Glavni meni

Sinoc je pao nas clan dul-boy (oporavak na bolje :) )

Započeo UFF, 02 April, 2011, 15:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dul-boy

Citat: balcan girl poslato 29 Jul, 2011, 23:34
ma dul boy ti si se vec oporavio, nego ti je samo dosadno :P
Jesam u glavi,a noge i ruke ionako imamo dve,jedna je vishak... ako ubedis sebe SIGURNO,jos ako se interesuje balcan girl , ima tu neshto... :)

Lazic


dul-boy

Letovah na VMA... 11 dana na 9. spratu.Polomise mi potkolenicu krivo srasla i ugradise nov fiksator duplo veci pa za 3 meseca ako uhvati radim koleno.Bas je bljak sto nemam lepih vesti,dosadih i sam sebi a mogu misliti vama ali red je da vas obavestim    [hello]   [cheers]

Boban_m

Lijepo je sto se javljas. Bas si nagrabusio s tom povredom, ali ne daj se, zavrsice se i to. Samo gledaj da sto prije ozdravis, za ostalo ne brini ;)  [cheers]

MILJAN

bolje je to ¹to su ti uradili.... Strpljenja samo.... Biæe dana za tebe...Dobro je da si ¾iv... Sve sotalo ide lagano....   [thumb_up]
Cave ab homine unius libri

UFF

Vazno je samo da ne klones duhom i imas jaku volju
uz tebe smo manijace nas :)

dul-boy

Hvala drugari ...jak sam ja, necu klonuti ...a i sto se mora nije tesko.Da malo promenim temu,za neku svadbu 4. septembra mi treba igrackica `honda ntv650` da ukrasim mladenacku tortu ako neko ima da proda ili nesto da lici bar crvene boje... [hello]

Boban_m


AndreyRR


dul-boy

Nosim fixator na potkolenici jos...19 novembra snimanje i ako bude sve ok skidaju gvozdjuriju 3 prstena spojena brezonima m-6 ...

Panta Zemunac

Citat: dul-boy poslato 29 Jul, 2011, 11:56
4 avgusta operisem koleno na vma,krecem se stakama,povratio sam staru kilazu,vozim kola,ne mogu da dignem nogu da uzjsem motor i tako,nocu sanjam more,malo sam aktivniji nego sto bi kao trebalo,svaki dan sam u garazi,prepisah sebi terapiju shtakiranja i paljenja motora kao i suncanje ispred garaze jbg.VELIKI POZDRAV svima i HVALA sto mislite na mene:)))

Na Afriku sam se, posle prelama, peo sa drugog stepenika ulaza a na U¹æu su mi pomagali (prebacivali nogu, koju, kao i ti sada, nisam mogao sam podiæi) da siðem sa iste!
Vozikao sam se sa ¹tapom zakaæenim po strani...jel'te, Manijaci od toga samo oèvrsnu, zar ne!?!

[cheers] ¾iveo ti nama...a i noga æe leæi na svoje, samo malo vremena...

dul-boy

Ja mogu sad da uzjasim motor al ne mogu da savijem nogu za r-polozaj,smeta fixator,tako da polako ...A vreme DA,sve postavi na svoje mesto. ZIVELI drugari,pa se vozimo  [cheers]

Bori¹a


MILJAN

Citat: dul-boy poslato 01 Novembar, 2011, 21:48
Ja mogu sad da uzjasim motor al ne mogu da savijem nogu za r-polozaj,smeta fixator,tako da polako ...A vreme DA,sve postavi na svoje mesto. ZIVELI drugari,pa se vozimo  [cheers]
NA proleæe si ti "on the road again"   [thumb_up]
Cave ab homine unius libri

dul-boy

Citat: MILJAN poslato 02 Novembar, 2011, 22:29
Citat: dul-boy poslato 01 Novembar, 2011, 21:48
Ja mogu sad da uzjasim motor al ne mogu da savijem nogu za r-polozaj,smeta fixator,tako da polako ...A vreme DA,sve postavi na svoje mesto. ZIVELI drugari,pa se vozimo  [cheers]
NA proleæe si ti "on the road again"   [thumb_up]
MILJANE  STROMICU ,mislim da imamo svasta nesto da podelimo medjusobno... :P

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Lazic

Kako li je noga...? Poslednji put na forumu pre mesec dana... Naleteo na temu o dru¾enju u Semaforu... Posle 213 godina...