Glavni meni

©ta æe biti Lorencov izgovor?

Započeo Hohštapler, 05 Jun, 2016, 15:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 18:23
Citat: redshadow poslato 06 Jun, 2016, 18:16
Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 18:11
Inace s moje tacke gledista Lorenco je bio brz...ali sa tacke gledista ovih pravih vozaca - bio je prespor i mozda je trebao da se malo pomeri u stranu...

da sta radi hahaahahahahaahaahaah


Da se skloni u stranu. To rade oni koji su sporiji ili imaju neki problem sa motorom ili sa psihom ili sa gumom.
Ne secam sa tacno godine i trke, ali moje zanimanje za Moto GP datira od Mamole ( kad je pao na ledja proslavljajuci pobedu )...od tad vidjam da se sporiji sklanjaju.


....ono jes' ima to smisla....ali i ova konjina je mogla da ga obidje i nekoliko krivina kasnije, svakako je bio brzi...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

TEEfqd

poenta price je da lorenco nije bio u toj meri sporiji da je postalo nebezbedno za ostale na stazi a iannone je uvek agresivac tako da nek ga duva malo, zasluzio je

zVuk

Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 18:25
Janone je opasan za sebe i za druge i treba malo da neko poprica sa njim onako roditeljski :) Ali moram da pitam nesto ove Lorencove obozavaoce. Ako je stvarno /a tako izgleda a i kako Janone tvrdi da ima podatke/ onako kako Janone kaze Lorenco odjednom promenio putanju. Kakva je razlika sada izmedju ovog i Rosijevog poteza u Maleziji? Rosi je imao vidljivu nameru da zaustavi drugog vozaca a Lorenco je ovde slucajno promenio putanju?

....nisam lorencov/rosijev/markezov/ilibilocijidrugi fan, ali mislim da je razlika u tome sto nemozes da izguras nekog ko je iza tebe na unutrasnju stranu krivine, mora na spoljnu....valjda..?
Ko se ljuti, uleti mu kruti

serbduck

 Jebes ga...verovatno samo Janone zna sta je bilo. Lepo rece Rosi - jedno je komentarisati iz ugla posmatraca trke, a nesto sasvim drugo je gledati to s motora u samoj trci. Preporucujem da pogledate konferenciju za stampu i odgovore vozaca na pitanje o udesu.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

srbac

To je lakat krivina gde se vozi manje od 40 na sat. On je prekocio i cak da nije bilo lorenca on bi izleteo sa staze. Gledajte u krivinu kuda ide staza....Ovakve krivine nema nigde u sampionatu, to je ona nova...

mazzi

@Vuk: Nisam shvatio ovo?

Vozac koji je ispred imao pravo da bira putanju kojom ce se kretati, vozac iza mora to da "postuje". Ovde Janone nije to uradio ali isto tako i Markez u Maleziji nije to uradio.

Sta je u njihovim glavama kad krenu da gube niko ne zna ali je po meni razlika sto je Rossi rekao da je imao nameru da omete drugog vozaca a Lorenco ovde tvrdi da je vozio svoju trku.

@Srbac: Mi ne znamo da li je on prekocio, a covek tvrdi da je uvek imao isti krug i da ima podatke da to dokaze. Ja nisam MotoGP vozac tako da mogu samo da verujem podacima :D

srbac

Pa problem je sto kada nekog pretices u krivini ne mozes ici idealnom stazom... idealnom stazom ide onaj ispred.

zVuk

#47
@mazzi, mozda ja nisam shvatio sta si pitao......ali mislio sam da mislis na prljavstine u granicama pravila.....mislio sam da je mozda lakse kad ti prilazi s ledja da ga gurnes na napolje da izleti, nego na unutra manevrom ranijeg/naglijeg kocenja, a da ostanes na motoru.....mada nisam siguran, nisam se nikad trkao....voleo bih da se neki trkac ukljuci u raspravu da razjasni...a i rosi je gledao u markeza  dok mu je zatvaro putanju, markez je provocirao i rosi je pao na provokaciju, za razliku od lorenca koji nije mogao ni da sanja da ce ovaj da ga odnese....





Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

kalesine davno izgubljeni
zmajski rodjace ... nedaj se
provocrati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kalesin

Citat: zVuk poslato 06 Jun, 2016, 18:10
kalesine sestro/brate.....jel stvarno mislis to sto si napisala...??....nasao zrtveno jagnje tako sto ce sam sebi da oduzme  10ak bodova i potencijalno da se obogalji ili nedajboze jos jos gore...???...misim ono moras biti pomalo suicidan da bi se bavio takvim sportom, ali bas toliko......bmliga.....nesam siguran....

