Glavni meni

1. Moto GP Losail, Qatar 2017

Započeo Darko, 23 Mart, 2017, 20:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 28 Mart, 2017, 11:44
Rosi je obisao markeza, ianone je imao slican ritam. Zarko se znalo da do lraja ne moze drzati taj tempo ako ni zbog cega onda zbog guma. Znaci da bi se deda klao tu negde sa njima. A s kim se lorenco klao? Koga je uopste obisao? Ajde bre aprilia se popisala po njemu.
uopste ne pratim lik i delo gsn Lorenca. Od mene samo respect, ako savlada tog dukatija da mu ide po sinama ko yamaha niko ga nece stici, jer dukac je zver. Volim novajlije, rukije, buducnost motogp-a, sa mladima se osecam mlad, inace bi iso da pomeram sahovske figure na kalis. :)

Gavrolini

Pa svi volimo kad dodje sveza vrela i luda krv. Ali na zalost u pocetku su to samo kratkotrajni uspesi koji se obicno zavrasavaju padovima.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 28 Mart, 2017, 12:14
Pa svi volimo kad dodje sveza vrela i luda krv. Ali na zalost u pocetku su to samo kratkotrajni uspesi koji se obicno zavrasavaju padovima.
ima neki mladi koji su u prvoj sezoni uzeli titulu i dominirali u odbrani iste. Sad je tu omladinac koji se sprema da uradi to isto.

Gavrolini

I onda u trecoj poceo da radi ono sto je bilo prirodno u prvoj. A ima i jedan cikica sto je pracio na cvajama 125,250 i 500 pa mu nije bilo problem ni na gp 4t masini.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 28 Mart, 2017, 13:25
I onda u trecoj poceo da radi ono sto je bilo prirodno u prvoj. A ima i jedan cikica sto je pracio na cvajama 125,250 i 500 pa mu nije bilo problem ni na gp 4t masini.
niko ne spori lik i delo druga Rosija :) al da je trku vozio ziheraski jeste, na pravcu pun gas pa kroz krivinu lagano i pazi na vlazno :) skini trku sa torenta i odgledaj jos jednom.
p.s. te cvaje su bile pravi muski motori, nista elektronika, samo covek i masina, sve na refleks, znanje i osecaj. Ne znam kako bi ova danasnja indzeksn generacija to vozila na trkama al bilo bi zanimljivo videti :)

eclipse4

i lorenco ucestvovao u trci?  [neampojma]
nisam ga video,mora da nije upao u kadar ni jednom  [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Evo ti plus da poni¹timo minus. Dobra opaska. ;D

steevica

N

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
Pa nisam ba¹ poèetnik!!!

eclipse4

da,da....veoma veoma interesantno....moglo je biti i "lj"