Glavni meni

Kawasaki ovlasceni servis (BG)

Započeo Major, 25 Jul, 2017, 10:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Zanima me ima li neko iskustva sa ovlascenim servisima za Kawasaki?

Treba da servisiram ZZR-ku u neko skorije vreme pa me zanima gde odraditi servis.
Moze da bude u Beogradu, a i ne mora bitno mi je samo da valja  8)

[cheers] [cheers] [cheers]

Grof

Idi u Èaèak kod Marinoviæa... malo je te¾ak kao èovek ali vreujem da zna ¹ta radi.... za razliku od Culeta....

Grof

P.S. ©to sam ne zameni¹ ¹ta treba pa nije to nuklearna fizika?

Major

Fora je sto imam garanciju do 2020 godine i zbog toga moram da radim u ovlascenom servisu  :'(

losmi


El Jefe

Код Маринковића у Чачак.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Znaci put ce da me vodi za Cacak :D

Glava Dole

Ma dal ste vi ludi... ja njega ne zovem vise ni u ludilu... trazim mu plocice kaze ima preko 3000 komada al nece da proda, uputi me na yamaha barel, ja pozovem 1400din KOMAD, i to da se saceka 10-15 dana [ludak] Kad sam samo jednom preko telefona rekao auu imao sam osecaj da bi me sad prebio da sam pored njega, poce da se dernja te nisam ja mentalac te ovo te ono... na mene nije uopste ostavio pozitivan utisak, dok je Vladica iz Ljubica npr cista desetka :)

megaidiot

brate video je u tebi konkurenciju pa se zabrinuo da mu ne ugrozavas egzistenciju.
uostalom major moze i kod tebe da odradi sve, ostavi motor pred zimu i dodje na prolece.

Glava Dole

Ako glava uopste bude bila i dalje na motoru... servis je to, treba ocistiti siceve  [zvizdi]

Major

Ne mogu da podnesem drkadzije tako da taj lik otpada.
Moze on da bude dobar majstor koliko hoce ali ako se ja kod njega ne osecam prijatno jebes ga zaobilazim takve jer postoji mogucnost obostranog napusavanja :)

Mene jebe ta garancija da nema garanciju bolelo bi me paja da idem kod ovlascenih otisao bi kod Goranceta i sredio sve sto treba.. Ovako moram da se jebavam sa servisima o kojima nemam ama bas nikakav info.

@Milos96 - Tebi mogu samo kosilicu na remont da doteram nisam valjda lud da ti dam da se igras na zzru [rofl]


megaidiot


Kanarinac

Drugar samo kod Marinkovica odrzava,kune se i njega.
Motoring je sada zvanicni uvoznik za Kawu, kapiram da na redovnom servisu nece nista zajebati.
Sada su u Knjeginje Zorke, kad ides od slavije skrenes levo iz mekenzijeve i sa leve strane su

jevta


Grof

Motoring je nova firma za Kawasaki u Srbiji samim tim je pitanje ko  radi i koliko zna. E sada kao ¹to rekoh zamena ulja i filtera nije nuklearna fizika ali je pitanje da junak ne bude previ¹e a¾uran pa se upusti u ¹telovanje ventila ili tako ne¹to pa zajebe stvar...

Sa druge strane Marinkoviæ je te¾ak èovek ali zna i neæe zajebati.... Cule za zaobila¾enje u ¹irokom luku.

Sale -MCM nije ovla¹æeni sreviser ali zna znanje... ali za redovan servis nikakvo veliko znanje nije potrebno... kapiram  [neampojma]

Lazic

Citat: Grof poslato 25 Jul, 2017, 11:10
Idi u Èaèak kod Marinoviæa... malo je te¾ak kao èovek ali vreujem da zna ¹ta radi.... za razliku od Culeta....
Za moje pare koje mu dam da mi servisira motor, mogu samo ja da budem te¾ak èovek... Jo¹ sa motorom u garanciji, va¾i... Mo¾e da bude te¾ak ko ga trpi i kome radi d¾abe, za pare ima da peva k'o kanarinac...

jevta

Ko je ono obja¹njavao.
Radi¹ sam ili gde bilo ili ne radi¹ uop¹te i posle vrati¹ km ode¹ kod ovla¹æenog i ....

Lazic

Inaèe firma od pokojnog Stankare radi i dalje, ne znam da li su i dalje zastupnici, ali mogu da proverim...

Hattrick

Citat: Major poslato 25 Jul, 2017, 13:41
Ne mogu da podnesem drkadzije tako da taj lik otpada.
Moze on da bude dobar majstor koliko hoce ali ako se ja kod njega ne osecam prijatno jebes ga zaobilazim takve jer postoji mogucnost obostranog napusavanja :)

Bravo, tako i ja razmisljam. Nebitno koji segment zivota, da ti njemu placas uslugu, i da te on za tvoje pare drka, glumi nadurenog, opasnog, napusava i glumi ludilo, e pa neces majci, pa da si Pop Yoshimura. Radi tati tvom preko kurca. A majstora ne manjka, ako ne u ovom gradu, onda u onom.

Hohštapler

...garancija u Srbiji... naèin da te izmuzu za ove sitne servise.
Ako ne¹to gekne - ba¹ me interesuje ¹ta priznaju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.