Glavni meni

Peti Rodjendan MotoManijaka

Započeo UFF, 16 Septembar, 2015, 23:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

a kad onda poèinjemo?  ja planirao sutra za BeGe da budem tu oko.podne u subotu... jebem ti..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ja cu isto tako u bg hostapler dobrodosao si kod dragane :D :D zezamo se kod nje dok ne krenemo u topèider :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 08 Oktobar, 2015, 23:35
ja cu isto tako u bg hostapler dobrodosao si kod dragane :D :D zezamo se kod nje dok ne krenemo u topèider :D :D

...a gde je ona? A gde je topèider?
Es ti normalna, pa ja BG znam samo ko one bitne stvari,  Centar, Novi Beograd i to je to... :D

A da... dovodim i Saleta  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ona je na miljakovcu :D si ti lud pa mene uvek neko èeka :D ja se izgubim na keca :D blizanciiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

feelgod

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Oktobar, 2015, 23:25
a kad onda poèinjemo?  ja planirao sutra za BeGe da budem tu oko.podne u subotu... jebem ti..

Dodji kod mene :)

prpa_zr


postoji realna ¹ansa da æu ispaliti, skinuo sam vile da zamenim ulje i onda su poèeli sitni pehovi koji jebavaju tanke ¾ivce.. valjda æu re¹iti sve sutra pa da sam na putu u subotu

bigsheki

samo adresu nek neko napise,ako uff zaboravi sutra da prepravi u prvom postu,posle cu se njekati i zivkati da se snadjem,tenki ju lojte

mkt


goranvojska

mi iz picke materine molimo za adresu da kucamo u navigaciju.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


feelgod


makinjo

Da nece neko iz Ns oko 16h da ne idem sam ? :)

Kostić

laziæu ja sam lenj da otvorim dekl, dok ne stane skroz ;D da nije mislio na 'da¹èaru' kod kovnice? to je dobro mesto.

juga

Taèno iza topèiderskog parka, tik do pruge

Kostić

#295
pa to je 'da¹èara' tu sam pijanèio sa 16 godina posle posla u kovnici, omladinska plaæala bogato : ) mesto je odlièno, a ko ne ume da se snaðe, lako æemo da mu objasnimo gde je. nalazi se kod kovnice novca, donja kapija, izme¾u pruge i tramvaja tik uz topèiderku, blizu milo¹evog konaka. samo naðite topèiderski park i tu ste. mo¾e da se doðe direkt sa novog mosta, iz drazerove, sa mostarske petlje i iz rakovice. i sa neba, ko ide avionom . )

ipak nije da¹èara, to kod ¾eleznièke stanice. al opet se isto dolazi. najbli¾i poznat objekat je kasarna topèider. ilo od da¹èare jo¹ 200 m napred prema rakovici, od pumpe isto toliko, a od kasarne isto toliko.

http://s11.postimg.org/wlbzl3gs3/kafana.jpg

Lazic

Citat: feelgod poslato 09 Oktobar, 2015, 00:05
Citat: Ho¹tapler poslato 08 Oktobar, 2015, 23:25
a kad onda poèinjemo?  ja planirao sutra za BeGe da budem tu oko.podne u subotu... jebem ti..

Dodji kod mene :)
I ti voli¹ blizance... :o ;D

Nadalina

Dzukela u podznaku

UFF

izmenjena lokacija i prvi post u temi
obavestite one sa kojima se cujete a ne posecuju forum cesto da znaju za promenu
a vreme okupljanja?
pa od 20h recimo pa na dalje?

Dukags