je stvarno bio poseban....divlji neukrotiv....medjutim vreme ga pojelo....nije se niko nikada hvalio kako idealno lezi, ali je to nadoknadjivao ubrzanjem, koje je za to vreme bilo fantasticno....sada vise nije i to je to....
p.s.
Lamborgini nikada nece vise napraviti auto kao sto je CAUNTACH......on je nesto posebno....ali mislim da ga sada cepa najgori Gallardo....vreme je cudo.....ja sam nekada mogao celo vece...sad me mrzi i jednom nedeljno.



Ma ti si tamo neki revoluciocic i nemas pojma... [kralj]  [kralj] [kralj] [kralj]  [rofl] [rofl] [rofl]

Joker

CBRR1 ti pricas za R1 2009 godiste... To je stvarno motorcina! Ali sta je sa modellima pre? Sta se vozi najvise na stazi? Da krenemo od toga... Lepo je Rev objasnio... K5 kada je izasao na trziste, on je napravio haos! I godinama posle toga se prica o tom motoru kao nesto sto je bilo BUM! Naravno da ima onih koji i sada taj motor dizu u nebesa i misle da je taj motor broj 1... Proslo leto me je jedan lik ubio u pojam da se potezem sa njim posto odgovorno tvrdi da K5 1000 sa skracenim dva zuba napred bolje poteze od K9 1000 sa isto sracenim prenosom... Jbg, on je cuo da je taj motor kada je izasao bio najbrzi i on je i sada najbrzi i ne postoji niko i nista sto ce da ga ubedi u da to nije realno.. Bar dok ne kupi nesto novije.. Jbg, svako ima svoje misljenje.. Meni je Honda po nacinu voznje najbolja, modeli do 2008... Lezi mi kao budali samar... Imam Repsola, znam o cemu pricam... Yamaha mi se ne svidja nikako po skoro svim stavkama... Sve do crossplane modela... Do tada sam pricao da ne bih Yamahu vozio ni da mi daju dzabe... Dok nisam seo na ovu... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


pit


CBRR1

Citat: pit poslato 19 Februar, 2013, 18:23
Citat: Laziæ poslato 19 Februar, 2013, 18:21
Citat: CBRR1 poslato 19 Februar, 2013, 17:43
Bing beng je na kavi....

:o :o [facepalm] [facepalm] [facepalm]

        Khm...khmm
Ne razumemo se bing bang je na crosplanu,ali i kawa je imala jedan revolucionarni model na GPU...

CBRR1

Citat: Joker poslato 19 Februar, 2013, 18:21
CBRR1 ti pricas za R1 2009 godiste... To je stvarno motorcina! Ali sta je sa modellima pre? Sta se vozi najvise na stazi? Da krenemo od toga... Lepo je Rev objasnio... K5 kada je izasao na trziste, on je napravio haos! I godinama posle toga se prica o tom motoru kao nesto sto je bilo BUM! Naravno da ima onih koji i sada taj motor dizu u nebesa i misle da je taj motor broj 1... Proslo leto me je jedan lik ubio u pojam da se potezem sa njim posto odgovorno tvrdi da K5 1000 sa skracenim dva zuba napred bolje poteze od K9 1000 sa isto sracenim prenosom... Jbg, on je cuo da je taj motor kada je izasao bio najbrzi i on je i sada najbrzi i ne postoji niko i nista sto ce da ga ubedi u da to nije realno.. Bar dok ne kupi nesto novije.. Jbg, svako ima svoje misljenje.. Meni je Honda po nacinu voznje najbolja, modeli do 2008... Lezi mi kao budali samar... Imam Repsola, znam o cemu pricam... Yamaha mi se ne svidja nikako po skoro svim stavkama... Sve do crossplane modela... Do tada sam pricao da ne bih Yamahu vozio ni da mi daju dzabe... Dok nisam seo na ovu... :)



Ja imam crossplae 2011 i jeste zlo,ali nikada necu podcenjivati ni jedan motor jer su svi za nijansu razlicitiji po svemu,ja volim i kawu  yamahu i suzu i hondu,i ne odvajam ih ni po cemu,ali pojedinci sednu samo na jedan model,i to im je prvi motor u zivotu i dizu ga u nebesa,smesnooo..!

pit

Citat: CBRR1 poslato 19 Februar, 2013, 18:41
Citat: Joker poslato 19 Februar, 2013, 18:21
CBRR1 ti pricas za R1 2009 godiste... To je stvarno motorcina! Ali sta je sa modellima pre? Sta se vozi najvise na stazi? Da krenemo od toga... Lepo je Rev objasnio... K5 kada je izasao na trziste, on je napravio haos! I godinama posle toga se prica o tom motoru kao nesto sto je bilo BUM! Naravno da ima onih koji i sada taj motor dizu u nebesa i misle da je taj motor broj 1... Proslo leto me je jedan lik ubio u pojam da se potezem sa njim posto odgovorno tvrdi da K5 1000 sa skracenim dva zuba napred bolje poteze od K9 1000 sa isto sracenim prenosom... Jbg, on je cuo da je taj motor kada je izasao bio najbrzi i on je i sada najbrzi i ne postoji niko i nista sto ce da ga ubedi u da to nije realno.. Bar dok ne kupi nesto novije.. Jbg, svako ima svoje misljenje.. Meni je Honda po nacinu voznje najbolja, modeli do 2008... Lezi mi kao budali samar... Imam Repsola, znam o cemu pricam... Yamaha mi se ne svidja nikako po skoro svim stavkama... Sve do crossplane modela... Do tada sam pricao da ne bih Yamahu vozio ni da mi daju dzabe... Dok nisam seo na ovu... :)



Ja imam crossplae 2011 i jeste zlo,ali nikada necu podcenjivati ni jedan motor jer su svi za nijansu razlicitiji po svemu,ja volim i kawu  yamahu i suzu i hondu,i ne odvajam ih ni po cemu,ali pojedinci sednu samo na jedan model,i to im je prvi motor u zivotu i dizu ga u nebesa,smesnooo..!

        I meni smesno kad kazu ....ma suza je vrh sta kopj djavo ta Jamhica....a Jamahica ide za 3.3 do stotke a Suzana ima najslabiji rezultat u klasi sa 4 sekunde .

con3

Neko je kacio klip sad  cu pokusati da nadjem kawa,suza,yamaha,ducati,bmw,honda

pit



           Ja ne pricam napamet ovaj test iz MOTOPULSA sam citao na vc solji jedno 2 godine...tako da mi se cini da je iz 2010.I KTM RC 8 je ucestvovao.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

na wc solji.....sad je motopuls iskoristio za druge stvari, pa vise nije za citanje...:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: revolution poslato 19 Februar, 2013, 17:52
Lamborgini nikada nece vise napraviti auto kao sto je CAUNTACH......on je nesto posebno....

pa naravno da je nesto posebno kad ima sank i napred i nazad :D

http://cars-database.com/data_images/models/lamborghini-countach/lamborghini-countach-05.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

ufe idi vidi sta se desav u temi Ktm 690 vs XR650...nemoj ovde da spamujes...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ne desava se nista sto bi mene interesovalo