Zvuce...dooobro malko preterah..ali kod njega je sve proracunato kao i voznja......eno dole mazzi lepo rece....
Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 18:25
Janone je opasan za sebe i za druge i treba malo da neko poprica sa njim onako roditeljski :) Ali moram da pitam nesto ove Lorencove obozavaoce. Ako je stvarno /a tako izgleda a i kako Janone tvrdi da ima podatke/ onako kako Janone kaze Lorenco odjednom promenio putanju. Kakva je razlika sada izmedju ovog i Rosijevog poteza u Maleziji? Rosi je imao vidljivu nameru da zaustavi drugog vozaca a Lorenco je ovde slucajno promenio putanju?
Jbg...ima tu svega...veoma neobicne putanje i jedan i drugi..gledah vise puta...ne razumem se toliko niti sam strucnjak...Lorenco je pika i ljigav covek, jos je nadobudni naduvani seronja koji je pokazao srednjak publici u Mugellu...cak ni Markez nije takav. DA navijam za Rossija...ali u Mugellu sam po prvi put u zivotu navijala za Markeza...i da nije Hondin agregat tako los mali bi bio prvi tamo.
i naravno...BOKY...gde na m je MOLDER!?...SKALI otisla da bude novi 007...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 19:06
Citat: zVuk poslato 06 Jun, 2016, 18:10

i naravno...BOKY...gde na m je MOLDER!?...SKALI otisla da bude novi 007...

...eno ga Molder resava slucaj u Savamaloj... [rofl] [rofl] [rofl]

mazzi

@Vuk: To sam hteo da kazem, svi oni igraju malo prljavo ali treba birati protivnika ;) Mislim da Rossi ne bi sa Janoneom usao u takvu igru posto se vidi da je ovaj lud :)

Ma ovo samo da malo da nerviram Lorencove navijace ;) ... Mislim da je Lorenco stvarno promenio putanju ali ne zbog drugih nego zbog sebe verovatno, ako mu je stradala prednja verovatno je morao da "blaze" ulazi u krivine i tako sacuva bar neki bod do kraja sto mu Janone nije dozvolio :D

Darko

Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 19:15

Ma ovo samo da malo da nerviram Lorencove navijace ;) ...


Evo iznervirao sam se , ne znam kako cu spavati veceras ... Hahahahahahah

mazzi

@Darko: Ma nije problem ako ne mozes da zaspis, gore je kad se u sred noci probudis obliven hladnim znojem i shvatis da je to zato sto je Lorenco pao :P

VR 46

Ја не знам шта је са тим Лоренцовим гумама? Хоћу рећи са кацигом,мислим воду из грбе,тј положај земље у односу на сунце.Ништа ми није јасно. [neampojma]
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 19:38
gore je kad se u sred noci probudis obliven hladnim znojem i shvatis da je to zato sto je Lorenco pao :P

[rofl]  [rofl] [rofl] [samoubistvo]

@VR46...mislim da je pad Jena u Japanu bio presudan...

zVuk

Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 19:15
Mislim da Rossi ne bi sa Janoneom usao u takvu igru posto se vidi da je ovaj lud :)



, mislim da kad bi janone nesto tako uradio rosiju, ne bi smeo kuci da se vrati.....:D....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2016, 19:41
Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 19:38
gore je kad se u sred noci probudis obliven hladnim znojem i shvatis da je to zato sto je Lorenco pao :P

[rofl]  [rofl] [rofl] [samoubistvo]

@VR46...mislim da je pad Jena u Japanu bio presudan...

Коста му увалио половне сликове  [rofl]
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 06 Jun, 2016, 20:44
Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2016, 19:41
Citat: mazzi poslato 06 Jun, 2016, 19:38
gore je kad se u sred noci probudis obliven hladnim znojem i shvatis da je to zato sto je Lorenco pao :P

[rofl]  [rofl] [rofl] [samoubistvo]

@VR46...mislim da je pad Jena u Japanu bio presudan...

Коста му увалио половне сликове  [rofl]

...ma rekoh ja,uzeo od Mirzana neke sa starim DOT-om... [rofl]

Darko

@VR 46 - pa bato , novo je ipak novo  [rofl] [rofl] [rofl] [povracanje] [samoubistvo] ...
Eto i UFF kaze vozi nove gume...a slik je ipak slik ... Da je vozio na sliku nikad ga ne bi zagrejao... Haahahahahha

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2016, 01:34
Citat: BOKYBOY poslato 15 Maj, 2016, 16:23
nova kuhinjaaaa!!! [yahoo]


i kod mene nova guumaaaa!!! [yahoo]

http://s33.postimg.org/ath7d06z3/Image2145.jpg


Ja ipak mislim da mu je vizir maglio ...