Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

@ Boki EEEE pravo da ti kazem za to bih pisao, pre nego za naplacen parking. kolko puta neki debil sa manjim autom zauzme svoje mesto i malo drugog mesta pa ja sa svojim vecim ne mogu da stanem lepo na svoje pa izlazim na suvozacka vrata. Cenim da me razumer jer i sam vozis velika kola.

Hohštapler

ste¾u se uzde. Labavi smo... mada stoku i ne mo¹ drugaèije vaspitati. Osim ¹to sam ubeðen da æe skupa kola biti preskoèena a po bulji æe dobiti zastave10 i daèije...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

aæimo

Dobro je, ne vozim ni jedno ni drugo.

perlx

Лако је теби, можеш преко аутомобила :)

Bori¹a

u cacku dve ribe, plavuse srednjih godina rade kao komunalci [rofl]
jedan mi je prisao da saopsti da ne smem maksa bez korpe, ja rekao okej i produzio...

aæimo

Dve ribe muskog roda ili ti Srpski jezik nije bio izborni predmet?

Bori¹a

dve ribe rade pored svih ostalih... a meni je muskarac prisao kad sam setao psa 

Darko

Pa da , ti ces iz dzaka sa pickama za kurac da se uvatis ;)

VR 46

Twist of wrist!

bigbad86

I kod nas, tipa dve ribe al uvek muskarac sa njima. Nema sanse same da ih puste, kome one da napisu nesto...

Darko

Ma jok , u Borisinom slucaju prepoznao guy-a ... Hahahaahh

Bori¹a

nece ribe da pridju, boje se da ih ne sarmiram [rofl]

castor

Ti si trebao onu u Krnjaèi/Kote¾u da ¹armira¹, a ne da se pokupi¹ poslije 10 minuta...
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

bio sam ceo dan :P

Darko


Bori¹a


castor

Da si jebao bilo bi i previ¹e. Obzirom da si pio sokiæ i svirao kurcu - previ¹e je...
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

da li neko zna provereno mit o radar kamerama (tipa ono po banderama, u ¾bunju, saèeku¹e, iskakalice, 'nevidljive' etc...) u jurija gagarina, od novog mosta do 70tog bloka i nazad do novog mosta? da li zaozbiljno postoje, da li su aktivne i da li gledaju od napred ili od nazad.

zVuk

u jurija gagarina ima jedna kamera blizu buvljaka u smeru ka mostu, uperena ka mostu, sto znaci da te slika od pozadi, a da li je aktivna, ne znam.....


Ko se ljuti, uleti mu kruti

R.I.P.

Citat: zVuk poslato 16 Februar, 2016, 09:10
u jurija gagarina ima jedna kamera blizu buvljaka u smeru ka mostu, uperena ka mostu, sto znaci da te slika od pozadi, a da li je aktivna, ne znam.....


jeste
ride in peace