Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik



Bori¹a


VR 46

Twist of wrist!

rboban

Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick


Kostić

veæ nekoliko godina unazad me jebe novembar mesec, sve neke lo¹e stvari mi se de¹avaju, pa je tako tradicionalno i ova godina obele¾ila taj novembar. sa druge strane, uvek imam i malo sreæe u nesreæi, pa sam i ovog puta 'dobro' pro¹ao. dve grane su bile masne ud ulja, koje je curelo sa creva, pa je i karburator malo pustio i upalio se. ne bi se upalio da ga nisam vozio u blokadi, al drugaèije nije moglo. par dana pre toga smo i¹li u posetu na¹em drugu po ki¹i i kad smo po¹li natzad, lamele su konaèno stale posle skoro 500 kma klizanja. nisam hteo da ga ostavim na ulici nego sam ga navio u blokadu i na tu foru je pre¹ao 12 kma do kuæe. posle je bio u gara¾i dva dana i u poslednjih dvesta metara planuo. planuo bi on i u tih 12 kma, al je plju¹talo ko iz kabla pa su se grane hladile. na ovih 200 m nisu uspele da se ohlade i prc. obzirom da sam priseban u takvim situacijama (gasio sam u ¾ivotu vi¹e vozila, izmeðu njih i æaletov kamion) nije nastala velika ¹teta. izgorela mi nogavica, èizma, boèna plastika i onaj sladoled ¹to sam stavio onomad kad je crkla bobina kod gorana u vojske.

sve u svemu, 12 kma u blokadi sa usijanim granama... neverovatno. agregat je ceo, proveren, nije produvao, nije prolupao, verujem da je ulje pregorelo pa neæu da ga palim dok ne zamenim ulje i lamele.

eto, pre¾iveo je pad na glavu, potop u vojske, vatricu... al suzuki, jebiga. ; ) : )


Kostić

i ¹ta ste polepili iks minusa bori¹i, pa nije dete maliciozno nego ima blesav smisao za humor.

Andreja

 [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Koji si jebeni car, bog, Alah, Buda, Jehova!  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

motor je na kraju izveo samospaljivanje ne bi li se resio koste...nije uspeo...cak sta vise kosta to shvatio kao da se phoenix dikao iz pepela....jadan gidza
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Hattrick


PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 22 Oktobar, 2015, 23:11
Nez sta je lose u paljenju gume,turiranju i sl i to mora neko da radi pravite haos od nicega njegov je motor ako ce da ga zapali nek ga zapali prvi ja svaku gumu eo npr na xtx sam 3 urnisao i sto cu sad da kukam oko toga,da ste vi meni zivi i zdravi nije on mene kupio no ja njega da ja ne mama tata ujna strina i sl..Da nije njegov motor pa aj da mu neko pametuje ovako mislim da nema razloga,ja jesam zelen za neke stvari ali da se ovolka frka digla radi jebene gume polovne od 10e e djavo je ponio..Ne pametujem nikom niti ista al je glupo pametovat koletu jer odlicno znate da od toga vajde nema sem sto skupljate pljuseve na to..Aj uzdravlje lijepo se ispisah odo ucit termodinamik sutra odgovaram :D

Hoce !  Nema potrebe za predpostavkama  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: kosta66 poslato 03 Decembar, 2015, 18:30
i ¹ta ste polepili iks minusa bori¹i, pa nije dete maliciozno nego ima blesav smisao za humor.
Blesav svet bre... :D

CBRR1

Citat: Andreja poslato 03 Decembar, 2015, 18:34
[rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Koji si jebeni car, bog, Alah, Buda, Jehova!  [rofl]


...Budala...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2015, 10:12
Citat: Andreja poslato 03 Decembar, 2015, 18:34
[rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Koji si jebeni car, bog, Alah, Buda, Jehova!  [rofl]


...Budala...
a jel mu neko rekoa da je klizanje lamela na pocetku godine mogao da sanira jacim oprugama na kvacilu ili podmetanjem podloske ispod njih....doduse mora malo da se kvacilo pristedi i bude tvrdje na ruci.....kad osetis da kvacilo kliza ne dajes gas vec oduzimas.....cccc....za neke godine su izvor znanja a za neke opravdanja......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Charuga


CBRR1

Sta majmunu koji me minusirao nije jasno, crko motor..dobroooo..stanes pozoves organizujes pa to je samo 12 km.. a uraditi ovo..jednostavno to moze samo budala...i sta sad...