Glavni meni

Moto-¾urka 2. avgusta 2014. u Banatskom Novom Selu, humanitarna, 5. put

Započeo Silvana, 25 Jun, 2014, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

tokio

Ma lep¹e se prièa uz klopu, a i Veliko selo ipak malo mesto pa "ne dr¾i me mesto" zapaliæu u Vr¹ac èekajuæi Godoa ako doðem previ¹e rano ili kasno do uveèe... a evo jo¹ malo kreæem a gde æu nemam pojma javiæu gde sam zavr¹io (samo se nadam ne u nekom kanalu) :P

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Alooo Vi tamo u BNS,ima li nekoga tamo online...?  [neampojma] ...kakva je situacija,ima li kise...?...jel ostalo gulasa...da dolecemo...?dokle to traje tamo veceras...?...kako da pronadjemo...?...ajde javljajte.... [panic]

Dukags

Krenuo, stigao do Panèevaèkog mosta, kad poèe da grmi okrenuh nazad i sad æe virtuelno da budem u BNs... i na toj klopi takoðe  ... a u povratku motoraa starim putem do NS ba¹ puno, vraæaju se verovatno sa moto skupa iz Futoga dal i oni ranije zbog radi ki¹e èega?  a ki¹e nigde sem malo na Fru¹koj [samoubistvo]

Silvana

Ki¹a bila i pro¹la. Fotke su uglavnom grozne ali da prika¾em bar deliæ atmosfere. Hvala manijacima koji su do¹li iako se nebo provalilo oko 5. Bilo dosta ljudi, mi smo vrlo zadovoljni. Ostali æe izneti svoje utiske.

Inaèe, negde u sredini je slika prijatne kuæne atmosfere: veza sa ¾urkom je to ¹to je Bora63 obatalio CDI pa je Jelena to èaskom opravila  [klanjam_se]



























































































I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kalesin

Bilo je super,kasnihe danas kacimo i nase slike, jeste da smo na potezu od Pancevackog mosta pa skoro do BNS,pokisli smo kao mishevi,neko se i susio u masini za susenje..hihihi..negde na pravcu jedno desetak km pred selom ugine nam moj vec popravljani CDI, i ovom prilikom se zahvaljujem Silvani na strpljenju i fantasticno brzom dobavljanju lemilice...Stigli u BG bez zezalica...Skup super organizovan,pasulj odlican..i gomila ljudi. Jedino nam Laki nesto nije bio u elementu...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

tokio

eto kako sam se zeznuo a tu mi bilo blizu... (dace Bog pa se vidimo sledece godine)
nisam znao kad pocinje zurka a ne drzi me mesto...




Silvana

Nadam se da æe sledeæe godine biti jo¹ bolje. Mi smo vrlo zadovoljni kako je sve pro¹lo. Mo¾da bi dobro bilo da objasnim kako sve funkcioni¹e pa æe svi bolje shvatiti i za¹to.
Svake godine pred ¾urku imamo ''donatorsku konferenciju'', kad odluèimo koliko dajemo i kako sve treba da izgleda. Daju svi motociklisti iz mesta, samostalci i èlanovi klubova (dva imamo u selu i predstavnike jednog iz Panèeva, ukupno oko 30 ljudi, taèno æu znati kad mi stigne spisak). Ove godine je dogovoreno po 3.000, gore ili dole. Donatori su oni koji nemaju veze sa motorima osim ¹to cene i podr¾avaju akciju, i oni daju po ¾elji, uglavnom je to ove godine 50 evra, manje ili vi¹e; ukupno ove godine oko 250 evra. Ove godine imamo sajt posveæen tome i sve æe biti objavljeno kad se svedu raèuni.
Taj prikupljeni novac slu¾i da plati hranu, muziku i sve potrebe (nasipanje terena, noæne èuvare, profi konobare, struju...). Piæe se plaæa posle ¾urke, tako da ako posle toga ostane novca, sve se vodi kao zarada i sve se preusmerava za humanitrane svrhe.
Ove godine nam je ostalo oko 100.000 dinara, te zahvaljujem svima koji su bili: svako piæe koje ste tamo kupili na na¹em ¹anku bilo je u humanitarne svrhe! Predloge kuda to usmeriti veæ postavljamo, samo da se konaèno dogovorimo, a o svemu æu vas obavestiti.
Sledeæe godine æe verovatno biti vi¹e mesta. U svakom sluèaju, hvala svima koji su bili, a koje nismo videli - oèekujemo sledeæe godine!





P.S. Kakve su bile ¹trudle?  :-*
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kalesin

Strudle su bile vrh, Violetu treba trajno zaposliti da pravi strudlice specijalno one od visanja (jedva ugrabih jedan komad  :D ) nestale su u vidu lastavicinog repa..
Obecasmo joj mravce pristaje da ide i istim onim putem..da malo oke rade gore dole.. :D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Silvana

Hah, sreæan vam put, ja æu vas èekati tamo èitavih bubrega sa sve kamenjem  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Toma RR

Bio na par sati...  :) sve pohvale za organizatore, zaista su se potrudili kao i svake godine do sada  [cheers] [cheers]

Silvana

Hvala, Tomo, i na pohvali i na dolasku. Vidimo se, i mi volimo kod vas da doðemo  [thumb_up]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Toma RR

Citat: Silvana poslato 05 Avgust, 2014, 21:51
Hvala, Tomo, i na pohvali i na dolasku. Vidimo se, i mi volimo kod vas da doðemo  [thumb_up]
Nema na cemu uvek. Drago mi je da je tako, ako ne pre vidimo se 5,6,7 septembra kod nas :)

Silvana

I evo podseæanja da motociklisti Banatskog Novog Sela odr¾avaju tradiciju: u subotu 1. avgusta 2015. ponovo moto-¾urka! Otvoriæu novu temu, a da podsetim da smo sve prihode od pro¹le godine usmerili trima porodicama tj. udovicama sa decom. I proletos je bilo donacija, usmerene su opet udovici. Vidimo se!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.