Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore

Neka pogleda drugar kako stoji vozacko sediste, ako je blizu volana znaci zensko, ako je zavaljeno onda muskarac. Cisto da znas i to

Hohštapler

...u sluèaju srbije kad neko nekog udari autom izgleda da poma¾e samo ako se naprave protesti i blokira most (kantrimen)...
jebe se njima.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Jel ima nekih tragova na autu?


@hostapler

Nadam se da nisi poverovao, ja nesto ne verujem da se ista uspelo u slucaju kantrimen

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Ovo mi deluje vise kao stub da je nabo...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

NE!

Da je nabo stub imao bi udareno krilo kod tocka, dole, blatobran, HORIZONTALNE LINIJE !
skiciraj nam ako ima¹ èime kako te je puko.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

I gde taèno u motor, tebe. Po meni ovo lièi da je to to. Nema ogrebotina, èe¹anja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Taj fazon, ovo je bas bup nesto naletelo i odbilo se..

Glava Dole

Tako je, kao da je udario u neki meksi predmet(verovatno tvoju nogu), da je u bilo koji stub bio bi zagreban a on je samo ulubljen bez jedne ogrebotine... bravo hostapler

monsterbnt

Ne prenagljujte... Nek snimi tablicu pa ako snimak sa kamere potvrdi javna hajka.... To se uvek pokaze kao najefikasnije.... A ti free ozdravi sto pre!!!
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Ne ka¾em ja da je to to, ali ka¾em da ovo nije stub, ni u ludilu.

Bakæem se sa o¹teæenima svaki dan, video sam na desetine "o¹teæenih" vozila i svaki dan slu¹am prièe vozaèa (ono se mo¾e knjiga napisati), tolko sam se uve¾bao da gledam ogrebotine da mogu da radim ko ve¹tak ;)

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

Anga¾uj nekog privatno, dok je vruæe i dok ima kakvih takvih tragova, posle sa dva svedoka sve mo¼e da pobije. Moj sluèaj je bio slièan, a kad su ga navatali lik prijavio sestru i majku kao svedoke u kolima i u dogovoru sa njegovim advokatom isposlovali kod sudije prièu da me on nije udario nego da sam sam pao, a po¹to me nije udario ne smatra da je kriv i zato nije stao, ¶to æe reæi nije ni pobegao. Auto je davno prodao u Bosni. Iako je meni pre toga telefonski pitao koliko tra¾im da odustanem. Kako se radilo o kriviènim delima vi¶e nije bilo do mene, odustao neodustao tu¾ila¶tvo nastavlja pa nisam mogao da uzmem ni dinar. Druga je prièa javni tu¾ilac je veæ u startu, dok ga nisu na¶li a ja ga privatno na¹ao, nije htela to da uva¾i èak kad sam joj rekao da lik ima slike i auta i svoje generalije na FB, reèima ne pratim ja dru¶tvene mre¾e, uostalom nije vas ubio nego su to lak¶e telesne povrede. Znam ja koliko su bile lake.. Onda zna¹ koliko se ova i ovakva dr¼ava zauzima da naðe kriminalca koji se ni ne sakriva. Evo èetvrta godina kako se tu¾im sa Osiguranjem protiv NN lica jer su panduri ipak uzeli izjave prisutnih NN graðana i bilo je jako oèigledno o èemu se radi, svima osim onima koji su plaæeni za to. Tako sam u pat poziciji niti jo¹ da poseæujem lika koji me zvekno niti æe skoro nadoknada i pored roga ¶to sam prvostepeno dobio parnicu.
Napomena, ako nisi upoznat ukoliko ne nahvata¶ dotiènog nego ispadne da NN lice, da podsetim da se onda isplaæuju samo nematerijalni tro¶kovi, lovu za popravku motora Zakonom od Fonda osiguranja ne mo¾e¶ da tra¾i¶.
®elim ti brz oporavak iako to nikad nije tako brzo.

milomir22

Citat: Hurricane poslato 01 Septembar, 2017, 20:28
Jel ima nekih tragova na autu?


@hostapler

Nadam se da nisi poverovao, ja nesto ne verujem da se ista uspelo u slucaju kantrimen

Zna se dobro sta je uspelo u slucaju kantrimen, uspelo je to da kreten Divac plati drugom kretenu da odlezi robiju za nesto sto je uradilo njegovo dete.

@freepartyman

Brz i sto laksi oporavak ti zelim.

Ja bih za bekstvo od odgovornosti u saobracaju uveo trajno oduzimanje vozacke, svako moze da napravi gresku i ugrozi sebe i drugog, ali taj isti mora da bude spreman i da odreaguje i pomogne onima koji su najebali od njegove greske, a ne da ostavlja ljude zgazene na putu kao pse lutalice.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bucko

Na onom forumu prica my story kaze da je tip pijan preticao u krivini i nabo motoristu kom je otkinuo nogu i urnisao ruku ,pobegao i na kraju dobio uslovnu,toliko o tome

Od motorista veca prava imaju dzukele lutalice,one bar imaju neka udruzenja za zastitu zivotinja.
Motoristu moze da zgazi i da se vrati u rikverc da ponovi i nista se nece desiti
Postoji cak i grupa roditelja dece pobijene na motorima koje traze pravdu,al neuspesno

freepartyman

Auto je isao u suprotnom smeru I vise me ocesao nazalost pravp u koleno koje je virilo sa strane. Usao je u moju traku direkt na mene ja sam malo skrenuo I donekle izbegao sudar tako da mislim da ovo ne moze da bude od toga udarac,skinuo mi je I akrapovica znaci bocno smo se ocesali svako u siprotnom smeru,trebalo bi da ima ostecenja duz linije krila I vrata..a I ratkapna mu je spala na ovom su sve cetri stare.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

slikaj motor pa uporedi. ovo mo¾e da bude tvoje koleno ali nije sigurno. ako ti je zakaèio fudaster mora da ima tragove. slikaj tablice odma i ceo auto u krug i nek se drugar raspita ko vozi taj auto, pa ako mo¾e da progovori koju reè sa vlasnikom. ako je on ili ona, videæe se odmah. i ne prenagljuj. osim ako u razgovoru ne provalite da je on ili ona.

bucko

Kad dodje do sudjenja na pomen motora sudije,pogotovo zene sudije dobiju akutnu kurcobolju

freepartyman

 Ne mogu vise da bijem glavu samo se stresiram ,a to mi sad nije potrebno. Lezim u bolnici I gledamda se opravim sto pre. Bice sta ce biti. Povukao sam neke poteze da ubrzam stvari,imacu dobrog advokata I to je to.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

nije taj
da jeste ne bi bio parkiran na ulici
ako saznas ko je javi mi privatno znam ja sta cemo dalje

Kostić

sve¾i udarci se vide pod prstom. ostaju oni sitni tragovi farbe. inaèe treba da se pretresu i bele vode i kraj oko jablanièke. i oni koriste taj put. zeleni zube, ako je ¾ena, a ¾ene su relativno glupe, mogu da ostave auto tako i da se prave lude. seti se kad je riba zgazila èoveka misleæi da je pas. oti¹la kuæi i parkirala ispred kuæe pa kad je do¹la murija, ona rekla pa ja mislila da je pas...