Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#100
ako je lokalni trkaè baja ¹urka, a veoma je moguæe da jeste, 10 ujutro, juri ko manijak, seèe krivine, zna dobro put, verovatno je mlaði èim je zbriso, isplivaæe kad tad. svi se uglavnom poznaju po kraju, izlanuæe se neko nekad, samo svi tvoji treba da naèulje u¹i i da zpitkuju.

nego, jedno malo glupo pitanje, al ne ¹kodi da se pita. dal si sluèajno, mada je to jako te¹ko u neobranoj situaciji, vido visi li mu ne¹to upadljivo na ¹oferki. glupo pitanje, jer ni vozaèa nisi uspeo da vidi¹, al take sitnice su¾avaju krug pretrage. auto se opravi ali takve sitne stvari ostaju. znam, znam, da je pitanje glupo

freepartyman

Nisam snimio ni tablice a kamoli soferku,udario me je i nastavio dalje..okrenuzo sam se i video ga kako bezi samo
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


Major

Nadam se da ce se na snimku nesto videti..

castor

Na¾alost od snimka ni¹ta. Oni to èuvaju do 7 dana i onda bri¹u.

Ali, da se zna za ubuduæe: treba neko da ode od GSP-a i samo podnese zahtjev, snimak mo¾e da se dobije, nije problem.
It's the ride that matters, not the bike…

Major


Glava Dole

Eto je azurnost policajca... bitno da su najbrzi da napisu kaznu za 52 u zoni 50 a obican snimak snimak nisu mogli da pregledaju na vreme, jos je u pitanju i krivicno delo  [ljutko]

Major

Bole ih pre paja da se cimaju pogotovo ako niko od nadredjenih nije rekao da moraju.
Srbilend

Kostić

previ¹e je plemenske rodbine u vlasti, pa je moranje da se sve prvo vidi ko je, pa odluèuje. srbi su plemenski narod od nastanka, pa to nije èudna pojava na dana¹nje vreme. toga je bilo i u doba broza, ali na jako uskom nivou. danas je ra¹ireno ko kuga. nekda¹nja narodna milicija je bile prilièno uspe¹na i efikasna, ova dana¹lja ima tehnologiju plus al d¾aba joj to. sve se zna. al ako japancu neko mazne bajs, uvate ga. jer japanac nije rodbina i dobro doðe za falisanje pred svetom. ja bi sve nas u kompletu obriso sa karte ( ne bi serem, al tako se ka¾e, kad vidi¹ nemoæ protiv oru¾ane mafije) a mafija potièe direktno iz samog naroda.

naravouèenije - sila vlada vekovima i ne mo¾e¹ joj ni¹ta.


castor

Na¾alost, u pravu si za sve ¹to si napisao.
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Citat: kosta66 poslato 11 Septembar, 2017, 16:16
previ¹e je plemenske rodbine u vlasti, pa je moranje da se sve prvo vidi ko je, pa odluèuje. srbi su plemenski narod od nastanka, pa to nije èudna pojava na dana¹nje vreme. toga je bilo i u doba broza, ali na jako uskom nivou. danas je ra¹ireno ko kuga. nekda¹nja narodna milicija je bile prilièno uspe¹na i efikasna, ova dana¹lja ima tehnologiju plus al d¾aba joj to. sve se zna. al ako japancu neko mazne bajs, uvate ga. jer japanac nije rodbina i dobro doðe za falisanje pred svetom. ja bi sve nas u kompletu obriso sa karte ( ne bi serem, al tako se ka¾e, kad vidi¹ nemoæ protiv oru¾ane mafije) a mafija potièe direktno iz samog naroda.

naravouèenije - sila vlada vekovima i ne mo¾e¹ joj ni¹ta.



