Glavni meni

Potraga za motorima

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 23 Januar, 2015, 16:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ponasao bih se kao darko i bokyboy hahahahahh [rofl]



ЯЭВОЛУТИОН

#23
Citat: kosta66 poslato 24 Januar, 2015, 19:17
ti nisi imao ni jedan. maki je imao R25/2 a ja R25/3, onaj na kome si se uèio majstore. al mo¾e¹ da se pohvali¹ da je onaj sertum iz triesosme bio u gara¾i neko vreme i da si se vozio. kad smo se maki i ja cepali na tome po ¹umi ko dve budale sa sve onom prikolicom be¹e... to treba naæi gde je, a èuo sam da je kod nekog u bg-u
taj o kome prics sam posle ofarbao u bordo...p aposle toga jos jedan crni i jos jedna beli....ali tad ti nisi ni vozio motore...
Sertum je bio iz maratonaca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#25
jel? to nisam znao, da si imao jo¹ dva. a sertum je bio u tom filmu, al smo se i mi na njemu vozali. i¹o je celih ¹es banke, bilo je ludo i nezaboravno. imali smo i one pilocke kape ko¾ne. bolje nas da su snimali za neki film, nego glumce :)


a vozio sam matike, imali smo ih nekoliko, al to ne spada u motore, pa mo¾e da se ka¾e da sam napravio veliku pauzu. al jebiga, do¹la porodica, ¾ena deca, jel.

Havarisan

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Januar, 2015, 20:34
Da je ovaj 1100 zapravo 1000a u tom stanju i za te novce vec bi bio kod mene u garazi.
Mislis ako bi kojim slucajem video oglas pre mene :)

Citat: K0le poslato 23 Januar, 2015, 19:53Bio je i jedan z1000 iz '78 ako se ne varam, sa skrnavljenim zadnjim krajem, kaèio sam link negde veæ, ali je isto BIO jbg :D.
Uzeo ga moj drugar pa ga vraca na original.

Darko

Yamaha midnight special XV 1000 SE   - trenutno merkam jednu iz 84 godine , razmisljam da nadjem sebi hobi i vratim je u sto bolje stanje 




Darko

u stvari , zajebo sam se ... ova sto je gledam je V , i ima dva auspuFa a ne 4 ko na slici gore





doktor

Ovo bi trebalo da je XS (redni) a ne XV (V agregat).
Inace, drugar iz kluba ima XV750 iz tih godina u potpuno originalnom stanju, ali sa neispravnim anlaserom...to im je bila mana tih godina. U medjuvremenu je nabavio drugi motor i taj stoji za ukras.

Edit: dopisao si poruku...bas takva samo nije Midnight Special (crni agregat) vec obican Special (sivi agregat)

Bikers work is never done!

Hurricane

Citat: Havarisan poslato 25 Januar, 2015, 12:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Januar, 2015, 20:34
Da je ovaj 1100 zapravo 1000a u tom stanju i za te novce vec bi bio kod mene u garazi.
Mislis ako bi kojim slucajem video oglas pre mene :)



..koji vam je taj 1000a?  

jel to GPZ1000R iz  '86?

Darko

Citat: doktor poslato 30 Januar, 2015, 11:16
Ovo bi trebalo da je XS (redni) a ne XV (V agregat).
Inace, drugar iz kluba ima XV750 iz tih godina u potpuno originalnom stanju, ali sa neispravnim anlaserom...to im je bila mana tih godina. U medjuvremenu je nabavio drugi motor i taj stoji za ukras.

Edit: dopisao si poruku...bas takva samo nije Midnight Special (crni agregat) vec obican Special (sivi agregat)



da, da , na brzinu sam potrazio na googlu sliku , pa sam tek posle skontao da sam se zeznuo... def ovu dole gledam .. mozda bih mogao da je nabavim povoljno , ono sto me zanima koja je njena realna , trrzisna vrednost , s obzirom da je od prosle godine oldtimer ... zanima me i kolika je igranka naci delove tipa blatobran , korman itd s obzirom da je agregat ( bar tako vlasnik kaze) u dobrom stanju ( ne trosi ulje itd itd )

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: hurricane poslato 30 Januar, 2015, 11:18
Citat: Havarisan poslato 25 Januar, 2015, 12:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Januar, 2015, 20:34
Da je ovaj 1100 zapravo 1000a u tom stanju i za te novce vec bi bio kod mene u garazi.
Mislis ako bi kojim slucajem video oglas pre mene :)



..koji vam je taj 1000a? 

jel to GPZ1000R iz  '86?
ovaj
http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%20B/Kawasaki%20Z%201000%20A2.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 30 Januar, 2015, 11:20
Citat: doktor poslato 30 Januar, 2015, 11:16
Ovo bi trebalo da je XS (redni) a ne XV (V agregat).
Inace, drugar iz kluba ima XV750 iz tih godina u potpuno originalnom stanju, ali sa neispravnim anlaserom...to im je bila mana tih godina. U medjuvremenu je nabavio drugi motor i taj stoji za ukras.

Edit: dopisao si poruku...bas takva samo nije Midnight Special (crni agregat) vec obican Special (sivi agregat)



da, da , na brzinu sam potrazio na googlu sliku , pa sam tek posle skontao da sam se zeznuo... def ovu dole gledam .. mozda bih mogao da je nabavim povoljno , ono sto me zanima koja je njena realna , trrzisna vrednost , s obzirom da je od prosle godine oldtimer ... zanima me i kolika je igranka naci delove tipa blatobran , korman itd s obzirom da je agregat ( bar tako vlasnik kaze) u dobrom stanju ( ne trosi ulje itd itd )

ovakva ista je bila za 1000 u perfeknom stanju potreban servis usled stajanja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

@rev

A koji je taèno Igorov (Floyd) Kawaasaki Z1000?
Ti si radio ne¹to na njemu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 30 Januar, 2015, 14:08
@rev

A koji je taèno Igorov (Floyd) Kawaasaki Z1000?
Ti si radio ne¹to na njemu.

kawasaki z1000 mk2......helicoil ulosci za svece.....

http://blog-imgs-43.fc2.com/n/e/k/nekobikecar/z1.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Ljudi, sada sam do¹ao sa carine, ima jedan Harley, èini mi se fat boy custom. Uraðen airbrush tamno plavo-crno sa motivima indijanaca, pi¹e na tanku dark baron. pune felne crne boje. menjani izduvi i uraðena ralica, pancir creva, oko 1996. god. navodno je zaplenjen u Bujanovcu. zna li iko i¹ta o njemu??? Po diskovima se vidi da nije mnogo pre¹ao (a bre novi su!) fabrièke harley gume,...
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

diskovi se kod harleya ne trose....ali zato i ne koci :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

ako nekom treba magma 750..za 600evrica... znM DE IMA  kod mene :) ono doduse malkice cukari agregat,...al je kompaktna :) cela ..pali radi..
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11