Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

I dalje mislim da treba da uzmes xt660x

megaidiot

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jul, 2017, 20:10
Dru¾e tebe jedu droge!  :D
vikend je, valja se pomalo.  [joint]

meni deluje ko da su ga 'dizajnirali' tako sto su videli sta ima u magacinu od delova pa sastavili, pogotovo ovaj ne-naked model sa kljunom.
super je sto je auspuh pod dupetom, svakom bi preporucio motor, odlicno me sluzi, al je ruzan, a i treba da dizes rezervoar da bi dosao do kulumatora.
lep je stari hornet i s1000r.

drager95

Citat: stilgar poslato 15 Jul, 2017, 20:13
Citat: drager95 poslato 15 Jul, 2017, 17:53
Citat: stilgar poslato 15 Jul, 2017, 15:34
https://www.polovniautomobili.com/motori/10027807/yamaha-fz6
evo ti motor odlican, zovi coveka dogovori se idi vidi probaj. Znam vlasnika ok je motor, reci da ti reko Milance za motor.
72 kw, a ja smem 35 kw  :((
polozi ti za A2 teraj skuter a ovo vozi na dalje relacije :) nisi rekao odakle si, ako si iz manjeg mesta, tamo po majcino jliniji na tehnickom upisu 35 KW a po stricevoj liniji u mupu dobijes saobracajnu :) a rodbina iz mupa te nece ni zaustavljati :)
Beograd druze :D  Ma ne verujes koliko pizdim oko motora,cekam mesec dana sad zbog godisnjih odmora da polazem voznju,nikako da se nacekam.Kontam ako odem da gledam neki motor,da me neko pita pokazi mi vozacku i ja da mu kazem nemam haha :D Trebao bih sad 25. ili 30. da polazem,i jedva cekam.

Kostić

Citat: megaidiot poslato 15 Jul, 2017, 21:24
Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jul, 2017, 20:10
Dru¾e tebe jedu droge!  :D
vikend je, valja se pomalo.  [joint]

meni deluje ko da su ga 'dizajnirali' tako sto su videli sta ima u magacinu od delova pa sastavili, pogotovo ovaj ne-naked model sa kljunom.
super je sto je auspuh pod dupetom, svakom bi preporucio motor, odlicno me sluzi, al je ruzan, a i treba da dizes rezervoar da bi dosao do kulumatora.
lep je stari hornet i s1000r.


¹ta kao, ti si sad pa neki umetnik sa æagu, pa æe ceni¹ da je ru¾an neki motor? ma ajde bre, ti si ru¾an, motor je odvratno ru¾an.... ;D

megaidiot

najmodernija definicija umetnosti je 'umetnost je ono sto drustvo prepoznaje kao takvo' - sto znaci da u teoriji i bezcagi umetnici imaju ista prava, kao i pederi i lezbejke.  ;D
kazu lepota je u oku posmatraca, evo hostapler kaze da je najlepsi.
od meni lepih zaboravih guzzi griso.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 15 Jul, 2017, 20:45
I dalje mislim da treba da uzmes xt660x
Definitivno... :D

MIGE

ja bi uzeo neki automatik...mislim na menjac

srbac

Тебра, прескочи први и одма узи други  [kawasaki_ninja] [gsxr] [motor]

drager95

Ova agonija nema kraja zato sto je tako uzasno mali izbor motora :/
Palo mi je nesto na pamet ali ne znam koliko je to moguce kod nas.
Da li postoji sansa da uzmem neki motor koji ima vise od 35kw,stavim blokadu, pa onda da ga teram u one laboratorije od agencije za bezbednost saobracaja da oni to smanje i dobijem papir da on ima 35 kw ? Jel zna neko ? :/

Biker-Boy

Batali, to je borba sa vetrenjacama....
I feel the need..... the need for speed !!!

Joker

Ti druze nas zajebavas ovde... Imas bre xy motora do 35kw, ja ne znam sta izmisljas. I onako ces verovatno pred kraj sledece sezone da ga menjas. Evo vec pola leta a ti bi da juris da kupis motor, pa da juris da mu stavis blokadu, pa da juris uverenja da to moze.. Daj bre..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

megaidiot

prvo treba da kupis dobru blokadu, ali nemoj kinesku, nego recimo ovako nesto:

drager95

Citat: Joker poslato 26 Jul, 2017, 20:28
Ti druze nas zajebavas ovde... Imas bre xy motora do 35kw, ja ne znam sta izmisljas. I onako ces verovatno pred kraj sledece sezone da ga menjas. Evo vec pola leta a ti bi da juris da kupis motor, pa da juris da mu stavis blokadu, pa da juris uverenja da to moze.. Daj bre..
Ne zajebavam nikoga.Ne idem da kupim patike pa da tek tako sad treba da skocim i da kupim.Ja sam samo postavio pitanje,nije kao da cu da radim to.Samo me je zanimalo ,jer kad bi to bilo moguce,mnogo bih brze kupio motor.I ne,nema velikog izbora,ne mogu da priustim svaki,a i neki nisu tip motocikala koji bih ja zeleo.Ne znam sto si se tu pronasao uvredjenim,ako ti smeta pitanje onda iskuliraj,ne moras da budes tako neprijatan :)

drager95

https://www.polovniautomobili.com/motori/8751764/suzuki-sv-650-s-25kw 
Jel imao neko iskustva sa ovim motorom?
Cini mi se kao nesto najbolje sto sam video do sada :)

Gavrolini

Da krenemo ili jednostavno da ga uputimo na druge dve teme? :)

MIGE

Citat: drager95 poslato 26 Jul, 2017, 20:48
https://www.polovniautomobili.com/motori/8751764/suzuki-sv-650-s-25kw 
Jel imao neko iskustva sa ovim motorom?
Cini mi se kao nesto najbolje sto sam video do sada :)
ovo je super povoljno...proveri da mozda nisu kucani brojevi

Gavrolini

Mige u kom svetu ti zivis gde je 2100e super povoljno za sv650 iz 2001.godine? Da je cena 1500e bila bi povoljna. 1800e realna...2100e je vec sisanje.

milomir22

Za te pare ima solidan bandit to godiste, a mozda i hornet koji je 10 puta bolji od sv-a.

P.S. ja sam 2014. platio 2150 e bandit 600s 2001.+kofer (nov kappa s origi nosacem)+ subert kaciga u boji motora. Od ulaganja je imao kocione plocice, zadnju gumu i lamelu, tako da je ovo sve samo ne jeftino, ali sam ja skapirao da je MIGE sarkastican.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Moguce je mada je ovde postala prava ludica sa cenama tako da vise nisam siguran ko je ozbiljan a ko se zajebava.

Lazic

Ja sam uvek ozbiljan...