Glavni meni

Igre za konzole

Započeo Major, 29 Januar, 2014, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

To jedino da vidi ako neko ima neku razbucanu pa da otkupi od njega.

Major


Ivan1979

Jel iskacu oni mali beli coveculjci ?   ;D

Major

Citat: Ivan1979 poslato 05 Februar, 2014, 13:09
Jel iskacu oni mali beli coveculjci ?   ;D

Samo mi je izmamilo osmeh :)
Nisam jos otvorio kutiju.. ne stizem od posla :(

Ivan1979

Coveceeee moras da odredis prioritete !!!!   

Major


con3

Ono treses a oni ispadaju po tepihu  :)

Major


Citat: con3 poslato 05 Februar, 2014, 14:01
Ono treses a oni ispadaju po tepihu  :)

Ja to nikad po tepihu ne radim (nemam tepih) [rofl]

DebeliZmaj

pazi fina je to grafika unutra
to bi moglo tera neki bitcoin mining :) .. ono u trenucima kad sene igrash ono mininguje :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Nah nisam ja nesto za te bitcoin zajebancije :)

Joker

Citat: con3 poslato 05 Februar, 2014, 14:01
Ono treses a oni ispadaju po tepihu  :)

Mali off ali me podseti na pricu od mog kuma.. Imao neki mali tepih, sta li je, onako cupav.. I majstoru se ******** i on sta ce uhvati ga i krene i u trenutku ne zna sta ce i sve po tom tepihu.. Sada gleda kako da sredi situaciju i papucama krene da trlja da bi upilo... :D Sve bi to bilo ok dok mu je nije stigla poruka od burazera kome je soba odmah ispod njegove.. A poruka je samo bila "AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH"  [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Citat: Joker poslato 05 Februar, 2014, 20:33
Mali off ali me podseti na pricu od mog kuma.. Imao neki mali tepih, sta li je, onako cupav.. I majstoru se ******** i on sta ce uhvati ga i krene i u trenutku ne zna sta ce i sve po tom tepihu.. Sada gleda kako da sredi situaciju i papucama krene da trlja da bi upilo... :D Sve bi to bilo ok dok mu je nije stigla poruka od burazera kome je soba odmah ispod njegove.. A poruka je samo bila "AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH"  [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl]

@ontopic
Imate neke preporuke za dva igraca za ps3?

Major


UFF

eto me kod tebe u gostima :D

Major

Preorder. Tek od sredine marta mozemo da igramo ;D

Jefta

Где си пазарио 4?

Major

U nekoj kompenzaciji sam ga dobio. Mislim da lik dobavlja iz Madjarske koliko sam skontao.

Jefta

Па једино тако јер код нас не може да се купи. Добављач хоће прво да распрода што више ПС3, па тек онда да пусти 4. А стоје му пуни магацини ПС4...

Major

Vrhunska igra :)
Dodje mi da uzmem odmor samo da mogu da se igram :)

! No longer available

Joker

Jedno pitanje za poznavaoce materije, planiram da uzmem ps4, i gledam sta ima u ponudi... Zanima me da li ako uzmem cipovanu konzolu, da li cu i dalje moci da igram online u multiplayer-u igre ili to vazi samo za kupljene igre? Ili ako npr uzmem cipovanu konzolu ali imam i oridjidji igricu tipa COD, i hocu online, da li to moze, da cepam nju online a nesto drgo sa harda?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...