Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

te od 91 do 95 ne volem, samo far od tristaæa. iskopaæem ga pre nego umrem vala....

FANTOM

    E sad ti ne bi prodao gvozdeniju ni za 2000 e ... :D sramota kako mozes da ne volis ovakvu ljutu masinu


UFF

Citat: kosta66 poslato 13 Maj, 2016, 10:21
ajde ajde, znamo svi da si ga ti prodao... i uskratio me za sto evra! al neka si, to za forum.

[neampojma] nista nisam od toga video za forum

K0le

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2016, 00:52
Citat: kosta66 poslato 13 Maj, 2016, 10:21
ajde ajde, znamo svi da si ga ti prodao... i uskratio me za sto evra! al neka si, to za forum.

[neampojma] nista nisam od toga video za forum

Nemoj da si bulja, èekaj prvo da se ratosiljam Koste u kompletu .. biæeee :D :D

Kostić

da mi nije ubio cenu za sto evra, odma bi dobio 30. sad nek èeka ;D mmm rakija ;D

Kostić

Citat: FANTOM poslato 18 Maj, 2016, 00:40
    E sad ti ne bi prodao gvozdeniju ni za 2000 e ... :D sramota kako mozes da ne volis ovakvu ljutu masinu



mo¾e da bude ljuta ko ¾ena bez seksa, al far od tristaæa, nema dalje ;D

FANTOM

    Kako bre nema vidi ove dve ringle mozes na jednoj kafu a na drugoj pasulj da pristavis  [yahoo]


Kostić

ovo su ringle, to tvoje je moderna ploèa ;D

http://www.polovniautomobili.com/motori/7429105/kawasaki-zxr-750

ovaj ako ga nije prodao mo¾e lako da mi se desi...

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 18 Maj, 2016, 23:36
ovo su ringle, to tvoje je moderna ploèa ;D

http://www.polovniautomobili.com/motori/7429105/kawasaki-zxr-750

ovaj ako ga nije prodao mo¾e lako da mi se desi...

:wtf: :wtf: :wtf: Kawasaki???? pa ako to uradis,sjebo si se nacisto od nekih bajkera ovde... [facepalm]

Gavrolini

Vreteo se onaj usa model po oglasima. Totalna fabrika. Jeste matori zxr i jeste to labina ali onaj vredi 1500 koliko je vlasnik mislim i trazio.

Kostić

ovakvu napravu ima milke, al zelenu. lutka. kave bar dr¾e normalne cene...

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 17 Maj, 2016, 09:30
te od 91 do 95 ne volem, samo far od tristaæa. iskopaæem ga pre nego umrem vala....

Imam ja far od Tristaca
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

daj da stavim na traktor, pa da se te¹im

FANTOM

    Ijao pa ti gledas i Kantasakije :) ..... obicna viljuska star 600 godina :D  ma daj nemoj da si neozbiljan Kole ..... Pa ti si K2 16  godina mladji motor saranio . Sta mislis tvojim punim gasom za koliko ce da umre ovaj 30- setogodisnjak  [rofl] [rofl] [rofl] jos Kawasaki  [ludak] . I ne drze oni normalne cene nego ako taj vredi 800 ... onda bi ja za moj mogao da trazim 2000 e . Ja kazem ne bi dao moj ispod 1400 e , a realno od svih u oglasima je moj najbolji fabrika pracka u odnosu na ove isfarbane izlupane bez retrovizora . A ti mi kazes kad smo bili kod Uffa na kotlicu kao realna cena za moj 1000 e ... Sta je tu realno evo ja ne znam  [panic] .

Kostić

mali, d¾aba me muva¹. ;D

FANTOM

    Ma ne muvam te ja ionako ne prodajem vozim se .... Jer ono sto ja ocu je oko 2000 e, tako da trenutno nista od toga a moje ne bi dao ispod 1400e jer sta se sve prodaje za do 1500 e moje je izmislilo stanje u kojem je tako da lagano vozim se uzivam .... Kad budem imao da dodam ona mozda spustim na 1300 e al tada ce i biti u oglasu i na prodaju ovako nista  [cheers] .
    A ovaj Kawasaki sto gledas realno i ne vredi vise za 30 godina star motor ....Gledao sam ja taj model zxr 750 pre jedno 6 godina pre nego sto sam uzeo Hondu ... Ali gledao sam onaj 1992 pa na gore ... A ova antika hm bas moras da imas srece da je u dobrom dobrom stanju .... U svakom slucaju srecno ako si nameracio bas na njega  [cheers]

Kostić

ti si mlad èovek, normalno je da te¾i¹ ka novijem, boljem. ja sam mator, meni ¾ivot igraju igraèke iz moje mladosti. nisam se nameraèio na ovo, al za te pare, bolje i njega nego giksera za 1300... koj vredi isto ko i ovo.

Grof

Kosta kupuj zxr-a ....èuo sam da je to nesalomivo..... sem mo¾da u tvojim rukama :D

Davno sam posedovao jednog ali je meni usadio ljubav ka zelenoj boji....

Kostić

kupio. lep je sivo crveno crn. ko srad ;D

Grof

daj slike ili ti ne verujemo :)