Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

prodajem, hocu na 1000cc :D

sala mala, hocu nesto novije, sa podesivim ogibljenjem, EFIjem, da svetla pali sam... [rofl]

p.s

i ova honda sama pali svetla ali sauh nece sam :D

UFF

eto reseno

moja preporuka za kupovinu honde od borise

ne trazi dalje

Bori¹a

em spustim cenu, em dam deo uffu sto je preporucio, ja uzmem drugi motor... kod mene u selu se kaze 'i vuk sit i ovce na broju' [rofl]

Lazic


OKi

Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 22:54
Citat: Bori¹a poslato 03 Avgust, 2017, 22:47
http://www.polovniautomobili.com/motori/10378503/honda-cbf-600-n-a2
ti prodajes ovaj? Pa on je meni u sacuvanim oglasima jedan od 3 ukupno :D

Citat: Bori¹a poslato 04 Avgust, 2017, 17:26
em spustim cenu, em dam deo uffu sto je preporucio, ja uzmem drugi motor... kod mene u selu se kaze 'i vuk sit i ovce na broju' [rofl]
[stop] [neampojma] [neampojma]
Ali je tvoj motor , jedan od tri >> koja prati<<  :P

UFF

Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

evo hoces povoljnu hondu od 32.5kw ?

http://image.prntscr.com/image/q-F10JwJTcWZK3CgOAAFQw.png

OKi


UFF


drager95

Probao sam Hondu kao od Borise od jednog prijatelja, i nisam bas odusevljen, nekako mi je mali motor, neudobno mi je poprilicno. Posto ce leto da se zavrsi jos malo, mozda ce da padne neki Hyosung 250,cisto da vozim koliko jos mogu, pa sledece godine nesto vece.Ne vredi vise da trazim, nema vremena. Idem danas da vidim jedan, ako bude dobar, uzecu. Znam da je los sa delovima i sve to, ali sigurno moze da izdrzi dok bude moglo da se vozi dok budu uslovi dozvoljavali :)

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

drager95

Inace polozio sam danas za A2 kategoriju, napokon :D

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

Glava Dole

Cestitam na kategoriji, sad nema vise cekanja :)

A mislis da ce hyusong 250 biti veci i udobniji? Dobro ako ti tako kazes :)

OKi

Ti si sinko RAZMA®EN.  [prebicute]

drager95

Citat: Milos96 poslato 05 Avgust, 2017, 18:05
Cestitam na kategoriji, sad nema vise cekanja :)

A mislis da ce hyusong 250 biti veci i udobniji? Dobro ako ti tako kazes :)
Pa ne znam brate,probacu pa cu videti kakav je. Cilj mi je sad bar da se navozam, da be prodjem skupo, pa da prodam za sl godinu :)

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

drager95

Citat: OKi poslato 05 Avgust, 2017, 18:07
Ti si sinko RAZMA®EN.  [prebicute]
Nisam nego ne bih da placam 3 hiljade evra za nesto sto mi ne odgovara, tj sto mi je neudobno. Nije 3000 dinara :)

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

Boban_m

Bolje onda kupi XL od Uffa. Veca je, brza, sposobnija i jeftinija od tog Huawei a prodaces je lakse 10x

Glava Dole

Pa potrazi onda i druge motore po oglasima na A2, nadji bilo sta da steknes malo rutinu pa posle kupi nesto bolje :) Cak sta vise, jeftiniji, ofucaniji i ruzniji motor ti jos ide u prilog za ucenje, neces biti kao na trnju, nece te biti briga ako se omakne u mestu ili prilikom mahinacija pri malim brzinama itd :)

Moj FZR je, kazem, na A2 a vredi svega mozda 800-900e, ako i toliko sa ovako ofucanim oklopima :)

A cuje se ovako:
! No longer available

Ide ovako(i to je sa privezanom putnom torbom koja mi kvarila aerodinamiku):


I mimo ovog peha kad je izgubio kompresiju sad skoro me je slatko navozao bez ikakvih problema :)

Znaci uopste motor ne mora da bude skup da bi uzivao u svakom njegovom kilometru :)

drager95

Citat: Milos96 poslato 05 Avgust, 2017, 18:55
Pa potrazi onda i druge motore po oglasima na A2, nadji bilo sta da steknes malo rutinu pa posle kupi nesto bolje :) Cak sta vise, jeftiniji, ofucaniji i ruzniji motor ti jos ide u prilog za ucenje, neces biti kao na trnju, nece te biti briga ako se omakne u mestu ili prilikom mahinacija pri malim brzinama itd :)

Moj FZR je, kazem, na A2 a vredi svega mozda 800-900e, ako i toliko sa ovako ofucanim oklopima :)

A cuje se ovako:
! No longer available

Ide ovako(i to je sa privezanom putnom torbom koja mi kvarila aerodinamiku):


I mimo ovog peha kad je izgubio kompresiju sad skoro me je slatko navozao bez ikakvih problema :)

Znaci uopste motor ne mora da bude skup da bi uzivao u svakom njegovom kilometru :)







Slozices se i da nije neki izbor brate :D Bio je bolji ranije jos dok nisam upisao za polaganje :D

Andreja

Kupi CB500, jebo Huavei :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

https://www.polovniautomobili.com/motori/8723098/suzuki-vx-800
evo ti masincina nije skupa, A2 je povedi nekog majstora sa sobom da je pogleda/cuje i kupi vise motor. i da udoban je :)



Bori¹a

hahaha ma daj, ja sam 190cm visok i 460km u danu sam imao... evo danas 350ak... razmazen razmazen..

charuga u 50 godina na zx10r obidje evropu :D