Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 25 Septembar, 2017, 00:07
pogresno si shvatio pricu...zapravo je pajser isao sa kostom  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]

Citat: freepartyman poslato 25 Septembar, 2017, 00:44
Snimak gledala policija navodno i ne vidi se tablica vec samo krov auta. Sad cekam 100 dana da ga proglase za nn lice.

Sad se ceka jos 100 dana da pojede vuk magarca.  :violina:

castor

Èeka se izgleda da free odustane od gonjenja...
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

Koji majmunski zakoni!!  Ono ajd odustat ces od gonjenja,odstete..,samo da nista ne rade!!
jin-jang

Major

Citat: freepartyman poslato 25 Septembar, 2017, 00:44
Snimak gledala policija navodno i ne vidi se tablica vec samo krov auta. Sad cekam 100 dana da ga proglase za nn lice.

A jel ima sanse ti da dodjes u posed snimka?

freepartyman

Tesko.. Pokusavam preko jos nekih ljudi.  Sta bude bilo bice. Gledam da mi sraste ovaj fragment tibie lepo,da ne idem pod noz ponovo,to mi je prioritet sad
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

 Rana lepo zarasla,oziljak ostao.. idem na fiziklanu do daljnjeg. Imam kontrakturu kolena,stigao sam do 85 stepeni..Idemo dalje :D Ostalo NN lice.  
I became a beast to rid myself the pain of being a man

viper

Samo budi uporan.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Dukags

Po¶tovani koljega sudim se za slièno, uz tzv. najboljeg advokata za saobaæajke u gradu, protiv NN lica (odnosno udru¾enja osiguravaèa) i to samo za nematerijalne tro¶kove, godina èetvrta. Zato opu¹teno i popravljaj sebe, ostalo kad i ako bude, biæe.

freepartyman

 Krenuli da placaju u mom slucaju. Devojka je pre neki dan uzela 170 000 za lake telesne,posto je bila sa mnom na motoru, sad vestace moj slucaj,invaliditet u procentima, ozijak teske telesne itd.. Pa ce ponuditi neku cifru..vrv cemo se zaliti.U mom slucaju mazerijalna steta je 600 eura, nije mnogo ..znam da na to i ne mogu da racunam kad je nn lice.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

polako,naplatices sve...bitno da se oporavljas...ovih dana treba da stavim kameru u sluzbeni..mozda cu i na motor...jbg,izgleda da postajemo ko Rusi sa dashcam

freepartyman

 Ne pomaze fizikalna, noga dosla do 85 stepeni u fleksiji i nece da mrdne . Mora nova operacija,koja ce da mi oslobodi koleno u nekoj meri pa nastavljam sa fizikalnom. Bio sam u garantnom fondu, pregledala me doktorka,fina zena napisala i invaliditet za odstetu. Sad cekam dokumentaciu iz osiguranja pa idem kod hirurga.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

viper

Aj samo budi uporan da se to sve sredi.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

freepartyman

 Zavrsava se stvar kraju. Ponudili mi milion iz garantnog fonda za povrede. Posto je nn lice materijalnu stetu ne isplacuju,sto je u mom slucaju 500eura. Sad cekam operaciju I to je to.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Bogu hvala...aj,brz oporavak  [thumb_up]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

jbg znam da za taj novac ne mozes kupiti nogu ali bar mozes novi motor :D

freepartyman

 Rulet po bgu voziti motor , samo staza I pun gas 😁
I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

Citat: UFF poslato 15 Mart, 2018, 10:19
jbg znam da za taj novac ne mozes kupiti nogu ali bar mozes novi motor :D

Nije ostao bez noge jbte...

UFF

nije, hoces tebi neko da da 8.500eur i da te upuca u koleno?

neces ostati bez noge