Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Milos96 poslato 14 Januar, 2017, 16:40
Ma vise se cale uplasio da ce morati odma da nadje 116.000 da me vadi iz zatvora nego ja [rofl]

Jedino sto imaju broj... koji je postpaid i vodi se na kevu jer sam ja nesposoban, meni ne daju i bolje sto ne daju :D A ona je pa nevezana za mene, bioloska majka a pravno gledano nije mi nista :D Na prijavljenoj adresi skoro nikad nisam tako da sam ja anonimus ;D Jos samo 2 god da izdrzim, na pola sam puta :D

Al i dalje mi nije jasno otkud mesec dana... kad je zabrana za bilo koji prekrsaj za alkohol 3 meseca koliko vidim... cak i da je to za onih 0.63 bilo bi 3 a ne mesec dana... a za 2.3 tek da ne spominjem... jedva cekam poziv pandura da se detaljno informisem kako sta...

Verovatno si za tih mesec dana mnogo bio pijan kad se i ne seæa¹ prekr¹aja? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

#2561
0.63 se secam najnormalnije, cak me i pandur pustio da oteram auto kuci kad je video da sam totalno ok ali mi nije on to reko...

A za 2.3 se ne secam ni kroz maglu... poslednje cega se secam je da pijem sa drustvom i onda ponovo krece film da se odmotava par sati kasnije u urgentnom, budim se pored dva policajca i par doktora, vec sam bio u zavojima, cak ni to nisam primetio i ne secam se ni da su me uopste previjali... tek se secam kako se budim uvijen sa zavojima... u 1:15 po izvestaju su dosli, ja cak i potpisao zapisnik u kolima hitne pomoci, jeste moj rukopis al totalno izvitoperen... a ne secam se toga dibidus...

Keva dolazi, prebledela, cale se trese, ja zaplicem jos jezikom, prvo nisam verovao da sam imao saobracajku jer se nisam secao ni da sam uopste vozio(dok me nisu ubedili panduri), pitam sta mi je s autom, kaze nista sine ti ces to da ispoliras i sredis, ne brini [rofl] Terao odma caleta pravo iz urgentnog da prvo vozi do auta, kad sam ga video dobro se nisam slogirao... ograda od fasadne cigle... nista... cigle po celom dvoristu plus trotoaru celom... tarabe, sipke, sve se razletelo... sledecem liku obicna gvozdena ograda.... ama nista od nje ostalo nije, zguzvana ko papir... naravno sve sanirano o nasem trosku, sa ovima gde sam udario se i sprijateljili, ovaj drugi koji je imao 5 puta manju stetu je gundjao al on dobio kolko je trazio i jos i cascen :D Tako da sam prosao bez krivicne zbog toga, niko me nista nije tuzio, nije bilo povredjenih(SVA SRECA, ZAHVALJUJEM SE OVOM GORE I DAN DANAS, samo kad nisam nekog drugog unesrecio, jbs mene kad sam budala, mada sam i ja prosao odlicno, 5m ispod bila betonska bandera... da sam se skucao u nju tu bi i ostao 99%, ovako je ograda upila energiju i blaze me zaustavila...)

Ehhh da, airbag... znaci nikako i ni pod kojim okolnostima posle neke nesrece ne vadite kako neki rade... ili ako se upali lampica ne zanemarujte je... djavo ne ore i ne kopa, mene je spasio bukvalno, izleteo i odradio posao... faca je komplet samo bila izgrebana, cak ni oziljci nisu ostali, samo povrsinske ogrebotine bile koje su brzo zarasle potpuno... a uvili me ko mumiju, do prvog skidanja zavoja ja sam mislio ko zna sta je... posle prvog previjanja(planiranog previjanja pa nije bilo potrebe, samo su skinuli i bacili) ja sam poceo da se smejem od srece kad sam video da su samo blage oderotine :D



Lazic


durmitor2000

Citat: Laziæ poslato 14 Januar, 2017, 17:06
Jebalo te èupanje obrva... ;D

Eto i odgovora. zbog cupanja obrva si dobio meru zabrane od mesec dana. Istra¾ni gledao slike sa uviðaja pa da ti malo udovolji sme¹tajem u tvorza :D

bigbad86

Jbt milose izgledas ko da imas 12 godina :P

mrle

Citat: viper poslato 13 Januar, 2017, 16:58
Stigla zabrana od pandura, sad sam 8 meseci kavezar  :(

Послато са HUAWEI G7-L01

za koji prekr¹aj si toliko dobio?

viper

Vo¾nja bez A kategorije

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Jebem im majku, jednom su me nahvatali bez A, naravno zastarelo...

Major


Lazic

Jel ima¹ bolju ideju za neplaæanje kazni...? :D

Zeljkamp

Samo da obavestim da sam i ja u ilegali do kraja godinr zbog 2 meseca zabrane. Lazicu, daj neke preporuke direktno iz ilegale. Sta, gde i kako ? :)
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Kanzas city shuffle... ;D


http://www.urbandictionary.com/define.php?term=kansas%20city%20shuffle


Upro¹æeno, lièna karta na jednu stranu, ja na drugu... ;D Voziti po ps-u k'o baba, trezan, izbegavati èeste noæne vo¾nje kolima... Dok ne oju¾i... ;D

Major

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2017, 02:19
Jel ima¹ bolju ideju za neplaæanje kazni...? :D

Ne. Zato i kazem da si majstor nee ne majstor ----> velemajstor :)

Lazic


mi¹ko_kolo

Danas po¹tar doneo






Jebem li im krvavu majku i sve po spisku! Na delu ulice koji ima oko 100-150 metara, tri zgrade po dvadesetak stanova i nas koji smo u kuæama ima celih 6 parking mesta!!! Da ne raèunam zgrade u ulici koja seèe na¹u, u kojoj nema ni jedno jedino parking mesto! A sagraðeno je 6-7 zgrada!

UFF

prijavio te neki komsija :)

taj parking je jedan od razloga sto sam se odselio u vukojebinu

Lazic

Mi¹ko, to su komunalci, ko ih jebe...

ЯЭВОЛУТИОН

plati odmah pola ...dosadni su ko buve....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

sto da plati?

nije valjda lud ja imam vise takvih pa nista, placas samo kad ti odnesu auto jer moras, ostalo  [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 19:31
sto da plati?

nije valjda lud ja imam vise takvih pa nista, placas samo kad ti odnesu auto jer moras, ostalo  [srednjiprst]
Protestvovao je i trazio da se postuje zakon o autorskim pravima....ne mozes da trazis da se zakon primenjuje kad tebi odgovara a da se ne primenjuje kad ti ne odgovara :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11