Glavni meni

Voznja do kamenice :)

Započeo Serpente, 05 Mart, 2016, 18:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Serpente

Ovo nije sektor putopisa,ovo je sektor voznja i druzenja,molim Vas napustite sektor!:)
Be the change you want to see in the world!

Serpente

Citat: Andreja poslato 06 Mart, 2016, 23:28
Mo¾e VFR da tro¹i pet litara. Od Vrèina do Kragujevca i nazad mi je prosek bio toliko. Kad je otoplilo i kad sam poèeo malo temperamentnije da vozim, od sedam pa nadalje (kao i bilo koji drugi motor kad se zavrne) :)
Ti se ne racunad,tebi je xt trosio 11 ako se dobro secam :)
Be the change you want to see in the world!

Andreja

Èetiri do pet litara normalne vo¾nje a kad sam BA© BA© BAAA© ¾urio u Aranðelovac, do Ralje sam spalio dva litra, istina :) Nisam iza¹ao iz crvenog.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dragana friz

Citat: Serpente poslato 06 Mart, 2016, 23:29
Ovo nije sektor putopisa,ovo je sektor voznja i druzenja,molim Vas napustite sektor!:)


hahahhahah..mozda sam i ja nekad zzbzooo al pogresi covek  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Citat: sremac poslato 06 Mart, 2016, 22:37
Ja gledam nesto, bukvalno bi mi trebalo za po gradu i par puta mesecno SM-NS , a i da ne budem potencilana opasnost po sebe i druge s devojkom na vencu (èitaj da moze da izvuce) , s trenutnim kinezom mi sve dalje od duæana nekako deluje kao rizk

Mo¾e da izvuèe, ima on snage, ovaj moj ima dosta kratak prenos, èini mi se da na 120-130 udari kraj, al mene i debelog Quicki-a nosi do 100kmh bez problema...
E sad, ja sam i dalje mi¹ljenja da je skuter za grad a za ostalo motor... za¹to? Veliki toèkvi, ovo su 13", i rezerva snage...
A za po leba i do posla, skuter je mama! Pali gasi, br¾e se ugreje na radnu, servis je 1.2L ulja (nema filter), vazdu¹ni filter je sunðer koji se pere, koferèina i mesta ispod sedi¹ta, set guma je kod Contija ispod 8000din, nema lanac da se zajebava¹, jednom u sezoni kai¹ koji je do 2000din i pesma... I farovi su mi kurac, videæu dal æe bolje sijalice ne¹to promeniti al soèivo je lo¹e samo po sebi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: njanja poslato 06 Mart, 2016, 19:02
Procitao sam putopis u dahu  [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Ja ga nauèio napamet... ;D

Serpente

Be the change you want to see in the world!

Lazic


sremac

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Mart, 2016, 10:13
Citat: sremac poslato 06 Mart, 2016, 22:37
Ja gledam nesto, bukvalno bi mi trebalo za po gradu i par puta mesecno SM-NS , a i da ne budem potencilana opasnost po sebe i druge s devojkom na vencu (èitaj da moze da izvuce) , s trenutnim kinezom mi sve dalje od duæana nekako deluje kao rizk

Mo¾e da izvuèe, ima on snage, ovaj moj ima dosta kratak prenos, èini mi se da na 120-130 udari kraj, al mene i debelog Quicki-a nosi do 100kmh bez problema...
E sad, ja sam i dalje mi¹ljenja da je skuter za grad a za ostalo motor... za¹to? Veliki toèkvi, ovo su 13", i rezerva snage...
A za po leba i do posla, skuter je mama! Pali gasi, br¾e se ugreje na radnu, servis je 1.2L ulja (nema filter), vazdu¹ni filter je sunðer koji se pere, koferèina i mesta ispod sedi¹ta, set guma je kod Contija ispod 8000din, nema lanac da se zajebava¹, jednom u sezoni kai¹ koji je do 2000din i pesma... I farovi su mi kurac, videæu dal æe bolje sijalice ne¹to promeniti al soèivo je lo¹e samo po sebi.


pa nije ne¹to posebno skup za odrzavanje , samo zabosti primerak onda. Za farove, ne znam da sam video i jedan a da mu nisu zuti farovi, raèunam tako su do¹li iz italije, a ovi ih verovatno non-stop dr¾ali na ulicama .
budala na leru, mudonja u kontra smeru