Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Ako je kamion ja ovo ne racunam u rekord ako ne tegli nesto. Nek zakace poluprikolicu od 20 tona pa da ga merimo :P

UFF

Citat: Andreja poslato 25 Avgust, 2016, 09:43
Kakva sprava

! No longer available



100.000.000.000.000.000 miliona biliona ziliona vise i isto toliko radnih sati i dnevnica vise za 0.3sec?
koga boli kurac bre za 0.3 jebo world record jebeni bullshit i uzaludno rasipanje resursa, za robiju su svi ako pitas mene :D
razlog? zlocin protiv covecanstva, ljudskih resursa na planeti zemlji i protiv zdravog razuma

Hohštapler

Sad nabasao na ovaj snimak, poslednja trka 2015. kad je 46 izgubio titulu...

Koliko emocija, i kakvo po¹tovanje od drugih takmièara. Svi znate da nemam miljenika (ok, mo¾da Vinjales trenutno), ali 46 je NE©TO ¹to ovaj sport nikada nije imao niti æe.
Zvezda i ¹ampiona je bilo i biæe, al on je mit. Jednoga dana moæiæemo unucima da kenjamo "deda je njega video u¾iveo"  [klanjam_se]

! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bucko


mkt


UFF

da, bolji i jeftiniji od bmw-a :D

eclipse4


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

OKi



UFF

koje proseravanje  
i informacije o kuci nula, cena od 500e izmisljena, ne mozes fasadu da uradis za te pare pa makar kako oni tvrde i od kokosa/bambusa ili neke trece biljke bila

Biker-Boy

mozda je to neka minijatura, za pse :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Stefano-89

Sipao mu vijagru u sok hahahhahaha xD [yahoo] [yahoo]

! No longer available

eclipse4

bilo bi jos interesantnije da nije fake ;)

Stefano-89

Citat: eclipse4 poslato 29 Avgust, 2016, 01:59
bilo bi jos interesantnije da nije fake ;)
i ja cenim da je fake ali nije lose :D

OKi


UFF

 :o :o :o

kako se zove ova pur pena da krenem da uvozim i radim sa njom da zgrnem milione

https://www.facebook.com/651764661644985/videos/vb.651764661644985/690207074467410/?type=2&theater

Boban_m

Kad si lenji Gasa i neces da procitas komentare. Kazu ima ih vise takvih a jedna je Demilec.

! No longer available

UFF

ma kenjam samo da postanem generalni uvoznik nisam dovoljno jak a da svercujem neku vecu kolicinu da bi sljakao usluzno sa njom tesko da moze da se izvede i bude isplativo

mada da imam ozbiljnu kintu preracunao bi i ako je isplatio bavio se time, ne verujem da jeste cim se kod nas jos nije pojavilo, nece to niko da plati verovatno