Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

ja od sad æutim, jeftinije je...:D

Havarisan


rboban

I ukini oVo.....

"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Pojede nam sVe resurse!!!!
Ride It Like You Stole It

pit

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2013, 22:38
Citat: monsterbnt poslato 24 Jun, 2013, 22:28
+1 u inat Lazicu :P

A mislim da je bolja varijanta da se skupi tih 70k za celu godinu da se ne cimamo sa ovim svaki mesec. Pa kad bi 300 aktivnih clanova dalo po 250 din  resio bi se problem za celu godinu........ mislim.....2 piva godisnje za manijake....nemo da ste stipse....

neko ovaj mesec ima a sledeci nema jbg tako ce da bude
zato i nisam za tu varijantu jer mi je glupo da posle cimam ljude i prosim za kintu, to necu da radim
lepo od vas sto ste ponudili sami da skupite, ako uspe odlicno a ako ne idu baneri jbg  [sutirakamen]
bolje i to nego da se naplacuju oglasi i slicna nepopularna sranja

ja sam uvek za varijantu da clanovima bude lepo i da ih nista ne kosta ali ne i za varijantu da admini daju 700e godisnje za nesto sto im ne donosi profit jbg
u stvari samo kengur (ako nadje vremena) i ja jer je gasa u penziji a sszgo zapalio u pustinju i ebe se njemu za forum bas :)


           Banere narawno u sto wecoj kolicini...ja nemam nista protiw a ako mi treba nesto wezano za kupowinu opreme i sl.sto da idem na druge forume i trazim kad mogu owde.
           P.S.narawno da cu da uplatim neku paru za forum.

clutch&brake

Uffe daj broj racuna ili napisi u postu javnu kada i gde da se donese lova. Kod baneta u kafic. Aj malo se aktivirate i budite konkretni
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

kad vec imao temu o prodavnicama sto da ne i baneri
bar ne mora da trazim po temama linkove radnji i sl

UFF

@ njanja

pise vec sve u prvom postu u ovoj temi
kao sto je inace i obicaj (za one koji ne zele ili nemaju kad sve da citaju)

clutch&brake

U prvom postu je do pre 15 min pisalo con3 i da citam temu svaku put od pocetka ne ide bas.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

I evo dokaza da forum cini skup ljudi a ne pojedinac. Ujutru imas od mene lovu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 25 Jun, 2013, 00:04
mnogo seremo, ako ja zaæutim, neæe trebati taj biznis paket...

Ti ako zacutis bice smak sveta :P
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Uplaæujem lovu.

Nisam siguran kakvi su zahtevi sajta, ali ovde je sva¹ta ne¹to neogranièeno:
http://www.oriontelekom.rs/privatni_korisnici/hosting/uporedna_tabela.458.html
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: UFF poslato 25 Jun, 2013, 00:01
pa to je cena ako ostajemo na mint-u
a i ako se selimo moramo taj najjaci paket da uzmemo jer smo vec na 30gb iako smo ukinuli attachmente
ja cu da platim za sledeci mesec a onda cemo vec odabrati najbolju ponudu
http://s11.postimg.org/pxsa0dqw3/Capture.jpg

A sto da ostajemo na Mintu kad deru sa cenom? Bolje da se prebacimo lepo na Adria host i sve kul.
Ja cu isto da dam neku kintu.

UFF

prvo cu pogledati sve ponude i odabrati najjeftiniju koja zadovoljava nase potrebe a onda cu kontraktirati mint da vidim da li mogu da nam daju istu ili bolju ponudu pa ako moze super a ako ne lako cemo dalje

UFF

Citat: njanja poslato 25 Jun, 2013, 00:18
U prvom postu je do pre 15 min pisalo con3 i da citam temu svaku put od pocetka ne ide bas.


Citat: UFF poslato 24 Jun, 2013, 23:34
editovao sam prvi post pa nek uplati ko koliko hoce, moze, zeli.. i neka na uplatnici napise svoj nick

kosta92

A sta da pisem za primaoca " motomanijaci" ili ? Nek neko baci sliku uplatnice sta kako da ja ne zajebem nesto nisam glup, nego cisto ono , ko pita ne skita :-P
Sam biras kako zivis ! :)

UFF

Pa jel primaoc bitna stavka ili mozes da napises sta hoces?

nemam pojma  [neampojma]

pit

Nije bitno uopste ....moz napises ...Pera ili Laza..swejedno je ...pare lezu na racun koji je napisan.

monsterbnt

Pa ako je svejedno neka Uff bude primaoc....
Smrt SVIMA!!!!

kosta92

Pa sta znam, uglavnom pisem kome uplacujem :) skarabudzicemo nesto :D
Sam biras kako zivis ! :)