Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

to sam teo da ti kazem,nije jeftino ali se dogovorite pa odradite svi...

DebeliZmaj

do jaja ...
ako pravite komsisku akciju i bude trebao
se vrti rostilj ;) zovi da pomognem oko pecenja,
serviranja i slichno ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

peratrap63

Citat: UFF poslato 09 Avgust, 2016, 01:53
oba

inace poruka za darka

oba saobracajna znaka zabrane su sve sa stubovima iscupani pre nedelju dana i novi jos nisu postavljeni  [ninja]

tako da sad saobracaj nije zabranjen      dobra vest komsija ,bas utra imam posla na toj strani i razmisljao kuda da prodjem

UFF


Lazic


feelgod


Lazic



mali_zmaj

jin-jang

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga



UFF

rizla ce da ide preko ovog, ako uspemo da se organizujemo da se i ostali ucipe za ulicu, ako ne platicemo mi i staviti rampu pa ce qrac da prolaze jer je to privatni put

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

ne znam kako to organizujete i to, ali moje skromno misljenje da je onaj mleveni asfalt mnogo dobra stvar!
u cacku je cena 50e za kamion onoga ko ima vezu da mu dotera :D
pogotovo kad se po ovoj vrucini, prospe se benzina po tome da se zapali i da se istopi, bude prilicno dobra stvar

misa-pei

Uffe, samo mali savet. Ja sam isto prvo stavio tucanik, ali kroz godinu, dve, iz tucanika krene da izbija trava, pogotovu na mestima gde se ne prolazi èesto. Zato treba povremeno, najbolje pre nego ¹to krene, da se pospe Totalom (sredstvo za ubijanje biljaka), ili nèim sliènim. To se radi onim "leðnim" prskalicama.

Ako neko zna bolje re¹enje, neka ka¾e.
Država je najveći neprijatelj naroda

Bori¹a

ja juce obavio to... ne po putu vec iza kuce i po nekim krsevima...

na 10 litara vode stavim 100ml ovoga



i 100 ml ovoga



za 5 dana biljka crna [yahoo]

monosan je 550 din litar, za glifosav ne znam jer sam imao kuci


a ima i druga stvar koja ubija momentalno - samo ne znam kako deluje na koren ali verujem da i njega utepa muski, jer se sama biljka posle dva sata vec nakrivila...
NaOCl - natrijum hipohlorit ili ti zavelova voda, koristi se za dezinfekciju bazena ali je skupa, 50 din litar u cacku

UFF

Citat: misa-pei poslato 29 Avgust, 2016, 13:25
Uffe, samo mali savet. Ja sam isto prvo stavio tucanik, ali kroz godinu, dve, iz tucanika krene da izbija trava, pogotovu na mestima gde se ne prolazi èesto. Zato treba povremeno, najbolje pre nego ¹to krene, da se pospe Totalom (sredstvo za ubijanje biljaka), ili nèim sliènim. To se radi onim "leðnim" prskalicama.

Ako neko zna bolje re¹enje, neka ka¾e.

pa Miso sta mislis kako ja resavam ovu moju dzunglu tamo gde drzim konetjnere?

http://www.nonstopshop.rs/cms/flick/prodimg/mediadb/largeimg/164120.jpg

imam ovu prskalicu jos od kad sam plac kupio a sredstvo koje koristis (glifosal najucestaliji na trzistu danas total ne videh nigde) je sve jedno i kupis najjeftiniji jer svi u sebi imaju ustu kolicinu iste aktivne materije
samo to sto si rekao poprskati prenego sto nikne nema nikakvog efekta jer da bi delovalo mora se poprskati list biljke preko koga ona to upije pa uvene i mislim da je minimalna velicina bilke da bi delovalo 5cm a ne savetuje se prskanje dok ne poraste bar 10-15cm

elem to nece biti problem prometno je ovde, veci je problem sto ce ovo automobili da razjebu a kamioni da utabaju u zemlju te ce da u roku od par meseci sve da nestane pod zemljom iako je nasipano vec ko zna koji put do sad

misa-pei

E, da, sad se setih. U ratu se zemlja posipa solju, ba¹ zato da na njoj ni¹ta ne bi moglo da nikne. Jer, kad se pusti da biljka krene, ona veæ korenom razmaèinje ¹ljinak, èini ga rastresitijim i pru¾a moguænost da se tu uvuèe zemlja i jo¹ zemlje i jo¹... Kad nikne, najlak¹e ju je satrti, ali treba naæi naèin da joj ne padne ni napamet da poku¹a tu da se primi.
Država je najveći neprijatelj naroda

Bori¹a

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2016, 15:12
glifosal najucestaliji na trzistu danas total ne videh nigde

total je jedan naziv za sve herbicide i sve sto ubija na mrtvo biljku [rofl]