Jebiga Japanac je svetski covek ne moze on bez bajsa.. [rofl]

freepartyman

Potegao sam neke veze I policija je navodno ove nedelje uzela snimak iz gspa,znaci posle vise od deset dana od nesrece. Tvrde da se vidi auto ali ne tablica sto je meni tesko da poverujem jer je auto isao u susret autobusu. Ili je neko koga stite usta sumljam ili samo peru svoje brljotine tako sto kazu da se nista ne vidi..sve u svemu ostace nn vrv
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

iznaði karticu, tj kastor da iznaðe i rekoveri i eto ga. panduri la¾u verovatno

Kostić

jednom je jedan lik, be¹e to davih devedesetih, udario dete koje je i¹lo u ¹kolu na sred pe¹aèkog prelaza na moje oèi. obilazio je celu kolonu i pogodio malog na sredini, odma je telefoniro, do¹la murija, mapravila zapisnik da mu je neko izleteo pa je hteo da izbegne sudar, ja vuèem pandura za rukav, alo majstore, gledo sam sve, ovaj ni¹ta, ko da me nema. ja pet puta, ovaj uzme podatke i odo¹e. ja na sud, otac deteta na sudu, ja izjavu, dete izjavu, ono ovo, nikem ni¹ta. batica je nastavio dide na poso svako jutro, sudija reko umanjena krivica il ¹ta veæ i nikem ni¹ta. onaj otac gleda mene ja gledam njega, jebiga kom¹o, ne znam ¹ta da ti ka¾em.

liku je keva radila u murji.

ljudi su pièke kad zagusti a junaci kad se kurèe.

castor

Citat: freepartyman poslato 15 Septembar, 2017, 15:19
Potegao sam neke veze I policija je navodno ove nedelje uzela snimak iz gspa,znaci posle vise od deset dana od nesrece. Tvrde da se vidi auto ali ne tablica sto je meni tesko da poverujem jer je auto isao u susret autobusu. Ili je neko koga stite usta sumljam ili samo peru svoje brljotine tako sto kazu da se nista ne vidi..sve u svemu ostace nn vrv
La¾u kao pa¹èad treba da ih je sramota. Meni u firmi su vi¹e puta vadili tablice sa snimaka SD rezolucije koji se na TV-u nisu vidjeli. Tako da se mo¾e kad se hoæe. A oni oèigledno neæe...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: kosta66 poslato 15 Septembar, 2017, 15:36
jednom je jedan lik, be¹e to davih devedesetih, udario dete koje je i¹lo u ¹kolu na sred pe¹aèkog prelaza na moje oèi. obilazio je celu kolonu i pogodio malog na sredini, odma je telefoniro, do¹la murija, mapravila zapisnik da mu je neko izleteo pa je hteo da izbegne sudar, ja vuèem pandura za rukav, alo majstore, gledo sam sve, ovaj ni¹ta, ko da me nema. ja pet puta, ovaj uzme podatke i odo¹e. ja na sud, otac deteta na sudu, ja izjavu, dete izjavu, ono ovo, nikem ni¹ta. batica je nastavio dide na poso svako jutro, sudija reko umanjena krivica il ¹ta veæ i nikem ni¹ta. onaj otac gleda mene ja gledam njega, jebiga kom¹o, ne znam ¹ta da ti ka¾em.

liku je keva radila u murji.

ljudi su pièke kad zagusti a junaci kad se kurèe.
Da je moje dete u pitanju, odrobijao bi i njega i mamu mu i sudiju i tu¾ioca, ako treba i ve¹taka... Posle suðenja...

