Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nele019



mkt


damir1994

Duze vrijeme nisam ovdje nista objavio, ovu su moja zadnja dva videa sa youtuba mozda vam se svidi.

! No longer available
! No longer available

mkt


srbac


mkt


aæimo


Gavrolini

Verujem da mu ktm placa debele pare za ovakav marketing. Vec zamisljam koliko se afrikanaca i supertenerasa da poleti za ovim kamionom misleci da moze sa njim da vozi enduro. A pola njih i ne zna ko je gospodin i da bi ovo isto otprilike on mogao i sa hajabusom. A onda kad kupe motor od 15-20k shvate da nisu oni on i da nije do motora :)

mkt


mkt

doci ce sad covek pa ce moci da ga upoznaju

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 16 Februar, 2016, 22:24
Verujem da mu ktm placa debele pare za ovakav marketing. Vec zamisljam koliko se afrikanaca i supertenerasa da poleti za ovim kamionom misleci da moze sa njim da vozi enduro. A pola njih i ne zna ko je gospodin i da bi ovo isto otprilike on mogao i sa hajabusom. A onda kad kupe motor od 15-20k shvate da nisu oni on i da nije do motora :)

...ko kad gleda¹ Noleta kad igra tenis... ono deluje kao da je lako..
onda se raja napali, kupi reket i re¹i da trenira...
Posle 10 minuta na terenu svi shvate da je tenis jedan od najte¾ih sportova na svetu. Ubedljivo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


Hohštapler

Citat: srbac poslato 16 Februar, 2016, 23:47
©ah je te¾i !!!
...u ¹ahu su samo povrede te¾e...
tu kad se "povredi¹" ugasio si..
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Februar, 2016, 23:27
Citat: Gavrolini poslato 16 Februar, 2016, 22:24
Verujem da mu ktm placa debele pare za ovakav marketing. Vec zamisljam koliko se afrikanaca i supertenerasa da poleti za ovim kamionom misleci da moze sa njim da vozi enduro. A pola njih i ne zna ko je gospodin i da bi ovo isto otprilike on mogao i sa hajabusom. A onda kad kupe motor od 15-20k shvate da nisu oni on i da nije do motora :)

...ko kad gleda¹ Noleta kad igra tenis... ono deluje kao da je lako..
onda se raja napali, kupi reket i re¹i da trenira...
Posle 10 minuta na terenu svi shvate da je tenis jedan od najte¾ih sportova na svetu. Ubedljivo.
Ti si veci talenat od mene da useres temu :)  poserem se u tenis, niti gledam Djovaka niti mi ikad palo na pemet da probam tu glupost.

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 17 Februar, 2016, 02:10
Ti si veci talenat od mene da useres temu :)  poserem se u tenis, niti gledam Djovaka niti mi ikad palo na pemet da probam tu glupost.

[thumb_up] [thumb_up]  ne gledam ni ja, ni tenis ni fudbal ni ko¹arku, sve me to ne interesuje,
ali drugar ima teniske terene i i¹li smo par puta da probamo...
Moj savet - nemoj!  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

kad vec seremo po temi,Hostapleru plivacki klub Novi Sad trenira na nasem olimp. bazenu,pijem kafu prije posla na istom pa skontao!!
jin-jang

srbac