Glavni meni

Pancirna koèiona creva

Započeo sasafilipovic, 22 Februar, 2011, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Primljeno k' znanju! ;)

A kako da preispitam koèioni cilindar, gumice, klipove? Izgledaju mi ok, ovako na oko :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

a kako si gledao? rastavio sve? apsolutno sve? izvadio gumice?

ЯЭВОЛУТИОН

pa rasturis na govna i vodu, ocistis sve operes blagim deterdzentom, osusis,  podmazes kocionim ulje i ako mozes da spakujes sve nazad skoro bez otpora...onda je dobro :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolevidak

pa ako idu lako rukom klipovi i ne cure dzabe rastura

ЯЭВОЛУТИОН

By the way, ne znam da li znas da je Shesti u ozbiljom zdravstvenom problemu....nesto se sa njim ne cujem ali mi svraca njegov odlican drugar pa sam u toku...inace jedan od zanimljivijih likova koji su mi doterali motor na seris...a i terao je onog KTMa ko besan...kad bi Taraba video kao se vozi SM :)
@Djolevidak
Paaaa, ne bas....ko zna kad je zadnji put ocisceno....a posto kaze da vozi ko besan...bolje to da sredi da se nebi Damnmotovo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolevidak

pa bolje da ne dira nis da ne osteti gumice ako nije bas strucan :)

zemunboy

Citat: Andreja poslato 11 Januar, 2013, 14:54
Ovih dana æu da odem do njih, nadam se da imaju na stanju za XT-jku.
Dzaba ides tamo, nisu zastupnici vec uzimaju iz Motomanije...

dzimika

recimo meni je na prednjim klestima jedan klip isao dobro dok je na drugim blokirao, kad sam skinuo, izvadio gumice unutra se nakupilo kao neki kamenac izmedju gumice i klesta tako da je pocelo da gura gumicu i samim tim blokira klip
sve to lepo ocistio, gumicu isto, vratio nazad, namazao, vratio nazad na motor i klipovi konacno poceli da rade kako treba

najcesce moze doci do blokiranja klipova kad se zamene plocice, tacnije, kako su se plocice trosile klipovi su izlazili sve vise i vise napolje, usled prasine, masnoce klipova i temperature na klipu se zadrzava prljavstina koja blokira klip kad se zamene plocice a klipovi vrate unutra da bi se napravilo mesta za nove plocice i onda se desava da klip ili nece lepo da izadje ili nece da se vrati nazad kad se kocnica pusti
generalno ne moraju se vaditi klipovi da bi se ocistili ali je pozeljno jer se nemogu celim obimom ocistiti zbog lose pristupacnosti

Bishke

Citat: djolevidak poslato 13 Januar, 2013, 23:28
pa bolje da ne dira nis da ne osteti gumice ako nije bas strucan :)

ima on ko ce da mu menja i popravlja sve to ;)
You should do one thing every day that scares you

dzimika

Citat: revolution poslato 13 Januar, 2013, 23:26
By the way, ne znam da li znas da je Shesti u ozbiljom zdravstvenom problemu....nesto se sa njim ne cujem ali mi svraca njegov odlican drugar pa sam u toku...inace jedan od zanimljivijih likova koji su mi doterali motor na seris...a i terao je onog KTMa ko besan...kad bi Taraba video kao se vozi SM :)

znam, smorio sam se kad sam cuo, koliko vidim na slikama kupio je tamo opet KTM-a :D pored onog ako se ne varam drz-a sto ima :D
kad bi taraba video kako on tera batalio bi voznju definitivno, on je sa SM gumama terao po pescari zajedno sa cvajama bez ikakvih problema, on je stabilniji na dva tocka nego sa obe noge na zemlji :D

Taraba

Ne bi batalio nego bi pitao èoveka da mi poka¾e kako se to radi :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika


Andreja

Citat: Bishke poslato 13 Januar, 2013, 23:39
Citat: djolevidak poslato 13 Januar, 2013, 23:28
pa bolje da ne dira nis da ne osteti gumice ako nije bas strucan :)

ima on ko ce da mu menja i popravlja sve to ;)

Pretera ga, ispade da ne znam ni toèak da skinem :D

Aj' 'æu ga rastavim(o) :D , mada ¹ta znam, ne pu¹ta ulje nigde i ne glavi, valjda... Ionako mi bleji u sobi, vremena imam na pretek :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

djolevidak

Citat: Bishke poslato 13 Januar, 2013, 23:39
Citat: djolevidak poslato 13 Januar, 2013, 23:28
pa bolje da ne dira nis da ne osteti gumice ako nije bas strucan :)

ima on ko ce da mu menja i popravlja sve to ;)
E onda ok rasturaj ;)

dzimika

Citat: Andreja poslato 14 Januar, 2013, 03:59
Citat: Bishke poslato 13 Januar, 2013, 23:39
Citat: djolevidak poslato 13 Januar, 2013, 23:28
pa bolje da ne dira nis da ne osteti gumice ako nije bas strucan :)

ima on ko ce da mu menja i popravlja sve to ;)


Pretera ga, ispade da ne znam ni toèak da skinem :D

Aj' 'æu ga rastavim(o) :D , mada ¹ta znam, ne pu¹ta ulje nigde i ne glavi, valjda... Ionako mi bleji u sobi, vremena imam na pretek :)

kad si vec sve poskidao nista te ne kosta da to sve isproveravas, bolje sada nego u sred leta da se zajebavas, ako je sve u redu bar ces i to znati ako nije taman imas vrmena da zamenis ako nesto treba da se menja

Panco.KV

18-19 mi stizu Goodrich iz Engleske za tdm900 oko 110e

dusankobgd

Ajd da se pohvalim malo. Danas meto HEL kociona pancir creva na motor. =)

Gašpar

Koliko si dao? Jo¹ su na akciji?

dusankobgd

Pojma nemam dal su na akciji ili jok ali cena im je 75 ojra.

ЯЭВОЛУТИОН

pazi sad kakokocis....da ne omrsis ladan asfalt...prvo samo jednim prstom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11