Glavni meni

podignute pozicije za 600rr za fabricki fuzaster, mozda pase na jos neke honde.

Započeo FJCharlie, 13 Avgust, 2016, 15:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4


UFF


FJCharlie

Citat: eclipse4 poslato 15 Avgust, 2016, 00:36
cek be tebe zena oborila tvoja ili sta? ne kapiram vise nista

pala je sama, zavrnula previse kroz krivinu i isklizala. a ja sam imao kontakt sa jednim likom na r6

BazeR1

Ajde da se i ja ukljucim u raspravu..... Ja sam taj misteriozni "lik na R6" :) Nije nista bilo strasno,Marko me je lose procenio zato sto mi je to bio prvi pravi trening na toj stazi,putanje su mi bile sire malo i onda mi je on dao savete kako bi trebao,ja sam ga poslusao mada je on mislio da necu i da sam tvrdoglavi klinac :P Usao mi je dosta brze sa unutrasnje strane gde sam ja vec poceo da ulazim u lakat krivini i jbg. kontakt ali tek blagi. Po mom misljenju i vidjenju,mislim da nebi uspeo da izvuce krivinu i da nije bilo kontakta jer jer usao prebrzo ali tu je on da doda ako ja gresim :D

FJCharlie

Citat: BazeR1 poslato 20 Avgust, 2016, 16:51
Ajde da se i ja ukljucim u raspravu..... Ja sam taj misteriozni "lik na R6" :) Nije nista bilo strasno,Marko me je lose procenio zato sto mi je to bio prvi pravi trening na toj stazi,putanje su mi bile sire malo i onda mi je on dao savete kako bi trebao,ja sam ga poslusao mada je on mislio da necu i da sam tvrdoglavi klinac :P Usao mi je dosta brze sa unutrasnje strane gde sam ja vec poceo da ulazim u lakat krivini i jbg. kontakt ali tek blagi. Po mom misljenju i vidjenju,mislim da nebi uspeo da izvuce krivinu i da nije bilo kontakta jer jer usao prebrzo ali tu je on da doda ako ja gresim :D

ma sve se zavrsilo kako treba, to je najbitnije. :)
a kako je to izgledalo iz tvoje perspektive, ja se secam da mi se motor oteo iz ruku i da sam leteo i onda kotrljanje u beskonacnost :D

a inace uvek tu ulecem u punom gasu idem do coska u kocenju i onda lomim lakat. :)

Andreja

Citat: BazeR1 poslato 20 Avgust, 2016, 16:51
...zato sto mi je to bio prvi pravi trening na toj stazi

Znaèi kad god ode¹ na neku novu stazu, ima¹ pravo da omlati¹ nekoga? :P ©ala mala, ne zameri  :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

FJCharlie