Glavni meni

Peti Rodjendan MotoManijaka

Započeo UFF, 16 Septembar, 2015, 23:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

platiæu ga ako treba. hvala Brano Kralju!

castor

Evo vam i naljepnice da vidite…







Kao ¹to vidite, ima jo¹ slobodnih mjesta. Ne znam ¹ta èekate koji kurac, prijavljujte se… :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

OKi

Citat: hurricane poslato 03 Oktobar, 2015, 11:26
22. OKi (ime na privesku, ako moze Ostoja)
Samo jedno poja¹njenje u vezi Nicka ili nadimka Ostoja. Znam da na forumu ima veæ kolega sa tim nadimkom, zato sam ja i naveo kod prijave OKi- ali da pi¹e na privesku Ostoja (prezivam se Ostojiæ).

castor

A ¹ta da pi¹em na naljepnici?
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Moze li i za brata mene privezak i ostalo pa ako ne dodjem uzece mi neko ?


castor

Pa za koga sad, za tebe ili za brata? :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

OKi


Bori¹a

#227

64. Borisa

voleo bih da pise na privesku Borko Motorko, na nalepnici takodje, pokusacu da dodjem ako ne budem radio u subotu, ako budem dolazio dolazim busom... istekla mi i registracija na motoru... [doh]

Hohštapler

Nismo ni mislili da æe¹ èak do BGa iæi motorom...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

kad je leto moze, ovako po ovom vremenu ne :D a bio sam jednom, sedeo sam sa par manijaka :D

eclipse4

Ja pitao jednom vidim nema odgovora ili sam ga propustio jel moze privezak i nalepnica,necu doci 99% ali bih platio izradu naravno.

Bori¹a

takodje bih platio ako ne dodjem... subotom sam na nekim montazama uglavnom

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 04 Oktobar, 2015, 13:15
ako budem dolazio dolazim busom... istekla mi i registracija na motoru... [doh]
Citat: Ho¹tapler poslato 04 Oktobar, 2015, 14:38
Nismo ni mislili da æe¹ èak do BGa iæi motorom...

A nisi registrovan ka¾e¹....   :drka:

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

osmog istice :P :P :P ovo je poslednji vikend sto sam se vozio... radnim danima radim tako da nemam vremena... necu ni registrovati mesec dana

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: eclipse4 poslato 04 Oktobar, 2015, 18:28
Ja pitao jednom vidim nema odgovora ili sam ga propustio jel moze privezak i nalepnica,necu doci 99% ali bih platio izradu naravno.

ne znam koga pitas jbg
brana radi priveske, nalepnica vise nema i to jedino gvozdena da pitas da uradi, ako ja neku iskopam poslacu ti

brana

Citat: eclipse4 poslato 04 Oktobar, 2015, 18:28
Ja pitao jednom vidim nema odgovora ili sam ga propustio jel moze privezak i nalepnica,necu doci 99% ali bih platio izradu naravno.

e sad odgovori  [prebicute]

Citat: brana poslato 18 Septembar, 2015, 19:17
sto se privezaka tice bitno je da napisete nick ili sta hocete da vam pise na privesku. onako kako je napisano na listi tako ce biti izgravirano, ukljucujuci mala i velika slova. privesci ce standardno ici crni za motomanijake i crveni za motomanijakinje. ako opet promasim kod nekoga boju neka se ne ljuti ili stavite u zagradi koju boju hocete.
za isis-a ide zelena da se ne naljuti :-)

i da ne zaboravim u poslednji ponedeljak dajem priveske da se graviraju. posle toga ispravke slova nema.

Citat: brana poslato 19 Septembar, 2015, 11:48
ko hoce privezak neka se obavezno stavlja na spisak. ne mogu da prelazim posle sve strane i da trazim po porukama ko je sta hteo.

Citat: brana poslato 19 Septembar, 2015, 21:58
devojka koja radi pripremu ne gleda moto sport. nju ce bas biti briga sta kuca. inace gleda sve koje voze motore kao gomilu ludaka i kada dobije da radi priveske umesto da gleda kroz prozor...

u prevodu ispravljajte listu dok ne ode na graviranje :-)

Citat: brana poslato 26 Septembar, 2015, 19:54
vidi ko ne dodje na rodjendan uff ima dve varijante sta da radi sa privescima. ili da ih ubacu u furunu i tera komarce u jesenjem periodu ili da trazi otkup :-)

Citat: brana poslato 01 Oktobar, 2015, 00:32
Privesci su gotovi. Ko se prijavio prijavio se. Ko nije, a hoce privezak, ima jos par dana do ponedeljka

Citat: brana poslato 03 Oktobar, 2015, 11:04
kao sto sam vec napisao. u poslednji ponedeljak pred rodjendan tj 05.10. cu poslednji spisak koji nadjem da posaljem u gravirnicu. znaci, nije jos kasano da se stavite na spisak. ko je na spisku dobija privezak. koliko vidim poslednji na spisku je dukags.

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 11:14
od sad spisak ide u prvi post, ako neko hjoce da se doda napise ovde a aj izmenim prvi post, ne mora vise svaki post spavonje sa novim spiskom plus da neko nekog izbacuje i ubacuje, ako spisak nije dobar posaljite mi pp da vas dodam ili izbacim

Bori¹a

eto, ja sam poslednji na listi pa ako ne dodjem uzece neko za mene pa ce mi poslati :D

balcan girl

jebi ga brano nisi odgovorio na memorandumu sa peèatom i ljudi ne znaju sta da misleeeeeeeee :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Ja bih prijavila mu¾a i sebe, ali nisam sigurna da æemo zaista i moæi da doðemo. Otkupili bismo priveske svakako.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.