Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2016, 11:46
rizla ce da ide preko ovog, ako uspemo da se organizujemo da se i ostali ucipe za ulicu, ako ne platicemo mi i staviti rampu pa ce qrac da prolaze jer je to privatni put
moz da sipate preko toga sta ocete, prvi natovaren kamion posle kise pravi dve brazde, ako nebude neka cvrsta podloga odozgo dzaba ste krecili. doduse za motoriste jedna brazda do tamo druga za nazad :)
p.s. pre svakih izbora tamo u tazbini tako rade put, tucanik pa valjak, rizla odozgo do prve kise idealno, posle dva traktora i vozdra tamo je jos malo i nizbrdo pa jaca kisa odnese rizlu u potok a sledece gurkaju kamenciche i opet kaljuga do sledecih izbora :)

mrle

jebala vas rizla, u sve se razumete.
kad god vidim da ima ne¹to novo napisano u temi, pomislim da je neki  ro¹tilj i pivo.

UFF

Citat: stilgar poslato 29 Avgust, 2016, 16:50
Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2016, 11:46
rizla ce da ide preko ovog, ako uspemo da se organizujemo da se i ostali ucipe za ulicu, ako ne platicemo mi i staviti rampu pa ce qrac da prolaze jer je to privatni put
moz da sipate preko toga sta ocete, prvi natovaren kamion posle kise pravi dve brazde, ako nebude neka cvrsta podloga odozgo dzaba ste krecili. doduse za motoriste jedna brazda do tamo druga za nazad :)
p.s. pre svakih izbora tamo u tazbini tako rade put, tucanik pa valjak, rizla odozgo do prve kise idealno, posle dva traktora i vozdra tamo je jos malo i nizbrdo pa jaca kisa odnese rizlu u potok a sledece gurkaju kamenciche i opet kaljuga do sledecih izbora :)

sve to znam, ali je bolje nego blato pa koliko god da potraje zar ne?
sto se tice kamiona postavljamo stubice dovoljno siroke da prodje auto ali ne i kamion (osim ako nije moj za kontejnere :D jedan stub se skida a kod mene je kljuc)

Lazic

Iskusno... :D





Citat: mrle poslato 29 Avgust, 2016, 16:53
jebala vas rizla, u sve se razumete.
kad god vidim da ima ne¹to novo napisano u temi, pomislim da je neki  ro¹tilj i pivo.
[rofl] [rofl] [rofl] I ja isto... :D

UFF

hajde sutra?

pre podne, posle podne sve jedno tu sam  [cheers]

Lazic


UFF


Biker-Boy

A ja nit sanjao , nit izjeo... morao sam s pivom da se oraspolozim :)
I feel the need..... the need for speed !!!

juga

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2016, 22:50
hajde sutra?

pre podne, posle podne sve jedno tu sam  [cheers]
I onda se ti bavi¹ poljoprivrednim radovima ili uredjenjem kontejnera...

UFF

ne ja vec svi koji dodju, zato sam i zvao preko dana :)

zamisli ja tebi da serem sto si vikendom uvece i nocu na terenu cistis delta city ili usce umesto sa nama u gradu da pijes pivo?

posao je prioritet, zajebancija dolazi posle, ti mozes da radis i dok je mrak, ja ne mogu

Lazic


juga

Ali onda ka¾e¹ radim jebite se, a kada pozove¹ dru¹tvo onda ne radi¹!!!!

UFF

tacno ali tad sam zvao uvece a ne u toku dana

sad zovem u toku dana jer ima sta i vi da radite :D

juga


UFF


Andreja

Au al si se ugojio od kad sam te video poslednji put...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


ninja66



http://s18.postimg.org/sxlod3iih/20160902_092228.jpg
[/quote]

Jel to paulownia ispred ?
Posadio sam i ja par komada u aprilu, porasle od 2-3,5 m za sada.
Kazu da se cepuje na prolece ??

UFF

jeste, spolja neka inustrijska vrsta porasle ovoliko za manje od dva meseca, unutra imam neku cvetajucu vrstu rastu dosta sporije, ja sam posadio vec cepovanu proslogodisnju sadnicu koja sad em raste pravo em dosta brze jer vec ima jak koren tako da nema sta da cepujem, ti si sadio iz semena?

ninja66

Ne. Cepovana sadnica.
Sad mi se ne cepuje, ozbiljno izrasle. Neki govore da treba cepovati, nisam pametan.