Kostić

ovo bio obièan normalan miran èoek, radnik na¹eg pokojnog basena, dike jugoslavije, sad ¹oping centra za lakirane sisokuraèice iz gospocke fele. nije mu bilo do ubijanja, al mu nije bilo ni milo, kao ni meni. mene posebno jer sam gledo. a jednom jedan glumio baju pa se trko snekim i uleti iza stanice na trotoar u trenutku kad je ¾ena krenula da izlazi sa detetom iz prodavnice. u stotinki je neko povuko dete za rukav u radnju, a batica doslovno udari ¾enu, sabije je uz betonsku ogradu, popne se volvoom na nju i preskoèi je do pola. nekako su je izvukli, kom¹iluk odma dotrèo, ubili ga od batina ne sred ulice. do¹la murija odvela ga, al je ubrzo bio opet u lokalnoj kafani. imo neke vezice. pa jednoj jedan opali dete na na¹em pe¹akom, ja gledo sa terase. dete isto moje u isto vreme treba da se vrati iz ¹kole, ja samo ¹to ne umro u sekundi. ne vidim s terase jem moje el nije. skoèim uznem pajser i sjurim se niz stepenice za ¹es sekundi, izletim napolje i skoèim na njega i ljudi ga zaklone i ja mu olupam gepek pajserom i opet preko mase da ga zabodem u èelo i skoèi neki lik iza mene uvati me otpozadi za ruke i odvuèe na stranu. bio je iza njega sve je vido, pandur neki. ka¾e be¾i brate uhapsiæe te za ovo i pomogne mi da odem u stranu i bacim pajser u ¾bunje. ne znam ko je pandur, al svaka mu dala vina iz bokala, ovog uapsili auto osto tu. tek sam posle vido da nije moje, al nema veze, ko ga jebe. nagledo sam se toga u onoj zgradi za tri ¾ivota. sreæan sam pobego iz nje u ovo mirno selo. mada je mirno do kurca i ovde ima budala. juèe stane beli motor sa belom kacigom na pe¹aèki da pusti klinca, ja gledam, kad iza motora auto uz trotoar i obiðr motor i umalo udari klinca i beli motor za njim, ja skoèio na kawasaki da ih stignem da pripomognem u udaranju po glavi, al dok sam ja upalo na gur, otkljuèo se, ovaj se vratio. isprepado lika u autu, mislio da je pandrur ;D a ova budala se izdro na njega, a onaj se usro ko pièka. 25 godina, ponos na¹e omladine, neèiji divan sin.

nego nema nam frija

UFF

kosta baja bilje ljude sa pajserom  [clapp]


idi tako sa svih 40 kila sa mokrom kosom i krevetom zajedno da se bijes sa nekim bez pajsera da vidis sta ce da se desi

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2017, 22:33
Citat: kosta66 poslato 15 Septembar, 2017, 15:36
jednom je jedan lik, be¹e to davih devedesetih, udario dete koje je i¹lo u ¹kolu na sred pe¹aèkog prelaza na moje oèi. obilazio je celu kolonu i pogodio malog na sredini, odma je telefoniro, do¹la murija, mapravila zapisnik da mu je neko izleteo pa je hteo da izbegne sudar, ja vuèem pandura za rukav, alo majstore, gledo sam sve, ovaj ni¹ta, ko da me nema. ja pet puta, ovaj uzme podatke i odo¹e. ja na sud, otac deteta na sudu, ja izjavu, dete izjavu, ono ovo, nikem ni¹ta. batica je nastavio dide na poso svako jutro, sudija reko umanjena krivica il ¹ta veæ i nikem ni¹ta. onaj otac gleda mene ja gledam njega, jebiga kom¹o, ne znam ¹ta da ti ka¾em.

liku je keva radila u murji.

ljudi su pièke kad zagusti a junaci kad se kurèe.
Da je moje dete u pitanju, odrobijao bi i njega i mamu mu i sudiju i tu¾ioca, ako treba i ve¹taka... Posle suðenja...


imam volju da finansiram tvoj projekat hidrogenske bombe....za pocetak ides kod mog prijatelja cika Kima da te nauci osnovnim stvarima :)


Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2017, 23:20
kosta baja bilje ljude sa pajserom  [clapp]


idi tako sa svih 40 kila sa mokrom kosom i krevetom zajedno da se bijes sa nekim bez pajsera da vidis sta ce da se desi

pogresno si shvatio pricu...zapravo je pajser isao sa kostom  [rofl]

freepartyman

 Snimak gledala policija navodno i ne vidi se tablica vec samo krov auta. Sad cekam 100 dana da ga proglase za nn lice.
I became a beast to rid myself the pain of being a man