Glavni meni

Moto-¾urka 2. avgusta 2014. u Banatskom Novom Selu, humanitarna, 5. put

Započeo Silvana, 25 Jun, 2014, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Mik

Nego da bi se stiglo do Banatskog Novog Sela prvo se treba probiti kroz Pancevo  [doh]. To moze da bude zajebano a svakako je neprijatno i deprimirajuce. I frustrirajuce. I frustrirajuce  :). Mislim da je i frustrirajuce.  [neampojma] :)

Silvana

Hajde, hajde, sve je to lako, samo ne mo¹ iz glavnog grada preko Tami¹a, veæ novim putem. Ti Mièe be¹e kom¹ija Panèevac?
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

niki64

Naravno da se vidimoi ove godine. pozdrav za ekipu a najvise za pasulj majstora.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Mik

@ Silvana
A da nisam pancevac ne bi' ja ovo prethodno ni napisao, otkud bi' znao  [neampojma].
Nego ces ti (eto bilo bi lepo, i zahvalan unapred) da mi pozdravis mog drugara Subeta, pa da onda i ne moram da dodjem. I da se probijam kroz Pancevo  :).
Bas da se ne probijam kroz Pancevo. Ne probija mi se kroz Pancevo. Mislim da se to nikom normalnom ne radi, e al' to se radi samo pancevcima, oni se time rado bave, i onda se nikom normalnom to ne radi. Evo ovako nesto :  [facepalm]  [doh] i slicno.

Darko

Ove godine eto mene....

Silvana

Pozdraviæu Subeta, Mièe, to mi je kum, a i ti vidi pa doði... nekako...  [hello]
Dobro do¹ao, Darko! Pro¹le godine bila odlièna klopa, dosta ljudi, svirali i BandX...  [klanjam_se]

https://www.facebook.com/events/341250849357207/344268239055468/?notif_t=like
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Da vas podsetim da ne planirate ni¹ta za sledeæu subotu :) A pripreme poèinju veæ u ovu nedelju: GULA©IJADA na istom mestu, 27. jula.  [balavi] [clapp]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

gorki

THINK BIKE !


Silvana

Ispratili smo ki¹u, sad æe se to osu¹iti  [yahoo] Na prvoj palubi nije bilo lo¹e; sutra æemo moæi da oèistimo kotlarnicu, prekosutra pristavljamo kotliæ.  [welcome] 

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kalesin

Kako vreme kaze..bice sunca sutra. Mi dolazimo a molim te pitaj Violetu posto nam je pretila sa nekim silnim strudlama sa makom i visnjama da li ih je spremila, cini mi se da cemo biti gladni i izmoreni (pravimo turu od oko 250km :D)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Silvana



Biæe, biæe. Ona kad pripreti...  :D

Malo smo pospremili...  [cheers]





















I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Dukags

Za koliko sati planirate klopu i u vidu èega, da kao sluèajno doðemo taman?  :P   ;)

BOKYBOY

...a u pm,opet kisu najavili za veceras,ne znam da li da dolazim... [doh]

bora63

 Najavljuju kisu  [neampojma] ?
Ma nema veze  [nono] ,navikli smo se do sada na nju i u vecim razmerama.Posle traktora,kombinirke lopata..... i truda domacina da ni gume cak ne isprljamo,gde ima smisla izostati? Idemo Boky pa nisu nam motori valjda od secera pa da se istope hahahah.
A dosadasnje secanje na umesnost kazandzija govori i da ce mo se dobro zagrejati sa specijalitetom koji nije za propustiti  [balavi] tako da.....  Lets go to  BNS  [yahoo]

BOKYBOY


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

tokio

Citat: ljilja-pei poslato 02 Avgust, 2014, 11:44
Dakle, manijaci moji, kada planirate  da idete?


pa niko da napise kad je planiran raj rucak, vecera ili sta vec ?

Kalesin

Pa tokio nije valjda da dolazis samo da ruckas...bre dodjes ranije da se vidis sa drustvom, razmenite koju pa onda zacinis sa klopom... :D

Inace Silvana, tura ce nam biti kraca ali opet..ali...bicemo jednako gladni (tih Violetinih strudlica... [djavo] )

A za ove sto nece da se kvase..
bre 0.4 i 0.3 mm kishe je kao da te neko pofajta sa mokrim celerom...


Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain