Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ma nek se nose... Ne javljam se, pa nek 'apse, taman da se malo odmorim... :D

Kostić

#2621
ko krvna osveta. a-ha! jel se oæete za ustav, aj svi na robiju. bolje da ste æutali jelda. do jaja, biæe puna æorka ko oko. nema ¾ivota parazitima bez presije i sile.

zdrav um se gradi i oblikuje za ¾ivota. konstantno silovanje istog stvara devijacije, koje i nisu devijacije, nego prirodno stanje iliti tragedija. tih tragedija je sve vi¹e i vi¹e na ovoj planeti. od svih oblika sile, najgora je ona dobrodu¹na.

ko pica sa dva lica

[watching]

UFF

Citat: Milos96 poslato 15 Februar, 2017, 01:04
! No longer available

Da nisu mene onda trazili zbog zatvora al nece da kazu da im ne bih bezao nego hoce da me navuku... [panic]


znaci ne postoji vise registar neplacenih kazni?
kazu protivustavno je

Glava Dole

Da, ne pratis na casu, kacio sam vec 2 clanka :D

Sad, sudeci po ovom klipu, potragama, i pozivima ispada da cemo da registrujemo samo necemo moci da vozimo jer cemo biti u zatvoru... sitnica ;D MM zatvorska zurka se smesi, al cim nam stigne lazic pokvarice resetke i odosmo mi, nema za nas zime [rofl]

UFF

kazu da nema mesta u zatvoru
bar ne za nas buraniju

i kad te zaustave proveravaju vozilo retko kad vozaca, eventualno interventna, ali ona me vise ni ne zaustavlja od kad ne vozim bmw :)

Major

Njima je bitno da si platio registraciju :)

Lazic


Major


Glava Dole

I usledio i treci poziv, drugi saobracajac... javicu se sledeci vikend, bio sam fin ali rekao da sam cuo da sam cuo da inace hoce da navuku, on onda kaze mozda i malo vise, ne znam imam puno predmeta ne mogu da se snadjem... ali zatvor izgleda ipak nije :)
Obecao sam da se javim a ja obecanja odrzavam cak i prema policajcima... ovo govno od FZRke ionako nece dupali, auto u garazi u SDu ovde nemam gde da ga drzim a opasan je kraj za drzanje na ulici tako da i nemam sta da vozim... a kad budem imao normalno teram, jbs zabranu, i da me provale to je kap u moru, cekam posle da zastari i to i sta sad ;D Ili odlezim i to ako je ono sa snimka tacno... taman odmorim sto bi reko lazic... na racun drzave ako uopste bude mesta za mene :D Mada kolki sam baksuz ne bi me cudilo da nadju jedno mesto za mene [rofl]

Lazic

Mladi depilirani deèaci su uvek na ceni... :o ;D

Glava Dole

Trenutno ne, s ozbirom da mi se zatvor smesi bolje da tako i ostane do daljnjeg ;D

Lazic

Taman za èupkanje, voli me, ne voli me... :o [rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 16:32
Taman za èupkanje, voli me, ne voli me... :o [rofl]

Nikad mi nisi prièao koliko dugo su tebe èupkali? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Dan danas... Aj ¹to èupaju, nego i ¹tipaju bradavice... :D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mrle

Citat: Milos96 poslato 16 Februar, 2017, 16:29
Trenutno ne, s ozbirom da mi se zatvor smesi bolje da tako i ostane do daljnjeg ;D


ima i onih hard core koji vole dlakave mladiæe... samo da je guza èvrsta.

despic

Za ovo sto kacis provokativne slike i treba da ides u corku...
klasican divljak

Lazic


despic

ma ajde, ja doso da vidim sa ima novo, i izleti mi ova golotinja...
Nego da se vratimo na temu...
Mene zaustavljali i proveravali hiljadu puta, nece niko da me vodi, valjda ih mrzi, ima puno papira koje treba popuniti.
klasican divljak

Lazic