Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 04 Oktobar, 2015, 06:44
ja imam jedno pitanje (uzasno volim da uletim u raspravu :D kao sto svi znamooo jelte :D :P) jel ti ovo 96 u nicku milose godiste??
sad upisao fax, jeste godiste :D

mareskin

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 01:28
Socijala jbg, samofinansirajuci student sam ja ipak, a za dobru svinju nema lose splacine :D
A sto se toga tice nista ti ne brini, i tu je cacak odlican(do duse nisam jebo jos cacanke al jurio i vatao jesam, cak stigo i da se zaljubim u koleginicu, polako, doselio sam se tek pre 5 dana :D ), svejedno nema potrebe za detaljima :D Bitno da ti moras da budes partybreaker i dokazujes kako si ti najveci jebac na ovoj planeti a ostali 'sonje', ubijas atmosferu svojim pesimizmom bez ikakve potrebe iako ja nemam ama bas nista protiv tebe, 'tvoj' forum mi je najomiljeniji i slozim se sa tobom kad god si u pravu, ali sad nisi.

Nisam sve proèitao, ali se ne sla¾em da jebanje i pesimizam idu u istu reèenicu. Ja sam veèiti optimista po tom pitanju. Veèiti!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: penzos poslato 04 Oktobar, 2015, 10:21
"Nervoza i agresija su proizvodi seksualnih frustracija" rekao onaj ¹vabo iskompleksirani! A vidim mnogo agresije na forumu! Tamo hoæe da  [bejzbolka] Bori¹u, matori frezista rusofil opravi kom¹iju zbog kuèeta, pa neke katane, palice, berete (pardon Berette), pa ovde sada UFF-a ! Ili da poènete da se oslobaðate frustracija na pozitivne naèine ili kod lekara ili ono


a niko da da ljudima onih 50e, ili da plati turu pa da ispadne D¾ek!

jasan znak da dolazi zima. a zimi letu sekire. ako se svi pojave na roðendanu da se ljube i grle a ne da se gaðaju oru¾jem po etru. ko deca su : )

Slaninar

Ljudi, nemojte da se zajebavamo. Uff je zvanièni forumski seksualni gigant sa periferije Beograda. Èak je i meni pokazao koliku belu zmiju ima i samo sam mogao da ka¾em "GOSPODINE, svaka èast!"   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

@Slaninar
Da jednu... Vishe komada, ostao sam zaprepashten. A stidljiv je, ne hvali se bash odmah...  :-[  :P  [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Legenda ka¾e da je jednom zmija bila u dnevnoj sobi, dok je Uff jo¹ le¾ao u spavaæoj!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

lazes
ja imam samo jednu jedinu sobu :D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Ma tad sam tek dosao iz grada, malo pio sa kolegama itd pa lako puko i iznerviralo me to "umesto da jebes ti redjas flase", ko da on jebe 24h dnevno, meni je delovao ozbiljno kako je to napisao, pa ako nije bio evo ja se izvinjavam. To je kao da ja kazem "UFFe vozis motor umesto da jebes, peres zube umesto da za to vreme jebes, jedes umesto da za to vreme jebes, gledas film umesto da jebes". Nije uopste u pitanju to sto je rekao jebanje nego to neko omalozavanje nmp, ja sam bar tako shvatio. I zahvaljujem se za -5 zato sto sam mu rekao sta mislim, pravi ste drugari :)

goranvojska

dodji ti na rodjendan pa ce ti sve biti jasno,

balcan girl

duso mala prvo uff moze po godinama da ti bude tata (uffeee mozes nemoj sad tu da se drkas da sam rekla da si mator jer jesiiii :D :-*), drugo naletanje na prvu loptu nije isplativo pre svega jer je ovo virtuelno i sam tim nije RL i ne vidim problem u tome da sad neko napise nesto iz zezanja (plus forum se zove manijaci :D) a treæe s obzirom da imas osamnaest ili devetnest godina koristi to sto ti se dize na jebeni povetarac i idi jebi nesto a nemoj da redjas flase po sobi i prestani da pijes ne umes :D kad pijes postajes agresivan :D a sad sto se tièe minusa brate svi imamo pravo svakom da lupamo minuse sto ne znaèi da nismo drugari to znaèi da se ne slazem sa tvojim misljenjem :D elem dodji na rodjus manijaka pa nas lièno upoznaj onda ce verovatno neke stvari da ti budu jasnije :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Vrlo rado ali nema sanse, ipak je to protraceno vreme, umesto da jebem ja da upoznajem tamo neke manijake :P Zez se, stvarno bih voleo, pravio sam sve moguce kombinacije u glavi i ranije ali mi se nikako ne uklapa a nije ni fora da dolazim ko po trnju na pola sata, da sam u cacku tad iskrao bih se autobusom ali iz SDa nema sanse jbg... bice prilike neki drugi put nadam se :)

ЯЭВОЛУТИОН

@Milosh96
1996...da se setim...bio u Grckoj na Miconosu na privremenom radu.....kurvarluk totalni....belo, zuto, crno, bela cokolada, azija, amerika, afrika....zamal nekog cokoladiranog trandzu da zveknem...ja se zaleteo ali me drugovi uhvatili za ruke i noge i vikali neee....kakvo dupe i kakve sise...kad su rekli da se i operisao ja se ponovo zaleteo ali djubrad me cvrsto drzala.....

i nema nista lose u voznji motora umesto sexa...zapravo kad vozis motor ne moras da jebes....nije obavezno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Jebem ja u cacku po par puta dnevno, jebem jebem pa promenim ruku [rofl] Cacak nije miconos u grckoj a i ja imam neke kriterijume normalno, sta ste zapeli na mene tek mi prvi vikend ovde bre :D

ЯЭВОЛУТИОН

magarac se jebe dok su mu noge u blatu...teze se ritne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

sad me teras da i ja razmisljam gde sam bila 96 :D hmm èek da vidim tada sam bila druga godina srednjeee znaèi negde na nekoj zurci tamo ovamo sigurno neko zezanje èim ne mogu da se setiiim :D :D :D kad vozis motor to je bolje od sexa i onda je jedino tada u redu da ne jebes milose to dobro zapamtiii :D :D a drugo ti si mlad izdrzaæes :D sad si sam namestio pa trpi malooo, valjaaa seee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Ma ne smeta meni da me zezate ovako dok je stv zajebancija, ono mi se ucinilo ozbiljno pa sam onako zagrejan lako puko, evo izvinjavam se cika UFFu :D

balcan girl

nemoj da se brines nije sve zezanjeee :D :D :D videces kad ja poludiiiim a ide zimaaaaaaa :D :D :D be afraid be very afraid :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 16:38
Jebem ja u cacku po par puta dnevno, jebem jebem pa promenim ruku [rofl] Cacak nije miconos u grckoj a i ja imam neke kriterijume normalno, sta ste zapeli na mene tek mi prvi vikend ovde bre :D

odes u tifani petak/subota vece i mora da nadjes nesto da jebe rak raka
sad ce i u parizu da ti krenu studentske zurke... sto tu ima lomova to moras videti sam... a fazon kao dva sprata ispod zemlje, ja usao jednom i brzi sam bio odozdo nego kad sam silazio [rofl]

Kalesin

Citat: balcan girl poslato 04 Oktobar, 2015, 16:55
sad me teras da i ja razmisljam gde sam bila 96 :D

Jaaaooo ja 96 upisala faks...hahahahaahahahahah... straaaasnooooo
[kauboj] [farmer]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain