Glavni meni

Moto GP 2016.

Započeo Radanovic, 27 Jul, 2015, 01:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Citat: srbac poslato 28 Mart, 2016, 15:10
Tamo bi ti motor bio parkiran !!!!!!
Manje vise voznja ali na hiljade motora oko mene a moj kuci :)
Nece da moze :)

clutch&brake

Ili ti hiljadu kuraca tamo a moj najmanji  [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

to znamo svi...kad ukucas a google  "najmanji kurac" izadje "Njanja"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Serpente

Be the change you want to see in the world!

bigbad86

Dukati bas hoce da Italijani zamrze Dukati?

Serpente

samo neka putuje :D nisam siguran da li mi se vise jebe za dukati ili lorenca :D
Be the change you want to see in the world!

Biker-Boy

Nek Lorenzo pokaze muda, ako sme neka ode u Ducati kao i Rossi sto je otisao, pa da vidimo kako ce se provesti :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Mik

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 01:07
Zasto ici u brno pored austrije koja je duplo bliza.

Zbog cehinja!  :)
A da je naopako postavljeno pitanje, rekao bi zbog ausrijanki!  :)
Pa ko sta vise voli!  :) (Meni su sve divne!  :))
Naopak je ko u te zemlje ide zbog motora! Stvarno!
(Priznanje: Isao sam u Budimpestu na neki sajam motora i moto opreme, i izabrao za transport kombi (iako imam neko auto koje ladno stize tamo i nazad). Pa se poplasio svojih navika - obozavam kurve  :)! Pa, u nedostatku para, opredelim se da me tamo odvezu. Ne mogu da se oporavim od sopstvene gluposti, e kako sam ispao glup kajacu se dok ne riknem! GLUP SAM! Ma kud nisam prokurvao sve pare, e ne mogu sebi da oprostim!  [doh])

Mik

Nego sam ja tu nesto kenj'o, izvinjavam se, imam 100 godina.

A tema je "Moto GP 2016".

I tu je (meni to tako izgleda, ja stazu oprobao nisam!) Michelin napravio nesto sto samo Lorenco moze da vozi. (Nije za komentar posle jedne trke, ali mi lici da ce da ih odere. Stil voznje kakav je Markezov i Stonerov ne slazu se sa Michelinom. Tako mi izgleda, al' neuk sam ja u tome. I, posle jedne trke, nije za neki zakljucak.)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 00:40
Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 01:07
Zasto ici u brno pored austrije koja je duplo bliza.

Zbog cehinja!  :)
A da je naopako postavljeno pitanje, rekao bi zbog ausrijanki!  :)
Pa ko sta vise voli!  :) (Meni su sve divne!  :))
Naopak je ko u te zemlje ide zbog motora! Stvarno!
(Priznanje: Isao sam u Budimpestu na neki sajam motora i moto opreme, i izabrao za transport kombi (iako imam neko auto koje ladno stize tamo i nazad). Pa se poplasio svojih navika - obozavam kurve  :)! Pa, u nedostatku para, opredelim se da me tamo odvezu. Ne mogu da se oporavim od sopstvene gluposti, e kako sam ispao glup kajacu se dok ne riknem! GLUP SAM! Ma kud nisam prokurvao sve pare, e ne mogu sebi da oprostim!  [doh])


zar ti placas...pa ja zivim u neznanju vise decenija...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2016, 21:30
Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 00:40
Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2016, 01:07
Zasto ici u brno pored austrije koja je duplo bliza.

Zbog cehinja!  :)
A da je naopako postavljeno pitanje, rekao bi zbog ausrijanki!  :)
Pa ko sta vise voli!  :) (Meni su sve divne!  :))
Naopak je ko u te zemlje ide zbog motora! Stvarno!
(Priznanje: Isao sam u Budimpestu na neki sajam motora i moto opreme, i izabrao za transport kombi (iako imam neko auto koje ladno stize tamo i nazad). Pa se poplasio svojih navika - obozavam kurve  :)! Pa, u nedostatku para, opredelim se da me tamo odvezu. Ne mogu da se oporavim od sopstvene gluposti, e kako sam ispao glup kajacu se dok ne riknem! GLUP SAM! Ma kud nisam prokurvao sve pare, e ne mogu sebi da oprostim!  [doh])


zar ti placas...pa ja zivim u neznanju vise decenija...

Ama nije meni sto placam, samo ako uspem ovako mator da obavim posao bez bruke.  :)

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 29 Mart, 2016, 21:35
Nek Lorenzo pokaze muda, ako sme neka ode u Ducati kao i Rossi sto je otisao, pa da vidimo kako ce se provesti :D
isto ko i ROSSI :)

Gavrolini

S tim sto mislim da ducati u ono vreme i sad ne mogu da se porede. Jedina slicnost je sto su i onda i sad bili jaki na pravcu. Ali ovaj sad i koci i skrece.

Mik

Za sledeci vikend se nesto vozi. Ne znam sta, a mrzi me da otvaramTV program.

I (OPET) gde je Radanovic?

srbac

Èovek neæe vi¹e da se bakæe sa vama jer ste ga banovali a imao je èvrste argumente.   [dunce]

Gavrolini

Jeste umeo da me iznervira ali ga nikad nisam minusirao jer je znao lepo da uvede u trku.

srbac

©to bi rekao jedan moj drugar, sve je to Rock and Roll  :P

zozon

Citat: Mik poslato 31 Mart, 2016, 01:20
Za sledeci vikend se nesto vozi. Ne znam sta, a mrzi me da otvaramTV program.

I (OPET) gde je Radanovic?

Ma sta ce nam Radanovic pored ovoliko kvalitetnih forumasa ... teme o trkama su mnogo kvalitetnije od kad on ne gnjavi sa gomilama realnih podataka o stazama, vozacima, plasmanima ... dobro je nama ovako ...

mi¹ko_kolo

I jo¹ jedan antirosista. ;)

Hohštapler

...pa da ali su¹tina prièe je da ako ne navija¹ za Rosija odma minusi...
Forum slu¾i da se razmenjuju mi¹ljenja, jako dosadno bi bilo da svi navijamo samo za njega (koja je svrha navijanja onda?), a njemu ste pri¹ili minuse i banovali ga bez da je uvredio bilo kog èlana ili prekr¹io pravila foruma.
Ja lièno mislim da je to poenta minusa a ne "sla¾em se ne sla¾em se".
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.