Glavni meni

1. Moto GP Losail, Qatar 2017

Započeo Darko, 23 Mart, 2017, 20:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

 :o :o :o Biæe ovo sezona...  [clapp] [clapp] [clapp] Jebem ti Padajonea! Aprilija ¹esta!  [klanjam_se]

kosta92

steta za Zarca bas sam mislio da ce da napravi iznenadjenje ! Vinjales odradio ono sto je radio u treninzima, Marquez razocarao slabo skroz !! a Lorenco, moci ce da bude kompetentniji tek kad bude ucio ducati toliko dugo koliko i Dovi ! :D
Sam biras kako zivis ! :)

Biker-Boy

Super trka, bravo za Vinjalesa i dedu  [clapp]   i Dovija taodje  [thumb_up]
steta za Zarco-a i Ianonne-a  :(  bila bi jos zesca trka da nisu ljosnuli
najvece razocarenje mi je Lorenzo, katastrofa, nadam se da ce da se sabere na sledecoj trci
takodje, kapa dole za underdog apriliju i Espargara  [thumb_up]
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4


Gavrolini

Manje vise sve ocekivano. Jedino sam od Markeza ocekivao vise. Zarko je strasno agresivan i brz ali kao i svi takvi vozaci u pocetku placa skolu. Ianone je jos uvek placa :) vinjales bio favorit i opravdao ocekivanja. Dovi standardno dobar u kataru. Deda dokazao jos jednom da je doktor i da koliko god bio los na treninzima on se za trku budi i vozi kako dolikuje. Lorenco sam tipovao da nece biti u prvih 15. I ne bih omasio da nisu pali Zarko, Kraclov, Ianone i zaboravih ko jos, bautista valjda.

VR 46

Не памтим кад сам се оволико обрадовао почетку сезоне,трка је била врхунска.
Жаре је био одличан,али сам се плашио да не претера на кочењу,ипак је претерао,велика штета...
Јаноне као и увек одличан, и просто ме изненађује како се брзо навикао на Сузуки и да је толико добар,штета што је претерао,али биће боље.
Дови одличан,види се да му лежи Дукати одлично.
Вињалес одличан,био је стрпљив и на крају победио.
Роси доказао ко је и шта је,лоша стартна позиција као и увек али у трци одличан.








Заборави Плачљивка да споменем,има времена,научиће,чуо сам да му песак упада у очи па није знао где је идеална путања.
Twist of wrist!

Darko

 [rofl] [rofl]

A sta je rosi dokazao ? Kako je dokazao ko je i sta je ? Pobedio ga Vinjales i Dovi sa istrosenim pneumaticima

Prvi macici se u vodu bacaju ..

Mislim da ove godine navijam za Zarka

Darko

#27
Ps - usput , mislim da postoji neko pravilo da ako ti nesto visi sa motora , moras da udjes u box da ti to skinu , i to pravilo se izuzetno postuje u moto 3 i moto 2 ... verujem da bi se i ovde ispostovalo da je neki drugi vozac u pitanju ... jadno

PSS - Vinjales je pobedio - ok .. ali tebra , jesi ti video koliko se razlikuju putanje Dovija i Vinjalesa ?


VR 46

Немој да си љубоморан због Деде  ;D Па доказао је нпр како се са 10тог места завршава као трећи, ако си гледао трку видео си колико њих је престигао,а кад спомињеш гуме,мислиш да се њему нису трошиле гуме?
Поштовало се и ономад кад је Маркезу прошле године исто тако висила камера....а и колико сам видео онај твој  :'( га је закачио и сјебао му камеру....
Боље навијај за Жарка,има веће шансе од  :'(
Twist of wrist!

Gavrolini

Uh uh uh kako je ljubomora cudna bolest. Darko pa zar nije dovoljno sto vam je pickica na poklon dobio titulu pre dve sezone. Zar nije dovoljno sto su Rosija kaznili i jos mu Markez cuvao dupe. I sta sad bi opet? Toliko vas jebe Rosi? Samo jebeno ove godine i da kaznite i sklonite Rosija , morali bi bar jos 12 vozaca isto tako na neko jajarenje da sjebete da bi pickica pobedio.

Hohštapler

...ja drvim o malom Vinjalesu od kad je u¹ao u moto3, i konaèno je tamo gde treba da bude, da osvaja trke u motoGPu.
Sinoæ je odvozao neverovatno promi¹ljeno, pametno, na siguricu, kao Markez pro¹le sezone...

