Glavni meni

Moto GP 2016.

Započeo Radanovic, 27 Jul, 2015, 01:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

A mozes misliti banovali. Ja licno nisam dao coveku minus inace retko kada kome i dam. Takva su pravila kuce jedna od retkih da ides na klupu posle odredjenog broja minusa :)

I ne znam zasto bi se covek ljutio sto mu je deset ljudi dalo minus a na forumu ima jos 500 ljudi :)

Hurricane

..svejedno je jedan od retkih koji ima 50% kvaliteta pisanja ukazanog od svih nas..

Radane, vrati se....  [cheers]

Gašpar

Ja mu dao minus svaki put kad je napisao ne¹to ru¾no za Rossija, ali se ne ljutim kad vi mene minusirate za ono malo gadno odvratno ¹pansko ðubre.

Nismo mi krivi ¹to je Rossista vi¹e, pa bude i vi¹e minuta  ;D

zVuk

Citat: Ga¹par poslato 31 Mart, 2016, 13:23


Nismo mi krivi ¹to je Rossista vi¹e, pa bude i vi¹e minuta  ;D


naravno, a 90% rozifilicara navija za rozija tek od negde pete/seste titule, ali to nije nikakav problem, problem je sto vi rozifili ne umete argumentovano da iznosite stavove nego samo lupate minuse.....a to opet govori vise o vama, tako da zbog vas mi sad nemamo Radanovica na forumu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gavrolini

Dobro je ako nas ima 10% sto ga prati od 125 ccm,  realno mislim da nas je i manje.

ninja66

Citat: Gavrolini poslato 31 Mart, 2016, 15:02
Dobro je ako nas ima 10% sto ga prati od 125 ccm,  realno mislim da nas je i manje.
Ima nas koji smo i tatu pratili...:)

mali_zmaj

Radane vrati se sve ti je oprosteno!!!!!

I sad ces da se izvines mom bratu Djuri sto te tukao!!

Ma mislim,nekad se minusirate bez ikakve potrebe,covjek je bio potkovan znanjem o motosportu i spreman da to podjeli, a sad PRC!!
Kad neko da nekome minus radi razlicitog misljenja,ili zato sto navija za onog ili ovog....,glupost ziva!!!

E sad kad se vrijedja,prijeti,psuje,al onako iskreno i sa zlobom..,e ban do zuba onda!! 
jin-jang

Hohštapler

Javier Fores (Xavi Fores) (trenutno vozi u  WSBK Ducati) æe u MIsanu menjati Lorisa Baza u Avinita Ducati ekipi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

sta je sa bazom,nisam pratio?
nista strasno ili?

Hohštapler

Prvo su ga samo snimili rengenom i utvrdili da nije nista, nakon toga je prebaèen u ©vajcarsku,
CTG i ostala snimanja utvrdili frakturu donjeg dela potkolenice i neke kosti u stopalu. Ne mo¾e da se osloni na nogu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Alo , Hostapleru , ako si prvi na tabli , ne znaci da ne mora da imamo temu i za zadnju trku !

;)