Glavni meni

Sinoc je pao nas clan dul-boy (oporavak na bolje :) )

Započeo UFF, 02 April, 2011, 15:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan


mkt


The One

#182
evo ga online!
e pa brate, brzo se oporavi

[attachment deleted by admin]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

MILJAN

Cave ab homine unius libri

misa-pei

Sjajna vest. Ne daj se, Dule, sad je i svima nama lanulo ¹to si iza¹ao. Moj ti je savet da se STRIKTNO pridr¾ava¹ rehabilitacije, veruj mi da znam kako je kad se isfu¹eri. Vozi dalje ;)
Država je najveći neprijatelj naroda

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

UFF


Lazic

Citat: dul-boy poslato 07 Jun, 2011, 01:12
EVO ME STIGOH. [hello]Hvala svima na podrsci ...jos samo noge da prorade pa sam  kao nov.Zao mi je sto sam bas traumirao bliske ljude i sto je sve ispalo toliko ozbijno ali sta je tu je, idemo dalje iskusniji i  malo mudriji nadam se...




@Poison Girl:
Ne pratis na casu... ;D

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Bori¹a

Citat: dul-boy poslato 07 Jun, 2011, 01:12
EVO ME STIGOH. [hello]Hvala svima na podrsci ...jos samo noge da prorade pa sam  kao nov.Zao mi je sto sam bas traumirao bliske ljude i sto je sve ispalo toliko ozbijno ali sta je tu je, idemo dalje iskusniji i  malo mudriji nadam se...

OGLASIO SE!!!!
GASI TEMU ;)

dul-boy

 [cheers] Evo masine ona je skoro nezagrebana,ja se sudarih sa kolima ,vozac kola nije ni video motor koji je samo klznuo pored.Kola bez ogrebotine .Ja nastradah najvise od pada u bolnici sa kreveta na glavu,zbog toga sam bio bez svesti,UZAS,sudarih se bukvalno sam sa sobom,HVALA JOS jednom svima na podrsci ,posebno HVALA na stalnim posetama....sjajni ljudi su oko mene. [hello]   [hello]  [cheers]

[attachment deleted by admin]

Ivan1979


s.i.m.a


ZeljaYZF


Gargi

Eto sreæa da si pao sa kreveta a ne niz stepenice [policaja] [policaja]...one famozne u policiji sa kojih malo-malo pa neko padne [bejzbolka] ;D ;D
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

mali_zmaj

Hvala bogu!!  Sretan oporavak i pozdravi!!     [clapp]     [klanjam_se]
jin-jang

mrle

Kako si pao sa kreveta? Bio si svestani pao i onesvestio se?

dul-boy

Citat: mrle poslato 10 Jun, 2011, 16:06
Kako si pao sa kreveta? Bio si svestani pao i onesvestio se?
Padoh noc posle opercije noge nekom polu snu il  vec kakvkom stanju,bio sam i pod sedativima,secam se samo udarca u levu slepoocnicu...

Boban_m

Zelim ti da se brzo oporavis i nastavis sa onim sto volis.