Glavni meni

Voznja do kamenice :)

Započeo Serpente, 05 Mart, 2016, 18:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Serpente



Evo mi iskoristili lep dan i obisli Hostaplera u Karlovcima :) bilo je lepo  i zahvaljujemo se na gostoprimstvu
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Èast i zadovoljstvo ugostiti svakoga i upoznati nove ljude  [cheers]
Ba¹ smo se lepo isæaskali, kad god ste u blizini  [callme] [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Procitao sam putopis u dahu  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

penzos

I ja! Samo malo ste mi multidimenzijalni! Jeste li vi bili u Karlovcima ili Kamenici? Naslov je do Kamenice, i Ho¹tapler je tamo, ali ste vi bili kod njega u Karlovcima!  [panic]  [joint]  :wtf:
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

Primer kako treba da izgleda jedan putopis. :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Serpente

Pa nego kako drugacije nego u dahu :) bitno da se hostapler opet naprzio na vfra :)
@penzos jbt nisam.ni izvalio da sam napisao u karlovcima  [ludak]
pfff i ne mogu ni da ispravim sad :D dakle da potvrdim, bili smo u Kamenici :D
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Citat: njanja poslato 06 Mart, 2016, 19:02
Procitao sam putopis u dahu  [rofl] [rofl]

Spominjali smo te juèe, rekoh da æu ih posetiti prvi lep vikend samo da dovezem motor, i da oæu i do tebe da odem da vidim garaGe... pa smo se Dragana i ja dogovorili da idemo zajedno do tebe :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Quickie

Ho¹tapler se naguzio na VFR-a za slikanje, da predpostavim da nije ustajao sa njega ... A ono skoroz desno je njegov usisivaè ! ...ga *ebo da ga *ebo usisivaè !
...@Ho¹tapler , ¹to nisi seo na SVOJ motor za slikanje, a ?! JEL ?? AA ?? ;) :P
Happiness real only when shared.

Hohštapler

...zvaæe¹ ti mene da doðem po tebe na poso opet... trebaæe prsti guzici svrbljivoj...  [srednjiprst]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Quickie

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Mart, 2016, 19:28


Spominjali smo te juèe, rekoh da æu ih posetiti prvi lep vikend samo da dovezem motor, i da oæu i do tebe da odem da vidim garaGe... pa smo se Dragana i ja dogovorili da idemo zajedno do tebe :D

Samo da doveze¹ ¹ta ?  [neampojma]  Pa jel to skorz desno nije motor ? :P  8)    [srednjiprst]
Happiness real only when shared.

Serpente

Ma to neki skuter tu sto se nasao slucajno :) vidis kako je odvojen :)
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

E... za ono ¹to treba da radi je dobar... idem po leba i bakaluk, stane u njega torbetina za poso, pada ki¹a noge suve, i ne drkam se sa podmazivanjem lanca...
A dva'es konja, ume i da potegne, si vid'o kako ga obaram na mi¹eluku? Le¾i ko pegla!  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente

E to.moram da te pohvatim,obaras ga na koleno vrhunski :D
Be the change you want to see in the world!

sremac

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Mart, 2016, 20:02
E... za ono ¹to treba da radi je dobar... idem po leba i bakaluk, stane u njega torbetina za poso, pada ki¹a noge suve, i ne drkam se sa podmazivanjem lanca...
A dva'es konja, ume i da potegne, si vid'o kako ga obaram na mi¹eluku? Le¾i ko pegla!  ;D

meni se ne¹to po glavi vrzma poslednjih dana medison, koja je kubikaza 150? potro¹nja ? kvarili se ? jel skupo odrzavanje  ?   ba¹ sam skoro pretrazivao forum da vidim ima li neka tema o maksi skuterima heksagon, scrabeo, medison, kymco . Jel realno mogu ocekivati potrosnju oko 3,5l ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Darko

evo sad se ja kuckam sa hostaplerom isto povodom motora ... pun pogodak , majke mi ... i izgleda do jaja ...  250 ccm

Hohštapler

Moj je 250cc sa yamaha majesty agregatom,  ima I verzija sa piaggio 250cc...
za sad ne znam kolko tro¹i,  al mislim 4-5L, tezak je dosta I ima ovaj ogroman vizir (nije ba¹ aero dinamiKan)...
Zimus sam ga uzeo, prodao sam celokupnu opremu za sviranje I gitaru, da isplatim neke dugove koje sam imao I onda ostatak nisam hteo da bacim u koje¹ta a po¹to sam se preselio trebalo mi nesto za po gradu..
Presao sam tek oko 300km, videæemo. .. kupio sam nov varijator, nisam stigao da ga zamenim sad za vikend, mora i kvacilo, klasièno srpsko "teraj dok ide" a ja nisam takav.. ja ocu da ne razmisljam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sremac

Ja gledam nesto, bukvalno bi mi trebalo za po gradu i par puta mesecno SM-NS , a i da ne budem potencilana opasnost po sebe i druge s devojkom na vencu (èitaj da moze da izvuce) , s trenutnim kinezom mi sve dalje od duæana nekako deluje kao rizk
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Serpente

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Mart, 2016, 22:25
Moj je 250cc sa yamaha majesty agregatom,  ima I verzija sa piaggio 250cc...
za sad ne znam kolko tro¹i,  al mislim 4-5L, tezak je dosta I ima ovaj ogroman vizir (nije ba¹ aero dinamiKan)...
Zimus sam ga uzeo, prodao sam celokupnu opremu za sviranje I gitaru, da isplatim neke dugove koje sam imao I onda ostatak nisam hteo da bacim u koje¹ta a po¹to sam se preselio trebalo mi nesto za po gradu..
Presao sam tek oko 300km, videæemo. .. kupio sam nov varijator, nisam stigao da ga zamenim sad za vikend, mora i kvacilo, klasièno srpsko "teraj dok ide" a ja nisam takav.. ja ocu da ne razmisljam.

brate meni vfr sa draganom trosi 5.2 :D bolje ti to prodaj i kupi vfra :D
Be the change you want to see in the world!

Dragana friz

jes odlican ovaj putopis  :) bas se naputovasmo  [rofl]
Marko se malo zajebao pa umesto sta mi je izmamilo osmeh,otvorio novu temu  :-* :-* :-*

Andreja

Mo¾e VFR da tro¹i pet litara. Od Vrèina do Kragujevca i nazad mi je prosek bio toliko. Kad je otoplilo i kad sam poèeo malo temperamentnije da vozim, od sedam pa nadalje (kao i bilo koji drugi motor kad se zavrne) :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D