Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Zajebant :D
Posebno mi se sviða na 0:10 kada maèka krene na njega i zasikæe, a on joj odgovori [rofl]

! No longer available
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

za malo perje da leti po sobi, nego je zbunio neprijatelja

monsterbnt

kod ovih mojih bi uveliko letelo i perije a glava bi se kotrljala po predsoblju.... pa moz on da mjauce koliko oce...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

zajsta malo zanimljivo na 3:05 kad je usporeni snimak  [neampojma] [neampojma]

http://www.youtube.com/watch?v=gskAo2m9hqA

Bori¹a

meni ovo nije jasno...
spasioci su bili na 5 metara odatle, uskocili su u vodu odmah i nema ga?
aj da su uskocili za 20 minuta ali nije proslo ni 10 sekundi... nije to kamencic pa da potone i da ga nema...
nesto ne stima ovde

eclipse4

si video na 3:05 da nesto izlazi iz vode iza njega?

Boban_m

Vidis da su teski amateri. Skocio lik sa prslukom za spasavanje i ne ide mu da zaroni. Ne bi me cudilo da pola od njih ne zna da pliva. Pokojnik je bio profi ali nije dobro zavrsio skok evidentno, ko zna da li je, mutna u tom momentu, Drina valjala nesto u momentu uranjanja, da li mu je srce puklo...to ce obdukcija pokazati. Sve u svemu, vrlo amaterska organizacija.

eclipse4

srce kad pukne jednostavno "padas" a ovaj se vala lepo otrgo iz vode i jos rukom mahao....moguce je jedino da je nesvestica tada misici rade sami za sebe....ili da je povredio neki prsljen..paraliza dodnjeg tela.....pokazace obdukcija,tacno....mada oni kad neznaju sta je uvek kazu "infarkt"



nego....sad sam pogledao snimak u AAF ili neko ima crni smisao za humor ili je nekako ogledalo efekat njegove ruke (ono u pozadini)
dakle,nikakva misterija,to je zapravo kopija njegove ruke.....moze odlicno da se vidi i ovde na snimku  a josbolje frejm baj frejm.....

myth booosted!

Boban_m

Ako mislis da su detalji presudni, onda ne znamo u kom ga je momentu srce izdalo, ako je uopste bio taj scenario u pitanju. Sve to je trenutno nepoznato, a nije vise ni vazno. Neko bi za ovo morao da odgovara.

UFF

Pa taj je vec odgovarao, onaj ko je skocio
niko ga terao nije, sam pao sam se ubio

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

moga je bude trupac pod vodom i da ga pokupi u vugla
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

covek je izasao iz vode i stegnuo pesnicu (pobednicku) a zatim je odjednom poceo da se ponasao kao zbunjen....


VR 46

Twist of wrist!

kosta92

odlicna voznja ! ali planine, put vrhunski ! :D
Sam biras kako zivis ! :)

Ivicat

Sta ti je dresura, ne pretice preko pune :D

bucko


VR 46

Twist of wrist!