Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Citat: Hoštapler poslato 02 Oktobar, 2015, 22:14
Mini MM okupljanje danas u NS..
Sa desna na levo: Miss Ljilja-Pei, Miša-Pei, Hoštapler, Makinjo i Balša... Prelepo podne.

Posle je došao i čuveni autonomaš - sa njim se nismo slikali! :D

Sjajan, sjajan dan!!!!!!! Divni manijaci, a sve se dešava u kafiću naše Caje, Lejdisice inače, gde su došli još neki dragi prijatelji od pre 20 godina. Savršeno proveden dan, stigli smo sutradan kući, tj, danas, a ne juče :D :D :D :D

Kamo sreće da je više ovakvih dana. Živim za to.
Država je najveći neprijatelj naroda

ljilja-pei

Nije danas, veæ juèe... Kafiæ u Beèeju :)



Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

joka

Kafiæ u Beèeju, ali bez Zmajèeka?   [neampojma]    [cheers]

Bori¹a

#9723
Citat: Milos96 poslato 03 Oktobar, 2015, 16:38
Dokon pop i goveda krsti :D Nije ovaj cacak los :D

sta ima na bjb? [rofl]

ontopic:

  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kalesin

Divno vreme...dorucak i kafica na Ralji pa voznjica od oko 300km...divota...
i sve vise volim ovu moju navrtaljku od motorica ali me sve vise nesto svrbi da uzmem litrasa...
a posto mi je Suzuki Virus previse skup...jedan CB1000R bi bio...mmmmmnjaaammm...mozda to i bude sledeci motoric...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mali_zmaj

neplanska voznjica od cirka 250 km... ,jest leglaaaa,sad mi ni pakao nece tesko pasti!!!!
jin-jang


UFF

Citat: Milos96 poslato 03 Oktobar, 2015, 16:38
Dokon pop i goveda krsti :D Nije ovaj cacak los :D



vala ako se tamo mixyje jelenko iz konzerve sa zajecarcom iz plastike onda je veoma jebeno los
da ne pominjem sto posle toga svega ne jebes nego slazes piramidu u dosadi

Glava Dole

Socijala jbg, samofinansirajuci student sam ja ipak, a za dobru svinju nema lose splacine :D
A sto se toga tice nista ti ne brini, i tu je cacak odlican(do duse nisam jebo jos cacanke al jurio i vatao jesam, cak stigo i da se zaljubim u koleginicu, polako, doselio sam se tek pre 5 dana :D ), svejedno nema potrebe za detaljima :D Bitno da ti moras da budes partybreaker i dokazujes kako si ti najveci jebac na ovoj planeti a ostali 'sonje', ubijas atmosferu svojim pesimizmom bez ikakve potrebe iako ja nemam ama bas nista protiv tebe, 'tvoj' forum mi je najomiljeniji i slozim se sa tobom kad god si u pravu, ali sad nisi.

UFF

ne tebra vec naprotiv
prvo em sam jebeno realan bar za moje kriterijume a drugo jos vaznije motivisem te da slikas koleginicu u koju si se zaljubio umesto praznu ambalazu piva
ma kolko pijan bio do sad nikad se drkao nisam da ih slazem u vis pa slikam, ako ona nece ili se ti plasis da budes previse napadan dovoljno je samo da je zagrlis i slikas se tako, od mene odmah dobijes i + i hvala i drago mi je sto se nisi smorio kao sto si mislio da hoces, vidis da je ipak sreca samo u glavi (i u pivu) tj nosis je svuda sa sobom i nije bitno gde si (mada jeste bitno sa kim si)

Andreja

ONTOPIC (¹to ne znaèi da je ovo iznad offtopic): Ne znam ¹to ali imam neki opako zajebani nalet optimizma, ne znam ¹ta mi je :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 01:32
ne tebra vec naprotiv
prvo em sam jebeno realan bar za moje kriterijume a drugo jos vaznije motivisem te da slikas koleginicu u koju si se zaljubio umesto praznu ambalazu piva
ma kolko pijan bio do sad nikad se drkao nisam da ih slazem u vis pa slikam, ako ona nece ili se ti plasis da budes previse napadan dovoljno je samo da je zagrlis i slikas se tako, od mene odmah dobijes i + i hvala i drago mi je sto se nisi smorio kao sto si mislio da hoces, vidis da je ipak sreca samo u glavi (i u pivu) tj nosis je svuda sa sobom i nije bitno gde si (mada jeste bitno sa kim si)

Samo ako necu takvom kretenu da se dokazujem, ti vidim sve kacis javno, dostupno celoj srbiji na otvorenom forumu svaku koju si jebao(jer boze moj, kod tebe druga varijanta i ne postoji). Ne treba mi tvoj plus ni zahvalnica, a na forumu ostajem ko i do sad naravno. Sa zajebancije ti prelazis na omalozavanje moje muskosti pa se zapitaj da li je to u redu sa tvoje strane kakav god da sam(moja je stvar).

UFF

jbg pogresno si shvatio, nisam imao losu nameru vec mislio da te motivisem ali kad si tako nastupio... jbg izgleda ti je muskost definitivno ugrozena kad si se nasao negde gde te iskreno ni trazio nisam, sto se toga tice u buducnosti ti najiskrenije zelim sve najbolje  [cheers]

a sad ili citiraj me gde sam napisao koju sam jebao i/ili okaci sliku koju sam ja na forum okacio (bilo kad bilo koju devojku koja je ikad imala sex sa mnom) ili priznaj da si ispao glup i da si u afektu lagao jer nisi znao sta drugo da napises

hvala unapred

Glava Dole

Nemoj vise da me motivises ljubim te :D A sad si ti ispao glup jer sam to bas i naglasio, da nisam video da si okacio bilo sta od toga(ti vidim sve kacis= vidim da nista ne kacis, to je ironija za one nepismene tipa UFF ), a to sto si rekao da lazem iako sam vec naglasio da to ne radim i da me zato jako pogadja kad mi neko tako nesto natakne na nos necu da ti zaboravim. A kad budes u pravu normalno da cu da se slozim sa tobom ko i do sad al da cutim dok mi ti golicas zivce necu. Sve najbolje i tebi :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

Ne znam da l' radi... cek da proverim... UFF ME NERVIRA !!!
U jbte, stvarno radi, kako ja nisam znao za tu opciju ;D

Kostić


balcan girl

ja imam jedno pitanje (uzasno volim da uletim u raspravu :D kao sto svi znamooo jelte :D :P) jel ti ovo 96 u nicku milose godiste??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

nedelja ujutro, a fla¹a i ja u zagrljaju. neprocenjivo : )

penzos

"Nervoza i agresija su proizvodi seksualnih frustracija" rekao onaj ¹vabo iskompleksirani! A vidim mnogo agresije na forumu! Tamo hoæe da  [bejzbolka] Bori¹u, matori frezista rusofil opravi kom¹iju zbog kuèeta, pa neke katane, palice, berete (pardon Berette), pa ovde sada UFF-a ! Ili da poènete da se oslobaðate frustracija na pozitivne naèine ili kod lekara ili ono


a niko da da ljudima onih 50e, ili da plati turu pa da ispadne D¾ek!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion