Glavni meni

Kawasaki ovlasceni servis (BG)

Započeo Major, 25 Jul, 2017, 10:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Mada treba proveriti servise u maðarskoj i rumuniji mo¾da je povoljnije ozbiljnije sigurno jeste

Lazic

Moj æale bubu servisirao u Beèu od 1970-1973... Posle je batalio, poèeo sam sve da radi... Kako li je tek to bilo besmisleno tada, servis na 5000, monogradna ulja, do Beèa i nazad, MegaIdiotu, koliko? 1400-1500km...? Jo¹ æale k'o pu¹ten sa lanca prelazio 30-40.000 godi¹nje... :o [facepalm] ;D

megaidiot

~1200.
Ali su skupi ovde sati rada servisa, sigurno je Madjarska bolja opcija. Rumunima ne bi verovao previse, cak uopste.

ЯЭВОЛУТИОН

Kako on vozi taj motor mogu da mu daju jos par godina garancije....kad ne bi radio servis kod ovlascenog servisera do isteka garancije bi ustedeo za nov motor....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

ja svracao juce kod marinkovica da uzmem neki sraf za bokyboya... bio sam lepo iznapusavan i isteran iz radionice [rofl]

Kanarinac

A cek kako si bio iznapusavan ne razumem? Sta to dodjes kod njega i on krene da te napusava?

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 25 Jul, 2017, 21:44
ja svracao juce kod marinkovica da uzmem neki sraf za bokyboya... bio sam lepo iznapusavan i isteran iz radionice [rofl]

Esi ga castio nesto ? :D

Bori¹a

Citat: Kanarinac poslato 25 Jul, 2017, 22:20
A cek kako si bio iznapusavan ne razumem? Sta to dodjes kod njega i on krene da te napusava?

evo situacija od juce, zove me bokyboy za sraf od bregaste, dogovorili se oni da posalje marinkovic brzom postom, kaze boki hitno mu je bas ako mogu ja da odem da uzmem odmah taj sraf i da odem u postu i posaljem

ok, ulazim tamo, dobar dan dobar dan, poslao me je drug iz beograda, culi ste se malopre... tu me on prekida i kaze drug ti je drkadzija i lepo sam mu rekao da mi posalje na mejl, rekao sam mu da se delovi cekaju 15 dana (a rekao bokiju da ima taj sraf u radionici)

pa kaze nadri majstori slomili sraf prilikom zatezanja jer nisu znali na koliko da zategnu, drugi sjebe motor pa dolaze kod mene da ja sredjujem bla bla bla

ja kazem gospodine dao mi je broj sasije da vam dam, on kaze necu ja da citam to ne zanima me, rekao sam da mi pusti na mejl i kad budem video video sam

ja kazem u redu je prijatno i odem

Glava Dole

jesi inace kreten prema meni, al jebo mater svoju, stvarno moram da se slozim s tobom ovog puta apsolutno sto se njega tice... drkadzija je i to je tacka :) Za svoje pare ocu ljubaznost i gotovo, a ne  izdrkavanje i pametovanje :)

castor

Upravo zbog takvog stava i odnosa prema mu¹teriji koja treba njemu da PLATI, a on nadrkan do podne na sebe, a od podne na ostatak svijeta, ja sam pro¹le godine zapalio u KMS u Karlovac i uradio veliki servis tamo, umjesto kod Marinkoviæa/Culeta/Stankare/ostalih. Dobio servis, normalnog majstora, ovla¹æenog za Kawasaki, sa svima alatima i dijelovima, dobio odgovore na sva pitanja, bio u servisu dok je ¹telovao ventile, mijenjao ulje u vilju¹kama, sreðivao sve, kad je pravio pauzu za klopu dobiJo i ja picu da klopam i piæe, a da sam pio kavu i njih bi dobio nekoliko komaTa. Obavio sve za jedan dan, lagano, bez presije, nervoze bilo kog tipa i poprijekog pogleda. Èudio se èovjek ¹to sam ja iz Beograda do¹ao u Karlovac na servis, ali kad sam mu sve objasnio... Nije mogao èovjek da vjeruje.

Marinkoviæ NEÆE da uradi veliki servis da mu doveze¹ motor, bude¹ u servisu i jo¹ povrh svega da oèekuje¹ da bude gotovo za jedan dan, jer to po njemu nije moguæe. Marinkoviæ je bezobrazan drkad¾ija koji naFata koga mo¾e na ime i staru slavu, a ove ostale, koje ne poznaje izgleda da jebe kako koga stigne.

Nisam ¾elio da budem jeben, pa sam oti¹ao tamo gdje sam se osjeæao kao èovjek i MU©TERIJA koja plaæa uslugu i dijelove. To sam i dobio. Za moje novce ima¹ da me po¹tuje¹ kao mu¹teriju od koje ¾ivi¹, jer i ja tebe po¹tujem kao majstora koji zna da radi i rije¹i problem.

