Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

na inicijaciju clanova skupljamo za sledecih god dana hostinga foruma


Br Racuna: 275000091071475763

Radosavljevic Marko

Societe General Yugoslav Bank

pa nek uplati ko koliko hoce, moze, zeli.. i neka na uplatnici kao uplatilac napise svoj nick sa foruma

Lazic


GSXR1000


TEEfqd

+1
al dajte neku online varijantu doniranja

Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Plazma Keks

sta bre plus jedan?! daj bre broj racuna i da zavrsimo pricu...

Lazic

Polako, prvo malo da se kurèimo...:D

clutch&brake

bas tako... dajte br racuna
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Lazic

E ali onda mora i Mi¹a da promeni...:D

Hurricane


Lazic

nema ni¹ta od praæenja...:P

mkt


monsterbnt

+1 u inat Lazicu :P

A mislim da je bolja varijanta da se skupi tih 70k za celu godinu da se ne cimamo sa ovim svaki mesec. Pa kad bi 300 aktivnih clanova dalo po 250 din  resio bi se problem za celu godinu........ mislim.....2 piva godisnje za manijake....nemo da ste stipse....
Smrt SVIMA!!!!

Panta Zemunac


Dukags

da dam ja moj broj racuna? [zvizdi] [doh] :P

UFF

Citat: monsterbnt poslato 24 Jun, 2013, 22:28
+1 u inat Lazicu :P

A mislim da je bolja varijanta da se skupi tih 70k za celu godinu da se ne cimamo sa ovim svaki mesec. Pa kad bi 300 aktivnih clanova dalo po 250 din  resio bi se problem za celu godinu........ mislim.....2 piva godisnje za manijake....nemo da ste stipse....

neko ovaj mesec ima a sledeci nema jbg tako ce da bude
zato i nisam za tu varijantu jer mi je glupo da posle cimam ljude i prosim za kintu, to necu da radim
lepo od vas sto ste ponudili sami da skupite, ako uspe odlicno a ako ne idu baneri jbg  [sutirakamen]
bolje i to nego da se naplacuju oglasi i slicna nepopularna sranja

ja sam uvek za varijantu da clanovima bude lepo i da ih nista ne kosta ali ne i za varijantu da admini daju 700e godisnje za nesto sto im ne donosi profit jbg
u stvari samo kengur (ako nadje vremena) i ja jer je gasa u penziji a sszgo zapalio u pustinju i ebe se njemu za forum bas :)

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Hurricane

Citat: monsterbnt poslato 24 Jun, 2013, 22:28
+1 u inat Lazicu :P

A mislim da je bolja varijanta da se skupi tih 70k za celu godinu da se ne cimamo sa ovim svaki mesec. Pa kad bi 300 aktivnih clanova dalo po 250 din  resio bi se problem za celu godinu........ mislim.....2 piva godisnje za manijake....nemo da ste stipse....

..ili 1 pakla malo boljih cigareta...

e stvarno, ajd odredite blagajnika tj ko ce da evidentira i broji pare, uzmite mu pasos i saobracajnu od motora da se ne otprojektuje negde,
i da uplacujemo 10ak dana da vidimo sta cemo skupiti pa cemo smisljati dalje...