Glavni meni

Pancirna koèiona creva

Započeo sasafilipovic, 22 Februar, 2011, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Creva stigla konplet sa svim holenderima podloskamo ODUSEVLJEN ... GOODRDGE inace mogu da se naruce od  mog druga sve sta ima u Engleskoj i svidivam se to i dobijete uz proviziju ne veliku.Ako nekom treba slika kao izgledaju ili br recite

Mrva

Cekam vec mesecima popust u Motomaniji da pazarim HEL kad ono skuplja nego bilo gde u svetu sa sve tom akcijskom cenom. Zadnje jeftinije 6eur ali zato prednja skuplja 22, toliko o akciji i cenama u Srbiji.

perlx

Imas po internetima pancirna na meru, izadju jeftinija od tipskih a mozes da uzmes koliko ti odgovara (npr ako si podizao korman trebaju ti duza prednja, itd).
Merkam ih i ja za svoj brodic.

Mrva

#103
I mislio sam malo duza posto planiram dizanje kormana. Mogu HEL da narucim na eBay-u za malo preko 100eur ali rizik je da naplate carinu pa da bude 150.
Vidim da ima distributer i u Temisvaru pa se mozda na prolece provozam do tamo i pazarim ako ne nadjem neku povoljnu varijantu. Tu je i Boban sajle ali
bih ipak neku firmiranu varijantu.

EDIT: Daj ako imas neki link da vidim na sta mislis

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

ebay je komplikovan...ubi P&P....ja sam narucivao od PYRAMID PARTS....5 dolara je postarina world wide....a ceeneee sramota...

http://www.pyramidparts.co.uk/pages/braided-steel-brake-hoses-1
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mrva

Nema nista komplikovano na eBay-u pogotovo sada kada imamo PP. Ja kupujem jedno 4 godine sigurno.

Iz Bugarske Cobra Performance http://www.ebay.com/itm/Honda-XRV750-L-Y-AFRICA-TWIN-R-Cobra-Performance-SS-front-brake-lines-90-03-/321264323656?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item4accd88c48
78eur komplet sa postarinom, celicni holenderi ne aluminijumski sto i hocu

Wezmoto http://wezmoto.co.uk/honda-xrv750-l-y-africa-twin-r-1990-2003-full-length-race-layout.html
83eur sa postarinom

Pustio sam i nekim svabama mail da vidim za Hel a ovi nasi nek se jebu sa svojom akcijom

ЯЭВОЛУТИОН

pogledaj linkove iznad sa cenama...ako znas duzinu creva i ugao holendera izaci ce ispod 60 evra sa postarinom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Ja sam prosle god na gixera stavio hel iz motomanije... 59 evrica me izasla
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mrva

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Decembar, 2013, 21:56
pogledaj linkove iznad sa cenama...ako znas duzinu creva i ugao holendera izaci ce ispod 60 evra sa postarinom...

Gledao sam ali stavljaju niklovane holendere. Mislim potrajace i to bar 10 godina verovatno ali bih bio mirniji za prohromskim.

Citat: njanja poslato 02 Decembar, 2013, 22:08
Ja sam prosle god na gixera stavio hel iz motomanije... 59 evrica me izasla

Motomania Hel prednja za Afriku sa popustom 94,5 eur (Engleska i ebay ~72)
Zadnja 30eur (Engleska 36eur)

Nesto dignu, nesto spuste i kao popust.

EDIT: A da, odgovorio mi lik iz Wezmoto-a, salju preporuceno i navode vrednost paketa na 30 funti tako da bi trebalo da prodje bez nekih vecih dazbina. I izgleda da koriste sve iste komponente kao i HEL, tako nadjoh na nekom forumu a i pise im na sajtu izmedju redova.

Panco.KV

#110
Goodridge
Mozete naruciti kod momka iz Kraljeva ,inace sve stize iz Engleske Ja sam stavio na moj TDM900 i to narucenu direktno u fabrici duze prednje za 3cmm od standardnih,zbog ROX risera.Kod njega sa neta mozete naruciti SVE ali BUKVALNO sve iz Engleske.Pozdrav
Mile Kalco 063351251

Jeftinije od HELL kod nas sto ima jel sam uporedjivaoi na kraju uzeo i sve u ful palovanju sa holenderima mesinganim podloskama nalepnicama ...FULL

Mrva

Lepo izgleda Goodrigde ali skup

doktor

Takodje postavio Goodridge...i po preporuci Goodridge-a ploèice EBC sinter napred, organic nazad.
Bikers work is never done!

Mrva

Stigla crevca danas. Izgledaju bas kvalitetno. Izasla me 91eur sa PDV-om, 34 eur jeftinije nego HEL u Motomaniji na "akciji".
Dozivotna garancija a mogu se i vratiti ako nisu koriscenja iz bilo kog razloga, ne postavljaju pitanje.










perlx


El Jefe

Pancirna creva pravljena po donetom modelu - 10-15 e u blizini buvljaka u NS
Друштво за заштиту од животиња

VR 46

Trebalo bi da stavim pancirna creva na ninju,e sad,citajuci ovu temu vidim da ima dosta njih koji su se odlucili za boban-sajle varijantu a ima i onih koji su ili uzeli hell creva ili neka druga on line,razmisljao sam se da pojurim negde polovna ali ipak sam odustao i hocu nova da stavim,vidim da je dzimika radio kod bobana ali kod njega na DR-u,jel ima neko iskustava sa bobanovim crevima a da ih je montirao na R-a?Vidim da je nenormalna razlika u ceni,ali koliko sam skapirao,ljudi iz moto land-a na licu mesta seku creva,stavljaju holendere i to je to,samo sto mozes i boju i biras,za razliku od bobana... [neampojma]
Twist of wrist!

Darko

eeej , ovo i mene kopka...jel znas koja je cena kod Bobana a koja je u moto landu ?

VR 46

Zvao sam malopre..kod bobana izlaze oko 2000din i rade po uzorku na tvoja creva zbog pozicije holendera i duzine creva,a u moto land-u prednja 75e a zadnja 35e,pretpostavljam da je moguca i varijacija u ceni zbog duzine creva...
Twist of wrist!

Darko

pa kako tolika razlika jbt ? u cemu je fora?