A ovaj polupismeni ¹mrkad¾ija me neæe u ¾ivotu vidjeti...
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole


El Jefe

Игром случаја, два пута ми је по повратку са мора у Чачку затребала помоћ. Једном је у питању био ланац брегасте на Јамахи, други пут ми је требало мазање погонског ланца. Оба пута ми је Маринковић љубазно помогао и није хтео ништа да наплати. Тако да верујем да колико има тешких мајстора, толико има и тешких муштерија.
Друштво за заштиту од животиња

Grof

Castore do slova se sla¾em sa tobom ali sam Marinkoviæa uzeo kao najmanje zlo u ovoj dr¾avi ¹to se tièe ovla¹æenih servisa..... Prosto mi je neverovatno da za prostu radnju koja je servis moram da idem u drugi grad a kamoli u drugu dr¾avu.... i sada iako æe neki reæi da je to stav "kiselo  je gro¾dje" ovlaæeni srevisi u Srbiji su jedan od elemenata koji me i kada bih imao para teraju na kupovinu polovnih vozila gde nisam osuðen na ovla¹æene servisere i njihove filozofije u cilju oèuvanja garancije veæ imam "slobodu" da otrema vozilo kod majstora kod kog ZNAM da æe kvar biti otklonjen i najverovatnije jeftinije nego u ovla¹æenom servisu. 

castor

Grofe, zna¹ i sam kako je sa ovla¹æenim servisima kod nas. Ali, za one koji ne znaju...

Cule nema stalnog majstora, od kada sam ja uzeo motor i dok je bio u garanciji (2010-2012. godine), promijenila su se dva.
Stankaru i njegov servis ne znam ko nije opljuvao, ¹to za motore, ¹to za aute.
Marinkoviæ je negdje pola-pola, ali brate slatki od 3 poku¹aja komunikacije, da sva 3 budu preko kurca, ne ide. Ne za moje novce.
Motoring je od skoro ovla¹æeni za Kawasaki-ja, a to do ovogodi¹njeg sajma nisam ni znao, tako da mi nisu ni bili u opticaju.

Logièan izbor je otiæi negdje drugdje. Na motori.hr svi hvale KMS i Davora i to mogu iz prve ruke da potvrdim. Ima jo¹ jedan liku Zadru koga dostva hvale da zna da radi i da nije nenormalan. I to je to.
It's the ride that matters, not the bike…

losmi

Ljudi jeste normalni? Gde da ide preko da radi obican servis, pa to zna svaka budala da uradi...


Sent from my iPad using Tapatalk

freepartyman

A jel ti budala udari pecat sa kojim imas garanciju i dalje?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

losmi

Citat: freepartyman poslato 26 Jul, 2017, 01:16
A jel ti budala udari pecat sa kojim imas garanciju i dalje?
Pa ne udari, ali hocu reci da moze uraditi servis kod bilo kod ovlascenog a da ga ne boli glava..


Sent from my iPad using Tapatalk

stilgar

ne razumem sto ste napali coveka a niko nije koristio njegove usluge? Castore jel si se najavio kod Davora pa ti zakazao il si banuo pa ajd odma da se radi? U Platneru, Delti, kod Radulovica se upada ko u kafic? Ako covek hoce komunikaciju preko maila sta je problem? Svi bi ako moze sad i odma. Kod Roberta iz Ade prvo mail sa zeljom, pa dogovor telefonom, pa zakazan termin i onda teras motor kod coveka. Milos i Borisa uopste nisu merodavni da ocenjuju komunikaciju sa Marinkovicem, jedan je hteo plocice orginal ako ima polovne za dzabe, a drugi je trazio sraf koji i ako ima nema vremena da trazi tako navrat na nos. Ljudi koji su bili kod Marinkovica i radili Kawasakije, a znam par njih kazu da je vrhunski majstor, uradi i ono sto nisi naveo kao problem, a trebalo bi da se uradi uz prethodnu komunikaciju sa vlasnikom. Tako da Majore, kulturno i civilizovano posalji coveku mail sa upitom kad moze redovan servis, pitaj dal moze da se zavrsi za dan posto nisi iz Cacka i ako moze kad da doteras motor i prenesi nam posle utiske.
p.s. Takodje znam da ne voli da mu se stoji nad glavom, jel on slusa, osluskuje masinu ko da stimuje klavir i smeta mu zapitkivanje, tako da ocekuj da ti kaze prosetajte razgledajte grad i dodjite tad i tad po motor.

Glava Dole

Nisam hteo dzabe, varas se, cak sta vise insistirao sam da kaze cenu... nije hteo nego me uputio na yamaha barel, kaze oni imaju... i stvarno imaju, mogu da poruce, po ceni od 1400din po komadu pa puta 16, vidi koliko to ispada, i da li se isplati za ovaj motor, s obzirom da po ceni tih plocica onda moze i ceo drugi agregat da se uzme... pa ga ti hvali do ujutru, ja necu nikad vise u zivotu, mogu samo da ga kudim :) Sem toga za svoj novac hocu da bude uljudan prema meni i tacka... nek nisam merodavan, na mene je jednostavno ostavio los utisak... zasto na Vladicu iz Ljubica recimo nemam primedbe? Nisam dakle drkadzija, a covek ceni musterije... ovaj mi se smucio posle 3 reci, dobro nisam morao jos da mu se izvinjavam zato sto sam ga uopste pozvao da ga pitam da li ima jbne plocice :)

Hurricane

...jbga, nije ti valjala Honda, hteo si vaki Kawasaki..  ;D

Ako je po jutru suditi bice Srbija do Tokija na servis, Majore, cccc

  :P