Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini


mkt


farbach


srbac

©ta ti gleda¹....  [rofl] [rofl] [rofl]  da nisi poèeo i njih da farba¹!!!!  [kralj] [kralj] [kralj]


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


srbac


mkt

AUUUUUUUUU FILMCUGA JEBANJE KEVE
VIDIM JA AFRIKU OPET U OGLASIMA HAHAHAHA
! No longer available

mkt


srbac


rboban

Ride It Like You Stole It

Kostić

kad napada sneg i kad kamion baci so, na ulici se stvara bljuzga. ta bljuzga se lepi po ko¹evima i usporava toèak. ono ¹to vidte spolja je kita na ono ¹to se ne vidi iznutra u ko¹u. kad se smota volan, toèak grebe i desi se da an¹lag bude manji jer nema prostora. dana¹nji vozaæi u ogromnoj veæini tako voze. to mo¾e da ujebe mehaniki, mo¾e da doprinese udesu u nedajbo¾e stuaciji i valja mati metlicu ili ne¹to ¹ipkasto i izbijati taj 'kamen' iz ko¹eva. ako je bljuzga velika, neæe da ¹kodi i na svakih  500 m, ako je èovek uporan da vozi po takvom vremenu. em saèuva auto, em lak¹e upravlja. eto, malo stare ¹kole nije na odmet, mada svi to znaju, samo ih mrzi da saèuvaju stvar. ovi juèe roðeni fiæfiriæi znaju najbolje : )

Gavrolini

Citat: srbac poslato 26 Decembar, 2015, 13:52
Ima li ko od vas iskustvo sa Muusevima. Moze li se to terati na putnim endurima, XTZ750, XRV 750, XT600 , DR 650, R1100GS. Koliko to traje  [neampojma]
I ako postoje razlicitih gustina to jest tvrdoce mislim da ni jedan nije dovoljno tvrd za asfalt, vek trajanja je kratak, zamena komplikovana,  sve u svemu nije im to namena i ne isplati se.


https://www.google.me/search?q=motocross+mouse&espv=2&biw=1600&bih=815&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjcy5_XufnJAhVC8ywKHTbKAOAQ_AUIBigB#tbm=isch&q=motocross+tyres+with+mousse

p0peye

Citat: kosta66 poslato 05 Januar, 2016, 03:57
kad napada sneg i kad kamion baci so, na ulici se stvara bljuzga. ta bljuzga se lepi po ko¹evima i usporava toèak. ono ¹to vidte spolja je kita na ono ¹to se ne vidi iznutra u ko¹u. kad se smota volan, toèak grebe i desi se da an¹lag bude manji jer nema prostora. dana¹nji vozaæi u ogromnoj veæini tako voze. to mo¾e da ujebe mehaniki, mo¾e da doprinese udesu u nedajbo¾e stuaciji i valja mati metlicu ili ne¹to ¹ipkasto i izbijati taj 'kamen' iz ko¹eva. ako je bljuzga velika, neæe da ¹kodi i na svakih  500 m, ako je èovek uporan da vozi po takvom vremenu. em saèuva auto, em lak¹e upravlja. eto, malo stare ¹kole nije na odmet, mada svi to znaju, samo ih mrzi da saèuvaju stvar. ovi juèe roðeni fiæfiriæi znaju najbolje : )
Шта на сваких 500м? Замисли човека који је кренуо из Ниша за Бг.
Аутопутем.
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

perlx

Коле би ишао лагано, 2 месеца и потрошио 2 аутомобила, цистерну горива, 7 квачила и 4 комплета летњих гума.

Andreja

Samo pun gas i ni¹ta se ne zadr¾ava. Da se vratimo na motore.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


srbac


mkt