A konaèno su svi motori egal i trkanje æe ove sezone biti pravo.  [clapp] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

nisu motori egal, honda je slabija :)

zozon

Sezona pocela uzbudljivo, sreca sto je kisa sacekala  da se zavrsi GP trka. Trebalo je ostati smiren nakon obog drndanja sa odlaganjem starta!
Zao mi je sto Zarko pade tako brzo, drago mi je zbog Aprilije, nadam se da ce i KTM ubrzo "sazreti" pa da bude jos ludje  [thumb_up]

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2017, 22:55
Manje vise sve ocekivano. Jedino sam od Markeza ocekivao vise. Zarko je strasno agresivan i brz ali kao i svi takvi vozaci u pocetku placa skolu. Ianone je jos uvek placa :) vinjales bio favorit i opravdao ocekivanja. Dovi standardno dobar u kataru. Deda dokazao jos jednom da je doktor i da koliko god bio los na treninzima on se za trku budi i vozi kako dolikuje. Lorenco sam tipovao da nece biti u prvih 15. I ne bih omasio da nisu pali Zarko, Kraclov, Ianone i zaboravih ko jos, bautista valjda.
da nisu pali Zarko i Ianone Rosi bi bio 4ti tako da doktor nije imo sta da dokazuje nego cuto i vozio polako po klizavoj stazi isto ko i markez koji je sve treninge vozio sa hard prednjom gumom.
p.s. ne navijam za Lorenca da ne pomislis da ga branim samo nemoj velicas dedu kad je vozio penzionerski il je uvek a doktor pokazo :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 27 Mart, 2017, 17:00
Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2017, 22:55
Manje vise sve ocekivano. Jedino sam od Markeza ocekivao vise. Zarko je strasno agresivan i brz ali kao i svi takvi vozaci u pocetku placa skolu. Ianone je jos uvek placa :) vinjales bio favorit i opravdao ocekivanja. Dovi standardno dobar u kataru. Deda dokazao jos jednom da je doktor i da koliko god bio los na treninzima on se za trku budi i vozi kako dolikuje. Lorenco sam tipovao da nece biti u prvih 15. I ne bih omasio da nisu pali Zarko, Kraclov, Ianone i zaboravih ko jos, bautista valjda.
da nisu pali Zarko i Ianone Rosi bi bio 4ti tako da doktor nije imo sta da dokazuje nego cuto i vozio polako po klizavoj stazi isto ko i markez koji je sve treninge vozio sa hard prednjom gumom.
p.s. ne navijam za Lorenca da ne pomislis da ga branim samo nemoj velicas dedu kad je vozio penzionerski il je uvek a doktor pokazo :)
bitno da je tvoj mladjani odvezao iskusno...."Cekajuci lorenza"....novi hit naslov od Onore de Marqueza....a decka nema pa nema.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: stilgar poslato 27 Mart, 2017, 17:00
Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2017, 22:55
Manje vise sve ocekivano. Jedino sam od Markeza ocekivao vise. Zarko je strasno agresivan i brz ali kao i svi takvi vozaci u pocetku placa skolu. Ianone je jos uvek placa :) vinjales bio favorit i opravdao ocekivanja. Dovi standardno dobar u kataru. Deda dokazao jos jednom da je doktor i da koliko god bio los na treninzima on se za trku budi i vozi kako dolikuje. Lorenco sam tipovao da nece biti u prvih 15. I ne bih omasio da nisu pali Zarko, Kraclov, Ianone i zaboravih ko jos, bautista valjda.
da nisu pali Zarko i Ianone Rosi bi bio 4ti tako da doktor nije imo sta da dokazuje nego cuto i vozio polako po klizavoj stazi isto ko i markez koji je sve treninge vozio sa hard prednjom gumom.
p.s. ne navijam za Lorenca da ne pomislis da ga branim samo nemoj velicas dedu kad je vozio penzionerski il je uvek a doktor pokazo :)
Penzionerski sa 10 na 3? Penzionerski odrao markeza? Jbt sto bih ja voleo takvu penziju.

mazzi

Definitivno Deda nije vozio penzionerski. Nervira me samo sto opet taktizira i to od prve trke. Imam utisak da mu je bilo bitno samo da bude ispred Markeza. Verovatno racun da Ducati nije bas konkurentan na vecini staza a da Vinjales u prvoj sezoni na Yamahi mora da pravi greske. Samo da mu se to taktiziranje opet ne obije o glavu ;)

Lone Wolf

Trka je bila naelektrisana, ki¹a preti, noæ, pustinja, poèetak sezone, padalo se, verujem da su bili malo u grèu svi.
Osim Zarka.
Ne vozim trke ali ja bih ono odvozao sve drugom... Zajebi....
Не може рај на земљи.

stilgar

@Rev
nije mladjani Markez moj, navijo sam za njega 2013 kad sam reko da bude sto nikad nije bilo, da uzme titulu, posle je sve islo samo. Ja volim iznenadjenja, tako da mi krivo sto je Zarko pao, da je pobedio to bi bila senzacija.  

@Garvra
Rosi je doso sa 10 na 5 to mesto, pa su mu Zarko i Ianone poklonili pozicije. Citati mazijeve postove :) taktizirali su i Deda i Unuk samo da se ne skrse.
Go Vinjales :)





Gavrolini

Rosi je obisao markeza, ianone je imao slican ritam. Zarko se znalo da do lraja ne moze drzati taj tempo ako ni zbog cega onda zbog guma. Znaci da bi se deda klao tu negde sa njima. A s kim se lorenco klao? Koga je uopste obisao? Ajde bre aprilia se popisala po njemu.